منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • انتشار نسخه جدید کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 2060 برای حل مشکلات موجودی

انتشار نسخه جدید کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 2060 برای حل مشکلات موجودی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

انتشار نسخه جدید کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 2060 برای حل مشکلات موجودی

بار دیگر از وضعیت اسفناک کارت گرافیک در بازار جهانی ، انویدیا قصد دارد کارت گرافیکی از نسل های قبلی را منتشر کند. این بار ما در مورد نسخه جدید کارت گرافیک GeForce RTX 2060 صحبت می کنیم.نسخه جدید دارای دو برابر حافظه ویدیویی بیشتر از مدل اصلی است. انویدیا با این محصول قصد دارد نیازهای گیمرهای بیشتری را برطرف کند ، افرادی که در این شرایط در بازار کار با مشکل خرید کارت گرافیک با قیمت مناسب روبرو هستند.

نسخه جدید کارت گرافیک GeForce RTX 2060 با 12 گیگابایت حافظه

در آخرین گزارش Videocardz آمده است که انویدیا قصد دارد کارت گرافیک GeForce RTX 2060 را منتشر کند. Videocardz مدعی است که انویدیا قصد دارد نسخه جدیدی از این کارت گرافیک را در سه ماهه اول سال 2022 و احتمالاً در ژانویه منتشر کند. به نظر می رسد انویدیا با کمبود کارت گرافیک در نیمه اول سال آینده ادامه خواهد داد و با توجه به افزایش تقاضا برای کارت های بازی های ویدیویی در این مدت ، انتشار یکی از با ارزش ترین کارت های گرافیکی نسل قبلی خود با حافظه بالاتر یک راه حل مناسب در نظر گرفته می شود.

البته این اولین بار نیست که انویدیا RTX 2060 را تولید و مجدداً منتشر می کند و قبل از آن تیم سبز این کارت گرافیک را دوبار دوباره طراحی کرده تا به دلیل وضعیت بسیار نامساعد سهام کارت های گرافیک در بازار ، نیازهای گیمرها را برآورده کند. در بازارهای کشورهای آسیایی و اقیانوسیه ارسال می شود. اما مدتی بعد ، انویدیا تولید RTX 2060 را متوقف کرد تا بر افزایش تولید نسل بعدی کارت های آمپر ، مانند GeForce RTX 3060 و RTX 3060 Ti متمرکز شود.

نسخه جدید کارت گرافیک GeForce RTX 2060

عدم بهبود در بازار کارت های گرافیک در سال 2022

به دلیل کمبود قریب الوقوع بازار کارت گرافیک ، انویدیا همچنین قصد دارد RTX 2060 را از سری گرافیک تورینگ بازسازی کند. کارت گرافیک که از زمان انتشار مجدد توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب کرده است ، دومین کارت گرافیک بازی برتر در پلتفرم تا کنون است ، در حالی که GTX 1060 در رتبه اول قرار دارد. اگرچه انویدیا نسخه فوق العاده کارت گرافیک RTX 2060 را نیز معرفی کرده است ، اما نسخه ای که دوباره طراحی و منتشر می شود نسخه استاندارد است.

نسخه جدید مجهز به پردازنده گرافیکی TU106-300 است که با GA106 معمولی متفاوت است. در این مدل ظرفیت VRAM دو برابر شده و سیستم ضد مین LHR روی آن نصب شده است. با این حال ، این الگوریتم های ضد ماینینگ آنقدر نتوانستند ماینرها را متوقف کنند که با دور زدن این محدودیت ، توانستند 70 درصد از توانایی کارت گرافیک برای استخراج ارز دیجیتال را به دست آورند.

برای تبدیل RTX 2060 به گزینه ای جذاب تر برای گیمرها ، انویدیا آن را با 12 گیگابایت حافظه GDDR6 مجهز کرده است و در حال حاضر با توجه به بازی های Full HD 1080p گزینه ای ارزشمندتر برای گیمرها است. اولین سری از این کارت گرافیک احتمالاً در ماه ژانویه توسط شرکت های همکار انویدیا منتشر می شود. این خبر خوبی برای گیمرها نیست ، زیرا تقریباً مطمئن هستیم که بازار گرافیک حتی در سال 2022 نیز بهبود نخواهد یافت. همچنین اخیراً شاهد افزایش قیمت جهانی GPU ها در بازار هستیم.

  • Nvidia RTX 30 SUPER و RTX 40 زمان انتشار احتمالی – 2022
  • تمدید GeForce GT 730 از Asus – Reversal به دلیل کمبود تراشه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.