منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بازی کثیف انویدیا با سری RTX 30 – برای حفظ قیمت های نجومی ، تولید را متوقف کنید

بازی کثیف انویدیا با سری RTX 30 – برای حفظ قیمت های نجومی ، تولید را متوقف کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازی کثیف انویدیا با سری RTX 30 - برای حفظ قیمت های نجومی ، تولید را متوقف کنید

قانون مور مرده است با یک دعوی بزرگ ، جایی که منابع ناشناس بازی کثیف انویدیا با سری RTX 30 را در ماه اکتبر گزارش می دهند. این امر تا زمانی ادامه خواهد داشت که مدلهای تازه در بازار سال آینده وارد بازار شوند و قیمتهای نجومی به قیمتهای عادی بازار بازگردد.

به گفته منابع نزدیک به تام از “قانون مور مرده است” ، انویدیا نه تنها شرکای تولیدی خود را متقاعد می کند که از کولرهای ارزان تر برای گرافیک ARC اینتل استفاده کنند ، بلکه قصد دارد کاری عجیب انجام دهد.

  • گرافیک جدید RTX 3080 با حافظه 12 گیگابایت – با سری RTX 3050
  • گرافیک RTX 3090 SUPER در ژانویه 2022 منتشر می شود – با RTX 3070 Ti 16 گیگابایت و RTX 2060 12 گیگابایت
  • اکنون ریمستر سه گانه Crysis را به سرویس Nvidia GeForce اضافه کنید

بازی کثیف انویدیا با کارت های گرافیک سری GeForce RTX 30

همه ما می دانیم که سهام فعلی کارت های رده بالا آمپر به دلیل کمبود فعلی هنوز بسیار کم است و افزایش قیمت در ماه های اخیر بازتاب این امر است. با این حال ، انویدیا موفق به تولید تراشه های کافی (از سامسونگ) برای رسیدن به اهداف فروش خود در سه ماهه چهارم 2021 شد. تعطیلی می تواند به زودی کاهش احتمالی قیمت ها را در سه ماهه دوم سال 2022 متوقف کند ، به همین دلیل است که منابع تام می گویند هدف انویدیا این است که تا جایی که امکان دارد قیمت ها را تا زمان ممکن بالا نگه دارید تا نسخه های تازه یا مدلهای بعدی با قیمتهای مشابه در دسترس نباشند. تبدیل به یک بازار نرم شوید

گرافیک RTX 30

انتظار می رود کارت های تازه تازه با حافظه ویدئویی بالاتر (حداقل 12 گیگابایت) برای گیمرها ارزشمندتر باشند. منابع دیگر روشن می کنند که این تصمیم نشانه ای از تحقیقات رسمی ضد انحصار توسط انویدیا نیست. بدیهی است که گیمرها باید قیمت های نجومی را بپذیرند. اگرچه اینتل و AMD ممکن است گزینه های با ارزش تری را ارائه دهند ، اما به دلیل کمبود شدید موجودی ، هنوز از دسترس مصرف کنندگان خارج خواهند شد.

ما همچنین می دانیم که ماینرها قصد دارند بسیاری از کارت های خود را بفروشند زیرا ارز اتریوم به اثبات سهام تبدیل می شود و به یک معدن غیر معدنی تبدیل می شود. به همین دلیل احتمالاً انویدیا قصد دارد از کاهش قیمت اجتناب کند. در هر صورت ، به نظر می رسد تیم سبز قصد دارد از موقعیت بازار استفاده کند ، اما ما امیدواریم که اینتل و AMD بتوانند با کارت های ARC Alchemist و RDNA 3 (در صورت عدم انجام همین کار) از آن جلوگیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.