منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اولین تصاویر و اطلاعات از کارت گرافیک AMD BC-160 حفر شده است

اولین تصاویر و اطلاعات از کارت گرافیک AMD BC-160 حفر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اولین تصاویر و اطلاعات از کارت گرافیک AMD BC-160 حفر شده است

وب سایت VideoCardz تصاویر دریافت شده از یکی از کاربران را نشان می دهد ، این تصاویر مربوط به کارت های گرافیک است نام 12 بر اساس AMD می توان گفت کارت های گرافیک ماینینگ AMD BC-160 هستند. پردازنده گرافیکی Navi 12 برای اولین بار همراه با AMD Radeon Pro 5600M برای رایانه های جدید اپل معرفی شد. این تنها مدل گرافیکی Navi 12 است که به طور رسمی در حال تولید است. این GPU قدرت دارد 2560 پردازش جریان (پردازنده های جریان) دارای دو ماژول حافظه HBM2 با سرعت معادل 1.54 گیگابایت برای دوم.

اولین تصاویر و اطلاعات از کارت گرافیک AMD BC-160 حفر شده است

سکوت تولیدکنندگان – تکیه بر حدس و گمان

عکسهای به دست آمده از VideoCardz به مشخصات کارت معدن بلاک چین با استفاده از فناوری AMD اشاره دارد BC-160 همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، این کارت بر اساس پردازنده گرافیکی Navi 12 با 8 گیگابایت حافظه است HBM2 فعال، 2304 پردازنده در حال کار است. البته کمی اطلاعات گیج کننده در مورد “حافظه 4 گیگابیت بر ثانیهبین آنها نیز وجود دارد. اطلاعات کارت ماشین حساب Navi 12 نیز در اوایل سال جاری منتشر شد. تا کنون ، به دلیل سکوت سازنده و سایر شرکای آن در مورد استخراج ارزهای رمزنگاری شده ، اطلاعات موثقی در دست نیست. در این دوره ، فقط می توان حدس و گمان و شایعات را نقل کرد. اما اکنون با انتشار این تصاویر از VideoCardz ، می توان گفت که شاید دقیق ترین اطلاعات ممکن تا کنون به دست آمده باشد.

اولین تصاویر و اطلاعات از کارت گرافیک AMD BC-160 حفر شده است

تناقض در اطلاعات منتشر شده

یکی از اطلاعاتی که می توان از داده های منتشر شده بدست آورد ، در دسترس بودن 8 گیگابایت حافظه HBM2 با سرعت 4 گیگابایت بر ثانیه است. اما مشکل این است که چنین مشخصات کمی با فناوری های موجود امروزه ناسازگار است. سرعت 4 گیگابیت بر ثانیه معمولاً با محصولات فناوری همراه است HBM 3 منتشر خواهد شد. به همین دلیل ، در نظر گرفته می شود که این اطلاعات برای این نقشه حفاری نیست. همچنین لازم به ذکر است که نام خاص این کارت گیج کننده است. اگر بخواهیم از نزدیک به نام BC-160 نگاه کنیم ، منظور عملکرد خاص آن است محاسبه بلاک چین (BC) و تعرفه آیین هش این یعنی (16) ممکن است اعمال شود از سوی دیگر ، وجود غلط های املایی در اطلاعات آنها را مشکوک کرد ، به عنوان مثال ، به کلمه “منفعل“از اشتباهات املایی”منفعل“استفاده شده.

مهندس ارشد بازاریابی محصول Rambus ، جوزف رودریگز ، در اواخر ژوئن (اوایل ژوئیه) در مورد تراشه های HBM2e 4GBps بحث کرد. با این حال ، هنوز هیچ قطعیتی در مورد صحت اطلاعات منتشر شده وجود ندارد.

بر اساس این شایعات در مورد شرکت XFX طراح کارت ماینینگ AMD BC-160. این کارت دارای دو کانکتور 8 پین دوگانه و معادل TGP آن است 150 وات F. عملکرد آن نیز 69.5 MH / s او این را در یک ثانیه اعلام می کند 25 درصد از Radeon RX 5700 XT با زیرساخت نام 10 موثرتر است. با این حال ، شما باید مدتی منتظر بمانید تا اطلاعات دقیق و قابل اعتماد را بدست آورید.

نشریات مشابه:

  • Navi 12 قلب سری RX 5800 و Navi 14 را در سری RX 5600 می زند
  • مدیرعامل AMD نکات مهمی را بیان کرد: از NAVI 12 تا سخت افزار جدید
  • گرافیک Navi 12 و Navi 14 احتمالاً در پاییز منتشر می شود

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.