منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تاریخ بروزرسانی پردازنده Ryzen با فناوری مشخص 3D V-Cache

تاریخ بروزرسانی پردازنده Ryzen با فناوری مشخص 3D V-Cache

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تاریخ بروزرسانی پردازنده Ryzen با فناوری مشخص 3D V-Cache

در حالی که پنج سال عمر معماری داشت AMD ZEN به هر حال ، AMD در حال برنامه ریزی معماری پردازنده است ریزن زود است سال 2022 به روز رسانی. پردازنده های AMD باید یک فناوری جدید باشند تراشه های سه بعدی (3D V-cache) شرکت استفاده نمی کند. این فناوری درصد را افزایش می دهد V-cache تراشه و عملکرد آن نسبت به نسل قبلی 15 درصد افزایش می یابد.

انتظار می رود در اوایل سال 2022 به روز رسانی شود.

طی مکالمه بین جان تیلور، مدیر فناوری AMD و رابرت هالوک، مدیر بازاریابی فنی شرکت ، آنها را به روز کردند سری Ryzen 5000 برای سازگاری با مادربردها AM4 تایید شده. علاوه بر این ، با اشاره به یک سری لپ تاپ هایی که ویژگی مهم آنها مدیریت انرژی برای دستیابی به حداکثر بازده انرژی است ، این لپ تاپ نیز باید در اوایل سال 2022 عرضه شود.

تاریخ بروزرسانی پردازنده Ryzen با فناوری مشخص 3D V-Cache

هنوز ناشناس

در حال حاضر هیچ نام تأییدی برای سری جدید پردازنده های AMD وجود ندارد. با این حال ، با توجه به “جهش نسلیپس از به روز رسانی Ryzen ، بین آنها با پردازنده های سریال ریزن 1000 و 2000 (ذن تا ذن +) بوجود آمد ، به احتمال زیاد با نام ریزن 6000 معلوم خواهد شد.

تاریخ بروزرسانی پردازنده Ryzen با فناوری مشخص 3D V-Cache

در طول گفتگو ، روبرت هوک همچنین به انتقال پردازنده های Ryzen به پلتفرم جدید در پایان سال 2022 اشاره کرد. روبرت افزود که این پلت فرم جدید از PCIe 5.0، حافظه DDR5 و از خنک کننده های پردازنده AM4 پشتیبانی می کند.

تاریخ بروزرسانی پردازنده Ryzen با فناوری مشخص 3D V-Cache

AMD اولین بار در ژوئن سال جاری هنگامی که از افزودن لایه های حافظه پنهان خبر داد ، به فناوری جدید تراشه سه بعدی خود اشاره کرد (3D V-cache) علاوه بر محاسبه تراشه ها ، منجر به افزایش قابل توجهی در عملکرد می شود.

افزایش راندمان بالا

AMD ادعای خود ، عملکرد استاندارد CPU را اثبات می کند Ryzen 9 5900X با نمونه اولیه Ryzen 9 5900X حافظه پنهان 3D V 192 مگابایت در مقایسه ، هر دو سریع هستند 4.0 مگاهرتز آنها کار کردند. در این مقایسه ، ارائه بازی ها در برخی عناوین بالا 25 درصد افزایش یافته بود.

نشریات مشابه:

  • AMD با مشاوران Steam – RDNA 2 ، رکورد را شکست
  • راه اندازی پردازنده های گران قیمت Threadripper 5000 Chagall به سال آینده موکول شد
  • Core i9-12900K در مقابل Ryzen 9 5950X – Zen 3 تحقیر شده توسط Golden Cove

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.