منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اینتل تصمیم دادگاه را تغییر نمی دهد – جریمه 2 میلیارد دلاری برای نقض حق چاپ

اینتل تصمیم دادگاه را تغییر نمی دهد – جریمه 2 میلیارد دلاری برای نقض حق چاپ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اینتل تصمیم دادگاه را تغییر نمی دهد - جریمه 2 میلیارد دلاری برای نقض حق چاپ

به گزارش رویترز ، این هفته قاضی شهرستان واکو در تگزاس درخواست اینتل برای تجدید نظر در جریمه 2 میلیارد دلاری نقض حق ثبت اختراع و استفاده غیرمجاز از ثبت اختراع VLSI (ادغام در مقیاس بزرگ) را رد کرد ، در حالی که اینتل تصمیم دادگاه را تغییر نداد. در ماه مارس ، اپل به دلیل استفاده غیرقانونی از پتنت هایی که توسط Freescale Semiconductor و Sigmatel ایجاد و ثبت شده بود ، 2.2 میلیارد دلار جریمه دریافت کرد. اینتل ، که شکایت کرده است ، به دادگاه اعتراض کرد.

اینتل در تغییر حکم دادگاه در مورد VLSI شکست خورده است

در اوایل سال جاری ، یک قاضی منطقه Waco به نفع VLSI تصمیم گرفت و 1.5 میلیارد دلار خسارت برای یک ثبت اختراع و 675 میلیون دلار برای دیگری ثبت کرد. ثبت اختراع مورد 759 کنترل فرکانس را توصیف می کند و در واقع توسط SigmaTel توسعه یافته است. 373 ثبت اختراع دیگر راهی برای به حداقل رساندن ولتاژ عملکرد یک تراشه حافظه است که توسط Freescale توسعه یافته است. اگر اینتل چاره ای جز دفاع از ادعای خود ندارد ، چاره ای جز پرداخت خسارت VLSI برای نقض حق ثبت اختراع ندارد.

اینتل و VLSI اختلافات عمده ای در زمینه اختراع در کشورهای مختلف داشته اند و اینتل متهم به نقض بیش از هشت پرونده مالکیت معنوی VLSI شده است. طبق پرونده های SEC اینتل ، VLSI به دنبال 7.1 میلیارد دلار غرامت از اینتل برای حق امتیاز ، وکالت ، هزینه ها و سود است. به گفته اینتل ، کل خسارت در صورت ضرر در همه ایالت ها می تواند به 11 میلیارد دلار برسد. در ماه آوریل ، اینتل در دادگاه علیه VLSI برنده شد و از جریمه 3 میلیارد دلاری اجتناب کرد. در این مورد ، اینتل توسط VLSI متهم به نقض حق ثبت اختراعات مربوط به فناوری SpeedShift شد که در سال 2014 معرفی شد ، اما این فناوری شباهت زیادی به فناوری SpeedStep دارد که برای اولین بار در اوایل سال 2000 معرفی شد.

  • کارخانه بعدی اینتل در ایالات متحده یک شهر بسیار کوچک است

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.