منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بیانیه رسمی گیگابایت برای منبع تغذیه “GP-P850GM” و “GP-750GM”

بیانیه رسمی گیگابایت برای منبع تغذیه “GP-P850GM” و “GP-750GM”

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بیانیه رسمی گیگابایت برای منبع تغذیه "GP-P850GM" و "GP-750GM"

اخبار جنجالی اخیراً در رسانه ها درباره نحوه عملکرد دو منبع تغذیه گیگابایت منتشر شده است. در این رابطه ، گیگابایت و گیگابایت ایران بیانیه های رسمی را برای توضیح سوء تفاهم ها منتشر کردند. بیانیه مربوطه به شرح زیر است:

گیگابایت از همه شیطنت های رسانه ای اخیر آگاه است که در مورد نحوه عملکرد دو منبع تغذیه GP-P850GM و GP-P750GM شک ایجاد می کند. گیگابایت به کیفیت و طراحی به کار رفته در محصولات خود می بالد و تمام مسائل گزارش شده را بسیار جدی می گیرد. بنابراین ما می خواهیم گزارش های مربوطه را به دلایل زیر پیوند دهیم:

  • برای رایانه های رومیزی و شخصی ، قدرت زیاد (وات) می تواند باعث ایجاد تداخل در دامنه خروجی شود. در چنین سناریوهایی ، دو منبع تغذیه گیگابایت ، GP-P850GM و GP-P750GM ، دارای استاندارد حفاظت از صنعت هستند که به عنوان ویژگی حفاظت از اضافه بار (OPP) معروف است. عملکرد حفاظت OPP به گونه ای طراحی شده است که برق را در چنین شرایطی (قدرت بسیار زیاد) خاموش کرده و به برق اجازه می دهد فقط در شرایط مطلوب کار کند. OPP برای هر دو مدل در محدوده 120 تا 150 تنظیم شده است. این به معنی 1020 W ~ 1300W برای GP-P850GM و 900W ~ 1125W برای GP-P750GM است.
  • گیگابایت همه انتقادات و پیشنهادات همکاران رسانه و کارشناسان سخت افزار را ارزیابی می کند و در مورد هر یک از آنها نظر می دهد. ما توسط شخص ثالث در مورد آنچه اتفاق افتاده و مشکلات عجیب هر دو مدل مطلع شدیم. متأسفانه ، هنگامی که GP-P850GM و GP-P750GM بارها و بارها توسط تجهیزات بار الکترونیکی DC (تجهیزات آزمایش منبع تغذیه) به مدت طولانی و در محدوده 120 تا 150 and و نقطه تحریک OPP آزمایش شده اند ، نگران نباشید آسیب توسط شخص ثالث ایجاد می شود. با توجه به موارد ذکر شده ، آزمایش و آزمایش منبع تغذیه تا حد حفاظت OPP ، تعداد مکرر آن عملاً و به طور جدی عمر منبع تغذیه را کاهش می دهد.
  • اما برای حل مشکلات احتمالی مطرح شده توسط اشخاص ثالث ، به ویژه مشکلاتی که در حین آزمایش با بار الکترونیکی DC (فشارهای مکرر در محدوده 120 تا 150 and و نقطه شروع OPP) یافت می شود ، گیگابایت منبع تغذیه خود را به روز کرد. OPP دو مدل GP-P850GM و GP-P750GM را به مقادیر زیر اعمال و کاهش دهید:

محدوده نقطه شروع عملکرد OPP در GP-P850GM از 120 ~ 150 to به 110 ~ 120 reduced کاهش یافته است ، بنابراین محدوده قدرت قبل از کاهش: 1020W ~ 1300W و پس از 950W ~ 1050W است.

محدوده نقطه شروع عملکرد OPP در GP-P750GM از 120 ~ 150 to به 110 ~ 120 reduced کاهش یافته است ، بنابراین محدوده قدرت قبل از کاهش: 900W ~ 1125W و پس از 825W ~ 925W.

  • گیگابایت به اعتماد و اطمینان همه مشتریان خود در کیفیت محصول و خدمات پس از فروش اهمیت می دهد. بنابراین ، ما می خواهیم تأیید کنیم که مشکلات گزارش شده این دو مدل تنها پس از دوره های بسیار طولانی آزمایش بارهای سنگین و توسط بار DC (و تجهیزات آزمایشگاهی) بوجود آمده است و معمولاً چنین مشکلاتی در استفاده روزمره به وجود نمی آید. او آمد.

لازم به ذکر است که هر دو منبع تغذیه گیگابایت GP-P850GM و GP-P750GM دارای استانداردهای OCP ، OTP ، OVP ، OPP ، UVP و SCP برای حفاظت از برق هستند و همچنین دارای گواهینامه ایمنی از کشورهای مختلف برای اطمینان از ایمنی کاربر در محل هستند و عملکرد پایدار سیستم

اما برای اطمینان کامل از مشتریان ، ما اذعان داریم که همه شماره های سریال که در پیوست 1 ذکر نشده اند دارای تنظیمات OPP تغییر یافته در بند 3 هستند. با وجود این واقعیت که هر دو نسخه تنظیمات OPP (قبل و بعد) برای استفاده عادی قابل اعتماد هستند. و استفاده واقعی ، ما به صاحبان دو مدل GP-P850GM یا GP-P750GM اطمینان می دهیم که در محدوده شماره سریال ذکر شده است. علاوه بر این ، ما نشان می دهیم که گیگابایت و توزیع کننده آن خدمات بازگشت و مبادله دارند.

پیوست 1 – محصولات با شماره سریال های زیر می توانند از سرویس بازگشت و تعویض گیگابایت استفاده کنند:

بیانیه رسمی گیگابایت برای منبع تغذیه "GP-P850GM" و "GP-750GM"

اگر منبع تغذیه با شماره سریال فوق الذکر با گارانتی رسمی (آوازنگ) دارید ، لطفاً برای خدمات پس از فروش با نزدیکترین نمایندگی گارانتی آواژنگ تماس بگیرید.

تکذیب:تیم تحریریه نرم افزار سخت افزار هیچ نقشی در تهیه محتوای گزارش ندارد و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.