جایگزین های Toptal: تعریف، مزایا و معایب

 تاریخ انتشار :
/
  تکنولوژی
جایگزین های Toptal: تعریف، مزایا و معایب


Toptal برای مدت طولانی یکی از بازارهای فریلنسری درجه یک برای مشاغل در سراسر جهان بوده است. یکی از دلایل اصلی موفقیت چشمگیر Toptal این است که این پلتفرم دارای سیستم ارجاع قوی و فرآیند غربالگری است.

با این حال، پس از گسترش بازار مشاغل آزاد، جایگزین های دیگر تاپتال افزایش یافته است. از آنجایی که شرکت ها در سرتاسر جهان علاقه مند به کار با فریلنسرها در مقیاس بزرگتر می شوند، دائماً به دنبال فرصت های دیگر هستند. این افزایش تقاضا منجر به بازارهای بیشتر و شبکه های استعداد پایداری شده است که به عنوان رقبای Toptal ظاهر شده اند.

به همین دلیل است که در این وبلاگ ما بهترین جایگزین های Toptal را که دائما در حال گسترش پایگاه کاربران خود در بازار هستند، خواهیم یافت. همچنین مزایا و معایب این پلتفرم‌ها و اینکه چگونه کسب‌وکارها می‌توانند از آن‌ها نهایت استفاده را ببرند، خواهیم دید.

اما بالاتر از همه، بیایید ببینیم که چرا نیاز به جایگزین هایی برای Toptal وجود دارد.

چرا باید به دنبال جایگزینی برای Toptal باشیم؟

فاکتورهای خاصی وجود دارد که شرکت ها باید بدانند که به آنها ایده روشنی از بهترین جایگزین های Toptal می دهد. ما فهرستی از مهم ترین عواملی که شرکت ها را به سمت سایر پلتفرم های مشابه Toptal سوق می دهد آماده کرده ایم:

ساختار اجاره ای جامد

اگرچه پلتفرم Toptal یک راه حل مقیاس پذیر برای انواع مشاغل، صرف نظر از اندازه آنها، دارد، اما همچنان ساختار بسیار سختگیرانه ای برای اجاره ها دارد. برای مشتریان پلتفرم امکان استخدام قرارداد با توجه به شرایط خاص خود وجود ندارد. آنها می توانند قراردادهای هفتگی 20 یا 40 ساعته را اجاره کنند و این پلتفرم را فاقد ویژگی های اجاره شخصی می کند.

ساختار هزینه غیر قابل دوام

تا آنجا که به فرآیند استخدام مربوط می شود، ساختار هزینه در Toptal ساختاری نیست که بتوان به سرعت آن را اتخاذ کرد. جایی برای ساختار هزینه یارانه ای وجود ندارد، حتی اگر کسب و کار فریلنسرها را برای تعهد طولانی مدت استخدام کند. به عنوان مثال، برای یک شرکت خوب است که توسعه دهندگان و طراحان از راه دور را با قیمت بالاتر برای یک پروژه کوتاه مدت استخدام کند. اما اگر مدت زمان پروژه بیش از شش ماه باشد، تبدیل به یک معامله بسیار شیب دار می شود.

پشتیبانی ضعیف در استخدام

نگهداری ضعیف یکی از دلایل اصلی افزایش شدید تعداد رقبای Toptal است. اگر در مورد فرآیند استخدام صحبت کنیم، کسب و کار باید چند نکته را برای ادامه رویه لمس کند. علاوه بر این، از آنجا که نقاط تماس زیادی وجود دارد، استخدام ممکن است تا سه هفته طول بکشد، که تجربه کلی مشتری را کاهش می دهد.

پس از نگاهی کوتاه به کاستی‌های پلتفرم فریلنسر تاپتال، بیایید بهترین جایگزین‌های آن را برای تاپتال در بازار بشناسیم.

بهترین جایگزین برای Toptal

هنگامی که کاستی ها را در ساختار Toptal مشاهده کردیم، خواهیم دید که جایگزین های پیشرو برای Toptal کدامند و چگونه به کسب و کار در رسیدن به هدف کمک می کنند.

Toptal در مقابل TopDevelopers.co

همانطور که فریلنسینگ به سرعت در حال رشد است، نیاز زیادی به پلتفرمی وجود دارد که جامعه را به عصر جدیدی از توسعه دهندگان و طراحان برتر تشویق کند. TopDevelopers.co از زمان آغاز به کار به کسب و کارها کمک کرده تا بهترین شرکت ها را برای توسعه اپلیکیشن موبایل، توسعه وب، توسعه نرم افزار، تجارت الکترونیک و خدمات بازاریابی دیجیتال پیدا کنند. در حال حاضر، علاوه بر این، آنها همچنین به پلتفرمی تبدیل شده اند که شرکت ها می توانند فریلنسرها را استخدام کنند و کسب و کار خود را برای تبدیل شدن به بهترین در زمینه خود گسترش دهند.

مزایای TopDevelopers.co

 • در TopDevelopers.co، شرکت ها به استخدام توسعه دهندگان انعطاف پذیر در اخلاق کاری خود دسترسی خواهند داشت و دانش کاملی از ژانر خود خواهند داشت.
 • استخدام فریلنسرها در TopDevelopers.co آسان است و مدل های مختلف استخدام مقرون به صرفه هستند.
 • USP TopDevelopers.co این است که شرکت ها می توانند بهترین توسعه دهندگان آزاد یا خدمات توسعه ای را پیدا کنند که به شرکت ها برای دسته های مختلف خدمات ارائه می کنند. بنابراین، TopDevelopers.co به عنوان یکی از جایگزین های پیشرو Toptal در حال ظهور است.
 • TopDevelopers.co طرح ها و بسته های انعطاف پذیری را ارائه می دهد که سازمان تجاری می تواند با توجه به نیاز خود انتخاب کند.
 • استعدادهای فنی بسیار سرپرست موجود در پلت فرم.

در برابر Fiverr پایمال شد

با در نظر گرفتن جذب مترجمان آزاد در مقیاس بزرگ، Fiverr به پلتفرمی تبدیل شده است که مفاهیم مبتنی بر سفارش را ترویج می کند. تنها کاری که کسب و کار باید انجام می داد این بود که الزامات خود را برای فریلنسرها مشخص می کرد و آنها را بر اساس قیمت آنها برای یک پروژه خاص پیدا می کرد.

مزایای Fiverr

 • مهمترین مزیت Fiverr به عنوان رقیب Toptal این است که کل فرآیند استخدام یک فریلنسر 24 تا 72 ساعت طول می کشد.
 • علاوه بر این، یک سیستم مناقصه بسیار رقابتی وجود دارد. از این طریق، فریلنسرها با توجه به کنسرت های خود قیمت های انعطاف پذیری را حفظ می کنند.
 • کسب‌وکارها طیف وسیعی از انتخاب‌ها را دریافت خواهند کرد که به راحتی با بودجه آن‌ها مطابقت دارد.
 • صاحبان مشاغل می توانند در اینجا فریلنسرها را با نرخ ساعتی 5 تا 80 دلار استخدام کنند.

معایب Fiverr

 • این پلتفرم استعدادهای اثبات شده را ارائه نمی دهد. بنابراین، اگر مشتری از نیازهای خود آگاه نباشد، استخدام یک فریلنسر می تواند زمان بر باشد.
 • Fiverr برای مبتدیان یک چالش است، زیرا می‌تواند چالشی برای دریافت چند کنسرت اول باشد زیرا این پلتفرم توسعه‌دهندگان را با رتبه‌بندی و بررسی بهتر تبلیغ می‌کند. به این ترتیب، برای مبتدیان ممکن است زمان ببرد تا آرام شوند.

Toptal در مقابل Upwork

Upwork جایگزینی برای Toptal نیست، زیرا توسعه دهندگان را بررسی نمی کند. اما اگر یک سرمایه گذاری تجاری به دنبال استخدام سریع یک فریلنسر با مجموعه مهارت های متعدد با هزینه کمتر است، Upwork جایی برای رفتن است.

مزایای Upwork

 • او یک فرآیند مناقصه بی عیب و نقص دارد که پروژه را کند می کند.
 • چه آنها استارت آپ باشند و چه یک شرکت تاسیس، همه آنها می توانند فریلنسرها را در اینجا استخدام کنند. شرکت ها می توانند توسعه دهندگان واجد شرایط را با 8 تا 30 دلار در ساعت در پلتفرم پیدا کنند.
 • Upwork برای همه سفارش ها 3% قیمت تراکنش دریافت می کند که کمتر از Fiverr است. علاوه بر این، اگر مشتری مشترک خدمات شرکتی UpWork یا قرارداد دیگری باشد که از این هزینه ها چشم پوشی کند، این کارمزد تراکنش اعمال نمی شود.

معایب Upwork

 • چون پروسه غربالگری وجود ندارد، استعدادهای پایین تری در Upwork وجود دارد.
 • این مکان مناسبی برای استخدام توسعه دهندگان متخصص برای پروژه های سطح بالا نیست.
 • کسب و کارها باید زمان زیادی را صرف نهایی کردن توسعه دهندگان راه دور برای استخدام کنند.

Toptal در مقابل CloudDevs

اگر کسب و کارها به دنبال جایگزینی با بالاترین امتیاز برای Toptal با نصف قیمت و بدون به خطر انداختن استانداردهای عملکرد هستند، CloudDevs به عنوان بهترین گزینه در حال ظهور است. از زمان آغاز به کار، این پلتفرم پروژه هایی به ارزش 15 میلیون دلار را تکمیل کرده است.

مزایای CloudDevs

 • این پلتفرم یک فرآیند فوق العاده سریع برای استخدام فریلنسرها در عرض 24 ساعت فراهم می کند.
 • CloudDevs همچنین یک آزمایش 2 هفته ای (14 روزه) بدون خطر ارائه می دهد. این دوره تضمین می کند که فریلنسرهای استخدام شده برای کسب و کار مناسب هستند.
 • با توجه به نیاز مشتری، CloudDevs یکی از جایگزین‌های موثر Toptal است تا اطمینان حاصل شود که فریلنسرها از همان منطقه زمانی هستند.

معایب CloudDevs

پلتفرم CloudDevs دارای استعداد بیش از 8000 فریلنسر از آمریکای لاتین و اروپا است. به این ترتیب، مشتری ممکن است در مورد توسعه دهندگان تنوع کافی نداشته باشد.

تاپتال در مقابل استعداد هاب استاف

هیچ واسطه ای در این پلت فرم وجود ندارد، هیچ هزینه اضافی یا هزینه اضافی وجود ندارد. بنابراین، اگر شرکت ها بخواهند توسعه دهندگان از راه دور را 100٪ به صورت رایگان استخدام کنند، این پلتفرم یکی از بهترین جایگزین ها برای Toptal است.

مزایای استعداد Hubstaff

 • این اجازه می دهد تا خدمات پیام رسانی شخصی که می تواند برای کارفرما ارسال شود تا ارتباطات کلی را بهبود بخشد.
 • اگر شرکت ها بخواهند توسعه دهندگان و طراحان از راه دور را در مقیاس بزرگ برای پروژه ای استخدام کنند، به عنوان یکی از بهترین مکان ها ظاهر می شود.
 • هیچ کمبودی در زمینه استعدادهای جهانی روی پلتفرم وجود ندارد.

معایب استعداد Hubstaff

 • فریلنسرها باید حداقل یک سال سابقه ثبت نام در پلتفرم داشته باشند.
 • اکثر پروژه ها در اینجا دستمزد پایینی دارند.

کلمات اخر

قبل از تصمیم گیری در مورد بهترین جایگزین برای Toptal، کسب و کار باید الزامات آن را برآورده کند. این به آنها کمک می کند تا تصمیمات تجاری آگاهانه تری بگیرند و بهترین جایگزین برای Toptal را انتخاب کنند. به عنوان مثال، اگر شرکتی بخواهد تجارت خود را به سرعت گسترش دهد، TopDevelopers.co و CloudDevs بهترین جایگزین ها می شوند، زیرا استعدادی که آنها ارائه می دهند بسیار زیاد است. علاوه بر این، اگر یک کسب و کار نوپا یا تاسیس شده به دنبال فریلنسرهای برتر مختلف باشد، TopDevelopers.co بهترین گزینه برای انتخاب است.

نشریه Toptal Alternatives: Definition, Pros and Cons اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.