بهترین سیستم سفارش آنلاین رستوران در سال 2023

 تاریخ انتشار :
/
  تکنولوژی
بهترین سیستم سفارش آنلاین رستوران در سال 2023


هنگامی که خدمات پلت فرم به مصرف کننده مانند خدمات سفارش غذا وارد بازار شد، افرادی که به دنبال راحتی در یک بشقاب بودند این خدمات را دوست داشتند. به تدریج، توانایی دریافت غذای رستورانی برای خوردن از روی کاناپه، درست از طریق تلفن هوشمند، شروع به جلب توجه می کند.

جدیدترین بیماری همه گیر یک اثر چرخ لنگر در سیستم سفارش و تحویل غذا ایجاد کرده است. اپراتورهای تحویل غذا، که قبلاً برای بقای خود با حاشیه سود بسیار ناچیز تلاش می کردند، شروع به دریافت تعداد زیادی درخواست سفارش غذا کرده اند.

انتظار می رود اندازه بازار تحویل غذا تا سال 2029 به 320 میلیارد دلار افزایش یابد و انتظار می رود رشد درآمد تا سال 2027 به 1.45 تریلیون دلار برسد. پتانسیل درآمد صنعت تحویل غذا در کشورهایی که چین با درآمد 27.3 میلیارد دلار پیشتاز است، متفاوت است.

افزایش سهم بازار و پتانسیل درآمد باعث می شود رستوران های دیگر برای جذب مشتریان بیشتر، افزایش فروش و افزایش سود، خدمات سفارش آنلاین غذا راه اندازی کنند. قبل از اینکه به لیست سیستم های موفق سفارش غذا بپردازیم، اجازه دهید به طور خلاصه سیستم سفارش غذا را درک کنیم.

محتوا

  • مروری بر سامانه سفارش آنلاین غذا
  • 7 سیستم برتر سفارش آنلاین غذا در سال 2023
   • جعبه بنتو
   • Foodiv
   • گلوریا فود
   • چانوو
   • Bbot
   • منو
   • منوی بالا

مروری بر سامانه سفارش آنلاین غذا

سامانه سفارش آنلاین غذا، بستری را برای رستوران‌داران و مشتریان فراهم می‌کند تا از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن موبایل، با هم ارتباط برقرار کرده و سفارش دهند. این سیستم سفارش یکپارچه غذا یا گزینه‌های بیرون‌بر را امکان‌پذیر می‌کند، در حالی که فرصت‌های بزرگی را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا از داده‌هایی استفاده کنند که به افزایش تبدیل، حفظ و آگاهی از برند کمک می‌کند. صاحبان رستوران ها می توانند مشتریان خود را بهتر بشناسند و با توجه به نظرات مشتریان خدمات را بهبود بخشند.

چگونه کسب و کار سفارش آنلاین غذای خود را راه اندازی کنیم؟

اکنون نرم افزار پیشرو سفارش آنلاین غذا را بررسی کنید که پایگاه کاربران زیادی به دست آورده و میلیون ها دلار درآمد دارد.

7 سیستم برتر سفارش آنلاین غذا در سال 2023

آیا به دنبال پر کردن شکاف در صندلی رستوران با شروع یک سرمایه گذاری دیجیتال هستید؟ اگر چنین است، لیست 10 سیستم برتر تحویل غذا به صورت آنلاین به شما امکان می دهد تا بدانید که چگونه همان موفقیت را تکرار کنید. نگاهی به آنها بیندازید.

جعبه بنتو

پلتفرم آنلاین فضای دیجیتالی را برای صاحبان رستوران فراهم می کند تا با قابلیت سفارش آنلاین غذا در بازار برجسته شوند. این به ایجاد تجربیات منحصر به فرد مشتری با طراحی رابط کاربری عالی کمک می کند که حداکثر مشتریان را جذب می کند. رستوران داران می توانند دسترسی مشتریان با رتبه های بالاتر را به صورت ارگانیک افزایش دهند و با سفارش های بدون کمیسیون 24/7 کسب درآمد کنند.

بهترین برنامه تحویل آنلاین غذا، وب سایت های بسیاری از رستوران ها را تقویت می کند و به آنها کمک می کند تا نقاط عملیاتی را به هم متصل کنند. کمپین های ایمیل خودکار، برنامه وفاداری دیجیتال و قابلیت سفارش و پرداخت دیجیتال به رستوران ها کمک کرده است که رابطه خود را با مشتریان تقویت کنند.

Foodiv

سیستم سفارش آنلاین غذا مبتنی بر SaaS بستری را برای مشاغل کوچک رستورانی فراهم می کند که پول کافی برای ایجاد یک سیستم سفارش آنلاین غذای اختصاصی از ابتدا ندارند. Foodiv به طور رایگان به مشاغل رستوران ارائه می شود و برای تراکنش هایی که از طریق پلتفرم انجام می شود کمیسیون دریافت نمی کند. او به بیش از 3000 کسب و کار رستوران ثبت شده کمک کرده است تا فروش و حاشیه سود را افزایش دهند. اینکه بگوییم Foodiv ارزان ترین برنامه سفارش آنلاین غذا است اصلا اغراق آمیز نیست.

بهترین سیستم سفارش آنلاین برای رستوران ها نیازهای دیجیتالی رستوران های فست فود، پیتزا فروشی، غذاخوری ها و کترینگ ها را برآورده می کند و به آنها کمک می کند تا عملیات خود را در محل و آنلاین بهینه کنند. Foodiv یک بازی کودکانه است که به راحتی قابل راه اندازی است و نیاز به استخدام یک فرد فنی را در کشتی از بین می برد. این امکان را به رستوران‌داران در بیش از 30 کشور می‌دهد تا از طریق تماس‌های تلفنی، اپلیکیشن‌های موبایل و وب‌سایت‌ها سفارش‌های خود را دریافت کنند.

رابط کاربری تعاملی آن، ناوبری وب‌سایت را یکپارچه می‌کند، منوی دیجیتال مبتنی بر QR امکان سفارش سریع‌تر را فراهم می‌کند، و سفارش بدون تماس امکان پرداخت یکپارچه را فراهم می‌کند که در کنار هم به ارائه یک تجربه خوب برای مشتری کمک می‌کند. یک داشبورد تعاملی که می تواند سفارشی شود به رستوران ها کمک می کند تا یک برند منحصر به فرد بسازند. اگر ایده ای برای راه اندازی یک کسب و کار سفارش آنلاین غذا دارید، به پلتفرمی بپیوندید که بیش از 1.3 میلیون سفارش را پردازش کرده است.

گلوریا فود

محبوب ترین برنامه تحویل غذا به ویژه برای مشاغل رستوران های کوچک تا متوسط ​​طراحی شده است. رستوران می تواند سفارشات نامحدود را از طریق پلتفرم بپذیرد و سفارش را مستقیماً از طریق تلفن همراه تأیید کند، زیرا سیستم برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است. سفارش‌های بیرون‌بر، سفارش‌های تحویل و متمرکز کردن داده‌های رزرو میز، مدیریت عملیات روزانه را آسان می‌کند.

بهترین چیز در مورد سیستم این است که نیازی به امضای قرارداد نیست، نیازی به پرداخت هزینه راه اندازی نیست و هیچ هزینه پنهانی در کار نیست. رستوران‌داران می‌توانند سفارش‌ها را دریافت کنند – سفارش‌های وانت، سفارش‌های تحویل و رزرو میز از مکان‌های مختلف. گزینه‌های پیش‌سفارش، تبلیغات منو، و پشتیبانی چند زبانه به جلب توجه مشتری کمک می‌کنند. گزارش های تحلیلی و پیشنهادات خودکار به رستوران داران کمک می کند تا تغییرات بهینه خدمات را برای بهتر شدن انجام دهند.

چانوو

سیستم سفارش آنلاین رایگان برای تراکنش های انجام شده از طریق پلتفرم در مقابل هر سفارش تحویل غذا از رستوران ها کمیسیون دریافت نمی کند. رستوران داران فقط باید به صورت ماهانه مشترک شوند تا از دریافت سفارشات از طریق وب سایت Chownow یا برنامه تلفن همراه لذت ببرند. بهترین پلت فرم برنامه سفارش غذا دارای شبکه ای از شرکای تحویل است که به تسهیلات تحویل غذا در خیابان کمک کرده اند.

ابزارهای بازاریابی مانند سفارش دیجیتال یا برنامه های وفاداری به مشاغل رستوران برای افزایش دسترسی مصرف کننده و بهبود آگاهی از برند اجتماعی ارائه می شود. با این حال، هیچ گزینه ای برای ایجاد یک تجربه برند شخصی وجود ندارد.

Bbot

بهترین پلتفرم برنامه تحویل غذا که توسط DoorDash ارائه شده است به کسب و کار رستوران اجازه می دهد تا یک رستوران مجازی باز کند. این به مشتریان رستوران این امکان را می دهد که منوهای تعاملی را مشاهده کنند، غذا سفارش دهند و فقط با اسکن یک کد QR ساده از طریق موبایل پرداخت کنند. این پلتفرم با پشتیبانی از منوهای متعدد، سفارش‌های انبوه، سفارش‌های دو طرفه و کدهای مکان برای هر میز، به مشاغل پیشرو رستوران در سراسر جهان خدمات می‌دهد.

مشتریان با ارزش این رستوران با افزایش نکات کارکنان و نتیجه نهایی و به دنبال آن پوشش سریعتر کارکنان را تجربه کرده اند. Bbot به طور یکپارچه با طیف گسترده ای از نرم افزارهای رستوران ادغام می شود، بنابراین به یک فروشگاه یک مرحله ای برای تمام نیازهای رستوران تبدیل می شود.

آیا به دنبال ایجاد سیستم سفارش غذای خود برای کسب و کار رستوران خود هستید؟

بهترین توسعه دهندگان اپلیکیشن را استخدام کنید

سیستم سفارش آنلاین که در سال 2009 تأسیس شد، برای مشاغل رستوران طراحی شده است تا با یک جستجو، سفارش و پرداخت ساده، سفارشات آنلاین غذا از مشتریان را بپذیرد. Menufy بیشتر بر روی عملکرد متمرکز است تا طراحی، که بهینه سازی تجربه کاربر را کمی دشوار می کند.

همچنین، پلت فرم محبوب برنامه تحویل غذا، گزینه های سفارشی سازی محدودی را بر خلاف سایر راه حل های سفارش آنلاین غذا ارائه می دهد. علاوه بر این، این پلتفرم 12 درصد کمیسیون برای سفارشات تحویل غذا و 99 دلار در ماه برای خدمات بازاریابی دیجیتال دریافت می کند. کاربران می توانند از طریق دستگاه تلفن همراه، وب سایت یا پورتال Menufy سفارش دهند.

منوی بالا

UpMenu با ارائه زیر پوششی که رستوران ها برای فعال کردن حضور آنلاین و تلفن همراه به آن نیاز دارند، کسب و کار رستوران را در روحیه خوبی نگه می دارد. با پرداخت هزینه، رستوران ها نیازی به پرداخت هزینه های سنگین ندارند. در عوض، آنها فقط باید مبلغ را ماهانه به عنوان هزینه اشتراک پرداخت کنند. با یک آزمایش رایگان، رستوران‌ها می‌توانند آزمایش کنند که آیا بهترین پلتفرم برنامه غذایی نیازهای سفارش آنلاین غذای آنها را برآورده می‌کند یا خیر.

طرح های قیمت گذاری مختلفی وجود دارد که مشاغل رستوران می توانند مشترک شوند و از ویژگی های ارائه شده استفاده کنند. بهترین پلت فرم برنامه تحویل به رستوران ها اجازه می دهد تا برنامه های وفاداری را برای جذب و حفظ مشتریان ایجاد و اجرا کنند.

آیا می خواهید به یکی دیگر از سیستم های سفارش غذای موفق تبدیل شوید؟

افزایش چشمگیر فروش و بازگشت سرمایه از طریق سیستم های سفارش آنلاین غذا، رستوران داران جدید را به سمت آنلاین شدن سوق داده است. فهرست 7 پلتفرم پیشرو تحویل غذا به صورت آنلاین داستان میلیون ها رستوران را شرح می دهد که مزایای متعددی به دست آورده اند. اگر شما کسی هستید که می‌خواهید با راه‌اندازی یک سرمایه‌گذاری آنلاین، داستان موفقیت دیگری بنویسید، بهترین پلتفرم‌های اپلیکیشن سفارش غذا می‌توانند به شما کمک کنند.

اگر جیب‌های عمیقی دارید و می‌خواهید از ابتدا یک برنامه سفارش غذای سفارشی ایجاد کنید، یک شرکت توسعه‌دهنده اپلیکیشن موبایل قابل اعتماد می‌تواند از مفهوم‌سازی ایده تا راه‌اندازی نهایی به شما کمک کند. اکنون پروژه مورد نیاز خود را ارسال کنید!

پست بهترین سیستم سفارش آنلاین رستوران در سال 2023 اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.