منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تصاویر کارت گرافیک Radeon RX 570 Duo Sapphire – دو تراشه Polaris برای حفاری

تصاویر کارت گرافیک Radeon RX 570 Duo Sapphire – دو تراشه Polaris برای حفاری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تصاویر کارت گرافیک Radeon RX 570 Duo Sapphire - دو تراشه Polaris برای حفاری

به نظر می رسد Sapphire کارت گرافیک ماینینگ جدیدی را معرفی کرده است که از دو تراشه Polaris استفاده می کند و در همین راستا تصاویری از کارت گرافیک Radeon RX 570 Duo Sapphire به دست ما رسیده است. همانطور که گفتیم ، این مدل برای استخراج طراحی شده است ، اما در عین حال از تصاویر اصلی استفاده می کند ، به این معنی که می توان از آن به عنوان یک نقشه معمولی نیز استفاده کرد.

در حالی که Polaris معماری بسیار قدیمی است ، هنوز هم می تواند گزینه خوبی در بحث معدن باشد. این مثال خاص نشان می دهد که احتمالاً Sapphire تراشه های Polaris را در انبار خود دارد ، که اکنون می تواند آن را به عنوان مدل های معدن بفروشد.

تصاویر کارت گرافیک Radeon RX 570 Duo Sapphire

از نظر طراحی ، Sapphire Radeon RX 570 Duo (نه نام رسمی) دو اسلات را به خود اختصاص می دهد و از یک PCB سفارشی برای نگهداری دو تراشه Polaris 10. استفاده می کند. این کارت گرافیک دارای دو فن خنک کننده است و هر GPU مجهز به رادیاتور مخصوص خود است. چندین لوله انتقال حرارت در پشت کارت می توان آثار 8 گیگابایت حافظه GDDR5 را مشاهده کرد که به معنی کل 16 گیگابایت حافظه GDDR6 با دو باس 256 بیتی است.

مشخصات کارت Radeon RX 570 Duo

Radeon RX 570 یک مدل کاهش یافته با 2048 هسته از 2304 هسته کامل است. این مدل از 1150 مگاهرتز با فرکانس حافظه 2100 مگاهرتز یا 8.4 گیگابیت بر ثانیه استفاده می کند. ساعات حافظه و تراشه های گرافیکی بدون شک برای حداکثر خروجی استخراج بهینه شده اند. کارت دارای دو کانکتور 8 پین است ، اما کارت فقط 125 وات برق مصرف می کند ، در حالی که در دهلیز 60MH / s را ارائه می دهد. بدیهی است که دما نیز در محدوده 60 تا 65 درجه سانتیگراد ثابت می ماند. گفته می شود این کارت با قیمت بسیار بالایی در حدود 850 دلار خریداری شده است.

  • تصویر Die Ryzen 5000G Cezanne – زیبایی در سطح نانومتر
  • AMD Radeon RX 6600 XT – قربانی جدید معدن
  • یک پردازنده رومیزی Core i7 12700K با 12 هسته 20 هسته ای وجود دارد
عملکرد استخراج کارت Radeon RX 570 Duo

چنین درصدی برای این سطح از کار بسیار زیاد است ، زیرا GeForce RTX 3060 Ti (مدل غیر LHR) می تواند همان مقدار ویژگی های معدن را با هزینه کمتر و بازده انرژی بالاتر ارائه دهد. حتی کارت گرافیک Radeon RX 6600 XT که به تازگی منتشر شده است نسبت به کارت گرافیک قدیمی مبتنی بر Polaris در وات در استخراج بهتر عمل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.