• خانه
  • تکنولوژی
  • توسعه دهندگان فریلنسر یا شرکت های IT خارج از کشور – معضل با یک راه حل حل می شود

توسعه دهندگان فریلنسر یا شرکت های IT خارج از کشور – معضل با یک راه حل حل می شود

 تاریخ انتشار :
/
  تکنولوژی
توسعه دهندگان فریلنسر یا شرکت های IT خارج از کشور - معضل با یک راه حل حل می شود


مهم نیست که کدام پلتفرم خواندن یا جستجو را انتخاب کنید، با مقالات بی شماری در مورد ” مواجه خواهید شد.آیا باید توسعه دهندگان مستقل استخدام کنم یا پروژه توسعه وب و اپلیکیشن موبایل خود را به یک شرکت خارجی برون سپاری کنم؟“.

کاملاً بدیهی است که کارآفرینان جوان که در حال ایجاد یک استارت آپ هستند، رویای تبدیل آن به یک تک شاخ را در سر می پرورانند. بزرگترین نگرانی برای همه این نامزدها انتخاب بین یک شرکت فناوری اطلاعات و مهندسان نرم افزار آزاد است.

حقیقت

واضح است که اکثر استارت آپ ها ترجیح می دهند پروژه های فناوری اطلاعات را به شرکت های نرم افزاری پیشرو برون سپاری کنند زیرا ماهی های بزرگ تری برای سرخ کردن دارند. نظارت معمولی ساده مورد نیاز برای کل چرخه توسعه نرم افزار نه امکان پذیر است و نه برای کارآفرینان توصیه می شود.

بدیهی است که تیم‌های توسعه نرم‌افزار داخلی می‌توانند برای کارآفرینان جوان یک دست و پا هزینه بردارند و بیشتر آنها تصمیم می‌گیرند پروژه‌های خود را به شرکت‌های خارج از کشور واگذار کنند.

برای برون سپاری، آنها دو انتخاب روشن دارند – استخدام یک آژانس توسعه نرم افزار یا استخدام توسعه دهندگان مستقل برای توسعه موبایل و وب. شما مقالات و وبلاگ های بسیاری را خواهید یافت که در مورد مزایا و معایب هر دو روش استخدام صحبت می کنند. به عنوان مثال، دلایل اصلی شکست توسعه نرم افزار برون سپاری و غیره.

بنابراین، هر گزینه دارای مزایا و معایب خود است. اما واقعیت این است که استارت آپ ها انتخاب بهتر یا روشی مطمئن برای توسعه سفارشی اپلیکیشن های موبایل و وب دارند.

مطالب بیشتری در مورد “استخدام یک شرکت فناوری اطلاعات در برابر توسعه دهندگان آزاد” وجود دارد

اندازه بازار جهانی برون سپاری با بیش از 90 میلیارد دلار (Statista) در یک جهش چشمگیر است. استفاده از فروشندگان خارجی در تجارت همیشه سودمند بوده است، بنابراین روند استخدام شرکت های IT برون مرزی یا توسعه دهندگان مستقل موبایل و برنامه های وب، به ویژه برای استارت آپ ها، برای سال های آینده از بین نخواهد رفت.

برون سپاری پروژه های فناوری اطلاعات به شرکت های برون مرزی می تواند یک امر موقت یا برای مدت طولانی کار کند. استارت‌آپ‌ها می‌توانند هزینه‌های بالای خود را به هزینه‌های قابل قبول تبدیل کنند، وابستگی به کارکنان داخلی را کاهش دهند و مایل به درخواست بهترین استانداردهای کاربردی در توسعه نرم‌افزار باشند.

دو راهی

باتلاق برون سپاری سالهاست که زمان زیادی را برای کارآفرینان جوان مصرف کرده است. در ابتدا تنها یک انتخاب برای استخدام یک شرکت فراساحلی برای پروژه‌های فناوری اطلاعات باقی مانده بود، خریداران جهان اول به شدت به برون‌سپاری وابسته بودند. سپس صنعت فناوری اطلاعات در کشورهای آسیایی به ویژه در هند رونق گرفت.

چه در حال کار بر روی یک ایده برای یک محصول نرم افزاری جدید یا یک سرویس خاص در توسعه برنامه های موبایل و وب باشید، برون سپاری مکمل تیم های موجود در خارج از کشور است.

از آنجایی که صنعت شاهد میلیاردها دلار سرمایه حیرت آور بود، شرکت های کوچکتر فراساحلی فناوری اطلاعات نیز پروژه هایی را آغاز کردند. آن‌ها قیمت‌های پایین‌تری را برای همان کارهایی که شرکت‌های بزرگ فناوری اطلاعات در آسیا پرداخت می‌کنند، ذکر می‌کنند. عامل “هزینه” کار کرد و برون سپاری از کشورهای جهان اول بین همه شرکت ها تقسیم شد.

گویی شرکت های IT برون مرزی کافی نبودند، سپس فریلنسرها آمدند. در واقع، کسانی که تجربه زیادی در شرکت‌های نرم‌افزاری دارند، جرأت کرده‌اند که پروژه‌های جداگانه‌ای خارج از ساعات کاری داشته باشند. با گذشت زمان، صلاحیت های فریلنسرها نیز افزایش یافته است. و آخرین تقویت از همه‌گیری باعث شده است که متخصصان از خانه کار کنند و فرصت‌های فراوانی را برای پیگیری پروژه‌های با بودجه بالا به آنها می‌دهد.

از سوی دیگر، خریداران جهانی مزایا و معایب شرکت‌های فناوری اطلاعات خارج از کشور و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار آزاد را یافته‌اند. خریداران قطعاً می خواستند در زمان، منابع و پول خود صرفه جویی کنند، اما پس از آن یک معضل با انتخاب های زیادی وجود داشت.

همچنین بدانید: چگونه توسعه دهندگان از راه دور را از یک شرکت فناوری اطلاعات خارج از کشور استخدام کنیم؟

TopDevelopers.co – بهترین پیشرفت

با غلبه بر معضل، TopDevelopers.co بهترین راه حل را ارائه کرد که در آن مزایای فریلنسرها و شرکت های IT برون مرزی تطبیق داده شده و معایب آن فیلتر می شود. چه خریداران نگران قیمت‌ها باشند و چه می‌خواهند چرخش پروژه‌شان سریع‌ترین باشد، مدل کسب‌وکار TopDevelopers.co بهترین بازی است.

تیم تحقیق و توسعه TopDevelopers.co به طور کامل در مورد تفاوت های ظریف برون سپاری و جنبه های تجارت توسعه نرم افزار تحقیق کرده است.

TopDevelopers با درس گرفتن از تاریخچه فراز و نشیب های کسب و کار در برون سپاری پروژه های فناوری اطلاعات شرکت های توسعه نرم افزار برون مرزی، مدل های توسعه نرم افزار سودآوری را (برای خریداران، شرکت های برون مرزی و فریلنسرها) توسعه داده است که مزایای تجاری را به ویژه برای استارت آپ ها، مشتریان وفادار خارج از کشور ارائه می کند. شرکت ها و سود آسان برای فریلنسرها بدون افت کیفیت.

یک پیش نیاز واضح برای مدل توسعه TopDevelopers.co

جزئیاتمدل های توسعه نرم افزار
در داخلبرون سپاری به یک شرکتآزادترکیبی از TopDevelopers
هزینه توسعه نرم افزاربالابالا یا متوسطکم یا متوسطکم
سفارشی کردن پروژه هاممکن استممکن استمحدود (منابع و ابزار کمتر)ممکن است
پروژه های کوتاه مدتممکن استبه طور کلی تکذیب می شودممکن استممکن است
پروژه های بلند مدتممکن استممکن استبه طور کلی تکذیب می شودممکن است
کمک از کارشناسان دامنهممکن استممکن استمحدودممکن است
هزینه زیرساختخیلی بالابالا (در صورتحساب گنجانده شده است)کمکم
مقیاس پذیری تیمغیر ممکنممکن استغیر ممکنممکن است
در دسترس بودن توسعه دهندگانمحدوددر بیشتر موارد بلهنا معلومهمیشه بله
رویدادهای اصلی و گزارشدر دسترسدر دسترسمحدود و ناامندر دسترس
کار در روزهای تعطیل (مثلا کریسمس)غیر ممکنممکن استمحدودممکن است
شروع پروژهبلافاصله. مستقیماآهسته ترآهسته تربلافاصله. مستقیما
همه در یک راه حلممکن استممکن استغیر ممکنممکن است
استعداد جهانیغیر ممکنممکن استمحدودممکن است
توسعه بومیممکن است، اما گران استممکن است، اما گران استمحدودامکان پذیر و مقرون به صرفه
پردازش تشدیدممکن استاحتمالا، اما با تاخیرآهسته ترامکان پذیر و سریع
عامل اعتماد و اصالتبالادر حد متوسطضعیفبالا
روابط تجارینا معلومدر حد متوسطدر حد متوسطبالا
مانع زمانیبالادر حد متوسطبالادر حد متوسط
مانع زبانکمدر حد متوسطبالاکم
تقدیم به پروژه شمابالادر حد متوسطنا معلومبالا
کیفیت خدماتبالادر حد متوسطمخاطره آمیزبالا
سطح امنیتبالادر حد متوسطکمبالا
پشتیبانی پس از فروشNAخوبکمخیلی خوب
قراردادهای نگهداری و سایر مواردNAخوبنا معلومخیلی خوب

انتخاب مدل یا روش توسعه مستلزم برنامه ریزی استراتژیک برای استارت آپ ها است. برداشتن گام درست در مسیر درست، استارتاپ را به خوبی تغذیه می کند، که به اجرای روان و روان آن کمک می کند. از سوی دیگر، یک قدم اشتباه در نهایت منابع ارزشمند را از بین می برد و حفره بزرگی در بودجه شرکت ایجاد می کند.

TopDevelopers.co متعهد به ارائه خدمات بی عیب و نقص با ارائه یک پلتفرم قابل اعتماد است که در آن بهترین شرکت برون سپاری فناوری اطلاعات و/یا توسعه دهندگان مستقل با تجربه را برای طراحی، توسعه و بازاریابی اپلیکیشن های موبایل و وب به شما پیشنهاد می کنیم.

انتشارات برای توسعه دهندگان آزاد یا شرکت های IT خارج از کشور – معضل حل شده با یک راه حل برای اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.