منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تماشا کنید: با XPG Gammix S70 Blade سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید

تماشا کنید: با XPG Gammix S70 Blade سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تماشا کنید: با XPG Gammix S70 Blade سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید

اکثر افرادی که این مقاله را می خوانند احتمالاً با تفاوت عملکرد SSD ها و انواع مختلف هارد دیسک ها آشنا هستند. این امر برای کاربران و محبوبیت روزافزون SSD ها پس از ظهور این خاطرات جدید شگفت آور بود. اما اکنون با معرفی نسل جدید این خاطرات ، شاهد افزایش قابل توجه عملکرد آنها نسبت به نسل قبل هستیم. در این ویدئو سعی کردیم نمای متفاوت و ساده ای از این سرعت اجرا را در SSD جدید XPG Gammix S70 Blade SSD نشان دهیم.

نسل جدید SSD های ADATA به لطف پشتیبانی از استاندارد PCIe Gen.4 عملکرد بسیار خوبی داشتند. اما این شرکت قصد دارد با تنوع بخشیدن به این سری از محصولات ، دسترسی مخاطبان بیشتری را فراهم کند. S70 Blade یکی از جدیدترین محصولات این شرکت است که به همراه ماژول اصلی آن با رادیاتور مجازی نیز موجود است ، بنابراین کاربران می توانند به راحتی آن را با برچسب جهت آماده سازی در پشت قسمت مذکور به ماژول وصل کنند. امکان خنک شدن رادیاتور در Benefit هنگامی که در اوج فعالیت خود هستید.

عملکرد خوب این حافظه تاثیر آن را بر عملکرد بازی های مختلف به میزان قابل توجهی با سایر قسمت های مشابه متفاوت کرده است و بنابراین گزینه مناسبی برای گیمرهایی است که به دنبال نسل جدید با قیمت مناسب و حداقل طراحی هستند.

نحوه ارائه تیغه XPG Gammix S70 را مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.