منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اولین معیار پردازنده گرافیکی M1 Max منقضی شد – سه برابر سریعتر از M1

اولین معیار پردازنده گرافیکی M1 Max منقضی شد – سه برابر سریعتر از M1

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اولین معیار پردازنده گرافیکی M1 Max منقضی شد - سه برابر سریعتر از M1

چندی پیش در مقاله ای ما در مورد نتیجه معیار پردازنده با تراشه M1 Max بحث کردیم ، و اکنون نتیجه اولین بنچمارک GPU ما به تراشه منقضی شده M1 Max نگاه می کنیم. طبق داده های اولیه ، عملکرد پردازنده گرافیکی M1 Max در مقایسه با M1 اصلی چشمگیر است. در واقع ، این تراشه موفق به کار شد سه برابر بهتر جلوی تراشه Apple M1.

عدم قطعیت تعداد هسته های فعال در معیار

بر اساس اولین معیار GPU M1 Max موجود در وب سایت Geekbench ، دستگاه مک بوک پرو با ظرفیت 64 گیگابایت RAM داخلی استفاده می شود. این دستگاه توانست به یک نتیجه عالی دست یابد 68670 برنده شوید ، در حالی که M1 سال گذشته با همان مشخصات ، فقط موفق به گلزنی شد 20581 بدست آوردن. تنها با یک محاسبه ریاضی ساده می توان نتیجه گرفت که تراشه M1 Max در حال حاضر سه برابر قوی تر از مدل قبلی M1 است که پیشرفت چشمگیری را در بهینه سازی چیپست تنها در یک سال نشان می دهد. متأسفانه ، داده های بنچمارک M1 Max مورد آزمایش هیچگونه اطلاعاتی در مورد تعداد هسته های پردازنده گرافیکی ارائه نداد و این اطلاعات فقط برای پردازنده 10 هسته ای توجه داشته باشید که این بالاترین پیکربندی موجود برای مشتریان اپل است. زیرا اپل در ارائه رسمی خود M1 Max را با پردازنده گرافیکی اعلام کرد 32 هسته ایچهار برابر قوی تر از M1 اصلی خواهد بود ، می توان نتیجه گرفت که بنچمارک از نسخه 24 هسته ای استفاده می کند.

اولین معیار پردازنده گرافیکی M1 Max منقضی شد - سه برابر سریعتر از M1

همانطور که در سایر معیارهای M1 Max مشاهده می شود ، تراشه در پردازش مرکزی بسیار قوی تر از M1 است ، که به معنی سطح بالاتری از عملکرد در لپ تاپ های اپل است. باید منتظر ماند و دید سطح عملکرد اپل به چه معناست مک پرو جایی داد. از سوی دیگر ، بر اساس آمار ، می توان نتیجه گرفت که M1 Max عملکرد گشتاور بالاتری نسبت به PS5 ارائه می دهد ، به این معنی که مک بوک های فعلی به راحتی می توانند در همان سطح کنسول های کنونی کار کنند.

البته ما هنوز راه اول هستیم و مطمئناً در روزهای آینده آمارهای متفاوتی را شاهد خواهیم بود ، از سوی دیگر ، می توانیم با عملکرد واقعی مک جدید در شرایط کار آشنا شویم ، که ممکن است کاملاً متفاوت از تست های نرم افزاری باشد. به

نشریات مشابه:

  • معرفی تراشه های جدید Apple M1 Pro و M1 Max – پیشرفت جدیدی در راه است
  • مک بوک پرو 16 اینچی اپل در سال 2021 با پردازنده های جدید M1 Pro و M1 Max معرفی شد
  • کاربران حرفه ای اپل به خواسته خود رسیدند
  • تماشا کنید: تیزر تصویری زیبا از جلوه های صوتی محصولات اپل

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.