منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اثبات کارت حافظه 512 گیگابایت ایکس باکس سری X / S از خرده فروش آمریکایی

اثبات کارت حافظه 512 گیگابایت ایکس باکس سری X / S از خرده فروش آمریکایی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اثبات کارت حافظه 512 گیگابایت ایکس باکس سری X / S از خرده فروش آمریکایی

چند روز پیش ، اگر به خاطر داشته باشید ، گزارشی منتشر کردیم مبنی بر اینکه مایکروسافت احتمالاً در حال توسعه نسخه ارزان کارت حافظه برای کنسول های نسل بعدی است. در گزارش اولیه ، این محصول در لیست خرده فروشی فرانسوی قرار داشت که منجر به انقضای آن شد و این بار یک خرده فروش آمریکایی به نوعی وجود این محصول را تأیید کرد. کارت حافظه 512 گیگابایتی Xbox Series X / S که راه حل مایکروسافت برای ارتقاء ظرفیت کنسول ذخیره سازی این شرکت با قیمت پایین است ، با قیمت 155 یورو در فروشگاه فرانسوی عرضه شد.

امروز گزارش دیگری در مورد ظرفیت کمتر و حافظه ارزان کنسول های سری ایکس باکس ایکس و اس مایکروسافت توسط ویندوز سنترال منتشر شد و این بار ما تصویری از جعبه خرده فروشی روی این کارت حافظه را مشاهده می کنیم ، که مشخصا 512 گیگابایت حافظه بر روی کارت سیگیت است. برای نسل جدید کنسول های مایکروسافت. این تصویر توسط یک خرده فروش آمریکایی فاش شده است ، اگرچه نام فروشگاه ذکر نشده است. اما طبق معمول ، فروشگاههای Best Buy ، Walmart ، Target و GameStop مشکوک دائمی هستند.

تصاویر فاش شده روی کارت حافظه 512 گیگابایتی Xbox Series X / S

تصاویر فاش شده روی کارت حافظه 512 گیگابایتی Xbox Series X / S

نسخه 1 ترابایتی کارت حافظه روی کنسول مایکروسافت در حال حاضر 220 دلار قیمت دارد و این تنها راه حل سریع برای بازیکنان Xbox برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی این دستگاه ها است. اما کاربران پلی استیشن 5 می توانند تقریباً از هر نوع SSD با رابط PCIe 4.0 و حداقل سرعت خواندن 4000 مگابایت بر ثانیه بر روی کنسول خود استفاده کنند و گیمرهای PS در افزایش فضای ذخیره سازی کنسول خود بسیار بازتر هستند. با این حال ، لازم است از SSD های مجهز به هیت سینک استفاده کنید تا دمای حافظه بیش از حد بالا نرود.

با معرفی کارت حافظه 512 گیگابایتی ، مایکروسافت گزینه ارزان تری را به گیمرهای خود ارائه می دهد و انتظار می رود این محصول در حدود 159 دلار به فروش برسد که حدود 160 دلار ارزان تر از نسخه 1 ترابایتی است. افزایش فضای ذخیره سازی Xbox جدید مایکروسافت همچنان گران است. برای مثال SSD 500 گیگابایتی Samsung 980 Pro 500 گیگابایتی را در نظر بگیرید که با قیمت 109 دلار در PlayStation 5 قابل استفاده است. نسخه 1 ترابایتی این دستگاه فوق سریع نیز حدود 179 دلار قیمت دارد که بسیار ارزانتر از کارت حافظه Seagate 1TB برای کنسول های مایکروسافت است.

سرانجام ، مایکروسافت هنوز نسخه 512 گیگابایتی حافظه جانبی Xbox Series X / S را به طور رسمی تأیید نکرده است ، اما با توجه به تصاویر فاش شده ، احتمالاً قصد داریم این محصول را منتشر کنیم.

  • 500 گیگابایت حافظه ارزان مایکروسافت برای Xbox Series X / S به زودی عرضه می شود
  • بهترین SSD ها برای PlayStation 5 – دستگاه های برتر برای ارتقاء حافظه PS5

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.