منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با زنجیره تامین اینتل مشکل دارید؟ تاخیر در اجرای گرافیک رومیزی ARC

با زنجیره تامین اینتل مشکل دارید؟ تاخیر در اجرای گرافیک رومیزی ARC

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با زنجیره تامین اینتل مشکل دارید؟ تاخیر در اجرای گرافیک رومیزی ARC

عدم وجود اجزای اساسی برای تولید دستگاه های الکترونیکی مشکلات زیادی را در زنجیره تامین این محصولات ایجاد کرده است و این باعث شده است که برخی از تولیدکنندگان بزرگ محصولات خود را با تاخیری روانه بازار کنند. اخیراً خوانده ایم که AMD احتمالاً انتشار پردازنده های نسل بعدی خود بر روی تردمیل را برای سال آینده به تعویق انداخته است و اکنون خبر بدی برای طرفداران اینتل و انتظار اولین سری کارت های گرافیکی اختصاص یافته به این غول آبی به گوش می رسد. در حالی که وب سایت رسمی اینتل برای سه ماهه اول سال آینده مهلت هایی را برای انتشار مدلهای گرافیکی دسکتاپ و لپ تاپ این شرکت تعیین کرده است ، قانون مور یک کانال یوتیوب مرده است که ادعا می کند که اینتل نمی تواند به این برنامه پایبند باشد و احتمال تحویل گرافیک رومیزی ARC به تاخیر می افتد. بلند است.

تاخیر در اجرای گرافیک رومیزی ARC

منابع در کانال یوتیوب اطمینان دارند که کارت های گرافیکی Intel Arc Alchemist تا سه ماهه دوم سال 2022 در بازار ظاهر نمی شوند و اینتل نمی تواند به وعده خود برای انتشار این گرافیک ها در سه ماه آینده عمل کند. کانال Moore’s Law is Dead همچنین مدعی است که اینتل احتمالاً تراشه های گرافیکی خود را زودتر از مدل های رومیزی برای لپ تاپ ها و لپ تاپ ها عرضه می کند و این تراشه ها باید در سه ماهه اول سال آینده معرفی شوند.

تاخیر در اجرای گرافیک رومیزی ARC

اخیراً گزارشی غیر رسمی در مورد گرافیک های ثبت شده اینتل منتشر شد که بر اساس آن انتشار کارت های گرافیکی سری Intel Arc بستگی به نحوه توسعه درایورهای گرافیکی این کارت های گرافیکی دارد و اکنون منابع MILID اعلام کرده اند که اینتل در حال آماده سازی سریع بیلد است. درایورهای نرم افزاری کارت گرافیک Arc خود شما.

با این حال ، طبق قانون مور ، او مرده است ، در طول تماس تیم با شرکت های شرق آسیا ، انفجار کرونا در کارخانه ها ، از جمله تامین کنندگان گرافیک Intel Arc ، مشکلاتی را برای شرکت ایجاد کرد. اخیراً گزارش هایی مبنی بر محدودیت های عروق کرونر در مالزی منتشر شده است که قطعاً به تشدید بحران کمبود قطعات کمک می کند و می تواند تحویل این محصولات را تا شش ماه به تعویق بیندازد. بر اساس شایعات قبلی ، گرافیک پرچمدار اینتل به اندازه RTX 3070 یا RTX 3070 Ti قدرتمند خواهد بود و مدل پایین رده با کارت هایی مانند GTX 1650 Max-Q رقابت خواهد کرد. نماینده کم خانواده Arc با قیمت بسیار رقابتی می تواند از کارتهای Nvidia و AMD با کیفیت پایین پیشی بگیرد.

  • عرضه پردازنده های گران قیمت Threadripper 5000 Chagall به سال آینده موکول شد
  • مرجع تصاویر کارت گرافیک Arc Alchemist – Intel زیبا!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.