منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اولین هارد توشیبا با فناوری ضبط مغناطیسی برای کاربران خانگی

اولین هارد توشیبا با فناوری ضبط مغناطیسی برای کاربران خانگی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اولین هارد توشیبا با فناوری ضبط مغناطیسی برای کاربران خانگی

البته SSD ها بهترین گزینه برای نصب سیستم عامل هستند ، اما به دلیل هزینه زیاد ، گزینه مناسبی برای پشتیبان گیری از اطلاعات و اطلاعات به نظر نمی رسند. هارد دیسک ها یا هارد دیسک ها بسیار کندتر از SSD هستند ، اما از طرف دیگر ، هزینه ای که باید به ازای هر گیگابایت حافظه HDD بپردازید ، آن را به گزینه ای بسیار منطقی برای پشتیبان گیری از حجم زیادی از داده ها تبدیل می کند. در حقیقت ، این دلیل اصلی دوام و در دسترس بودن هارد دیسک های موجود در بازار تا کنون است. توشیبا همچنین به عنوان یکی از معتبرترین مارک های تولید هارد دیسک ، تصمیم گرفت دو هارد دیسک ارائه دهد 18 ترابایت جدید وارد بازار می شود. اخباری که می تواند برای بایگانی کنندگان اطلاعات بسیار خوشایند باشد. کاربران می توانند از هارد دیسک های جدید توشیبا از فناوری ضبط مغناطیسی آنها از انرژی برای ثبت داده ها ، برای ذخیره اطلاعات خود استفاده می کنند.

ورود هارد دیسک های مغناطیسی به خانه ها

توشیبا این هفته از اولین هارد رایانه خود رونمایی کرد دسکتاپ و NAS (هارد دیسک شبکه) ، که از فناوری ضبط مغناطیسی با استفاده از مایکروویو با استفاده از کنترل شارژ استفاده می کند (FC-MAMR) باز کن. در اوایل سال جاری ، توشیبا اولین سری از درایوهای دیسک را با فناوری ضبط مغناطیسی معرفی کرد که نام آن در آن قرار داشت MG09 ارائه شده برای مصارف صنعتی و شرکتی ، اما در حال حاضر همان فناوری برای کاربران خانگی در دسترس است.

اولین هارد توشیبا با فناوری ضبط مغناطیسی برای کاربران خانگی

سری هارد دیسک های توشیبا N300 این سیستم برای کاربران خانگی که مایل به ارتقاء یا ساختن یک سیستم کامل رومیزی یا NAS هستند ، وارد بازار شده است. مدل قبلی 16 ترابایت دارای ظرفیت بود ، اما به لطف فناوری FC-MAMR ، سری جدید هارد دیسک ها ظرفیت داشتند 18 ترابایت آنها به حدود افزایش یافته اند 12.5 درصدبه مدل هارد دیسک X300 سرورهای رسانه خانگی که برای رایانه های سطح بالا و کنسول های بازی طراحی شده اند نیز این قابلیت را دارند. هر دو مدل درایو N300 و X300 دارای سرعت هستند 7200 دور در دقیقه و مجهز به 9 پلاتر و 512 مگابایت بافر است. تا کنون ، توشیبا در مورد سطح عملکرد خود چیزی نگفته است ، اما با توجه به شباهت طراحی دو هارد توشیبا با سری MG09 و استفاده از فناوری ضبط مغناطیسی آنها ، می توان فرض کرد که حداکثر سرعت داده پایدار باید همین اطراف باش 281 مگابایت برای دوم.

اولین هارد توشیبا با فناوری ضبط مغناطیسی برای کاربران خانگی

X300 را برای استفاده حرفه ای تر بهینه کنید

توشیبا اظهار داشت که X300 در مقایسه با مدل معمولی ، پیشرفت های زیادی در مکانیزم تثبیت کننده درایو داشته است که باعث افزایش قابلیت اطمینان و ذخیره سازی بهینه داده ها شده و به طور کلی بهتر از مدل معمولی است. هارد دیسک N300 همچنین برای استفاده در حداکثر هشت محفظه جعبه طراحی شده است و عملکرد مداوم را با استفاده از سنسورهای ارتعاش فراهم می کند.

اولین هارد توشیبا با فناوری ضبط مغناطیسی برای کاربران خانگی

توشیبا دارای ضمانت محدود برای هر دو مدل هارد دیسک به مدت محدود سه سال است و این ضمانت نامه برای حداکثر بار 180 ترابایت در طول سال در نظر گرفته می شود. انتظار می رود توشیبا این هارد دیسک ها را در پاییز در دسترس قرار دهد ، اما قیمت دقیقی در دست نیست.

نشریات مشابه:

  • راهنمای خرید هارد داخلی
  • Mirage of Chia Quinn و نابودی بازار ایران برای هارد دیسک ها و SSD ها یک شبه!
  • تاریخ انتشار هارددیسک های Seagate 20TB به طور رسمی اعلام شد
  • هارد وسترن دیجیتال 20 ترابایتی با فناوری OptiNAND

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.