منو سایت

ایده RAM 12600 مگاهرتز DDR5 را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ایده RAM 12600 مگاهرتز DDR5 را معرفی کرد

ما با انتشار RAM نسل بعدی عقب نمی مانیم و همزمان با راه اندازی پلتفرم نسل جدید اینتل ، شاهد انتشار نسل بعدی RAM از بسیاری از تولیدکنندگان حافظه در سراسر جهان خواهیم بود. IDITA یکی از تولید کنندگان برجسته تجهیزات حافظه و ذخیره سازی است که کاملاً برای حضور قوی RAM در بازار DDR5 آماده است. تولید کننده تایوانی امروز محصولات مختلفی را در یک رویداد آنلاین ارائه کرد. در بین اولین سری RAM DDR5 با فرکانس 12،600 مگاهرتز ، که به نظر می رسد سرعت فوق العاده بالایی دارد. Idita همچنین محصولات جذاب دیگری مانند SSD های پرسرعت نسل چهارم ، SSD های خارجی ، کارت خوان های حافظه و موارد دیگر را معرفی کرد.

  • سرعت بالا – Corsair می گوید بهتر از DDR5 نیاز به خنک کننده دارد

رم DDR5 با فرکانس Idita 12600 مگاهرتز

در این رویداد ، IDITA دو ماژول DDR5 را نشان داد ، یکی با حداکثر فرکانس 8400 مگاهرتز و حداکثر ظرفیت 64 گیگابایت برای هر ماژول با ولتاژ 1.1 ولت. این بالاترین فرکانس گزارش شده توسط سازنده RAM برای حافظه DDR5 است و بسیار سریعتر از سایر تولیدکنندگان RAM مانند سامسونگ ، Krushal و SK Hynix است. اما این پایان کار نیست. ماژول بعدی DDR5 که Idita معرفی کرد بسیار سریعتر از نمونه اولیه بود. این ماژول می تواند در حداکثر فرکانس 12،600 مگاهرتز کار کند و در واقع سریع ترین حافظه DDR5 است که تا به حال معرفی شده است. Idita قصد دارد این سری از خاطرات را با مارک بازی خود ، XPG ، برای سیستم های بازی حرفه ای منتشر کند.

ایده RAM 12600 مگاهرتز DDR5 را معرفی کرد

ایدیتا هنوز در مورد قیمت یا زمان حافظه های DDR5 خود صحبتی نکرده است ، اما بعید است مدلهای فرکانس بسیار بالای این حافظه ها امسال یا حتی سال آینده در دسترس باشند. از آنجا که نسل فعلی DDR5 های پرسرعت به پایان نسل رسیده است ، ممکن است چند سال با ارائه نسخه های بسیار سریع RAM DDR5 فاصله داشته باشیم.

  • SK Hynix به زودی تولید انبوه RAM DDR5 را آغاز می کند

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.