منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تصاویر مادربرد EVGA X570 DARK – یکی از قوی ترین AM4

تصاویر مادربرد EVGA X570 DARK – یکی از قوی ترین AM4

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تصاویر مادربرد EVGA X570 DARK - یکی از قوی ترین AM4

تصاویر اولین مادربرد EVGA AM4 برای پردازنده های Ryzen ، EVGA X570 DARK ، با جزئیات بیشتری منتشر شده است. ما قبلاً تصاویری از این برد را دیده بودیم ، اما تصاویر جدید اطلاعات بیشتر و طراحی اورکلاک قدرتمند را نشان می دهد.

مادربرد DARK X570 به دلایل مختلف یک مدل سنتی نیست. این برد در اصل به طور خاص برای پردازنده های حرفه ای Ryzen طراحی شده است و کیفیت بی نظیری را ارائه می دهد. همچنین ، شکاف های حافظه در این نمونه به صورت افقی قرار گرفته اند تا پتانسیل اورکلاک را به حداکثر برسانند.

مادربرد EVGA X570 DARK
مادربرد EVGA X570 DARK

X570 DARK با سوکت AM4 از پردازنده های رومیزی Ryzen تا سوکت Zen 3. پشتیبانی می کند. این سوکت از دو کانکتور برق 8 پینی که درست در کنار کانکتور اصلی تغذیه 24 پینی قرار گرفته اند تغذیه می شود که همه آنها برای مدیریت آسانتر کابل زاویه دار شده اند. همچنین تأیید شده است که چیپست مورد استفاده X570S است ، زیرا هیچ خنک کننده فعال برای آن وجود ندارد.

  • شایعات جدید در مورد RDNA 3 و RDNA 4 – بیش از 50 performance عملکرد بهتر و قیمت بالاتر
  • مشخصات پردازنده EPYC Milan X – 768 مگابایت حافظه پنهان!
  • سرور و لپ تاپ اولویت AMD برای 2022 – رایانه رومیزی در موقعیت پایین تر

تصاویر مادربرد EVGA X570 DARK

برد EVGA از مدار ولتاژ 16 فاز استفاده می کند و بخاری های بزرگ روی آن دیده می شود. حداقل سه هیت سینک VRM و چیپست را پوشش می دهند که همه آنها توسط یک هیت سینک مسی بزرگ به هم متصل شده اند.

در قسمت اسلات های حافظه ما دو DIMR DDR4 را مشاهده می کنیم که از سرعت تا 5333 مگاهرتز پشتیبانی می کند. دلیل قرارگیری سوکت ها به صورت افقی این است که خطوط را به سوکت پردازنده نزدیک می کند ، که باعث سیگنال دهی بهتر و همچنین سرعت حافظه بیشتر می شود. اگرچه ظرفیت قابل استفاده تنها 64 گیگابایت خواهد بود ، اما این مقدار حتی برای پلتفرم دسته کاربران بسیار زیاد است. اسلات های توسعه یافته همچنین شامل دو PCIe Gen 4.0 x16 ، یک PCIe Gen 3.0 x4 و دو اسلات M.2 Gen 4.0 است.

اورکلاک آلمانی DANOCP با 2066 مگاهرتز FCLK و 4.8 گیگاهرتز (همه هسته ها) Ryzen 9 5950X توانست رکورد برجسته ای را ثبت کند ، به ویژه از آنجا که این اورکلاک با خنک کننده مایع استاندارد انجام می شد ، نه نیتروژن مایع.

از نظر ذخیره سازی نیز شاهد هشت درگاه SATA III و یک درگاه U.2 هستیم. بخش ورودی / خروجی شامل جک های صوتی 7.1 کاناله ، چهار USB 3.1 Gen 2 Type A ، یک USB 3.1 Gen 2 Type C ، دو USB 3.1 Gen 1 ، دو آنتن Wi-Fi ، دو پورت Intel 2.5GbE و خروجی HDMI است. البته ، سوئیچ های مختلف و عملکردهای اورکلاک مخصوص در هیئت مدیره وجود دارد.

مادربرد EVGA X570 DARK

قیمت یا تاریخ عرضه X570 DARK هنوز مشخص نیست ، اما ما برچسبی بدون فرم بالای 600 دلار را مشاهده خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.