منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تلویزیون شیائومی Mi OLED با فناوری NVIDIA G-SYNC تولید می شود

تلویزیون شیائومی Mi OLED با فناوری NVIDIA G-SYNC تولید می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تلویزیون شیائومی Mi OLED با فناوری NVIDIA G-SYNC تولید می شود

شیائومی قصد دارد تلویزیون جدید Xiaomi Mi OLED خود را با فناوری NVIDIA G-SYNC معرفی کند. به همین منظور ، تیزری از اطلاعیه هفته آینده در حساب Weibo منتشر شد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

ویژگی های تلویزیون شیائومی Mi OLED

سری تلویزیون شیائومی Mi OLED با فناوری NVIDIA G-SYNC تفاوت زیادی با پنل های OLED ارائه شده توسط این شرکت دارد. به عنوان مثال ، تلویزیون های Mi OLED (موجود در اشکال و اندازه های مختلف) دارای فناوری NVIDIA G-SYNC خواهند بود ، به این معنی که این سری را می توان محصولات NVIDIA BFGD (بازی حرفه ای) نامید. شیائومی همین تصمیم را گرفته است و در حال حاضر تلویزیون های Mi OLED را به عنوان “مانیتور بازی حرفه ای” می فروشد.

تلویزیون شیائومی Mi OLED با فناوری NVIDIA G-SYNC تولید می شود

البته لازم به ذکر است که هنوز به بسیاری از مشخصات دیگر این سری محصولات اشاره نشده است. به عنوان مثال ، نرخ تجدید صفحه ، گواهی HDR و وضوح این تلویزیون ها هنوز مشخص نیست. مورد دیگر مورد تردید ، فناوری NVIDIA G-SYNC این محصول است. هنوز تأیید نشده است که ماژول NVIDIA G-SYNC در این تلویزیون ها تعبیه شده است یا فقط با G-Sync سازگار است. ما به اعلام تلویزیون Xiaomi MI OLED NVIDIA G-SYNC در وب سایت Weibo نگاه می کنیم.

تلویزیون شیائومی Mi OLED با فناوری NVIDIA G-SYNC تولید می شود

از آنجا که مانیتورهای NVIDIA BFG باید از نرخ تجدید بیشتر از 75 هرتز یا ویژگی هایی مانند HDR ، طیف وسیع رنگ (DCI-P3) ، ULMB برای زمان پاسخ بسیار سریع و به احتمال زیاد HDMI 2.1 ALLM ، eARC ، VRR و استاندارد پشتیبانی کنند ، هنوز باید صبر کنید و ببینید شیائومی برای کنفرانس فردا چه چیزی آماده کرده است.

نظر شما در مورد تلویزیون های شیائومی چیست؟ آیا در بازار ایران عرضه می شوند؟

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.