منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جدیدترین بنچمارک چیپست Exynos 2200 و تفاوت کمی با نسل قبلی

جدیدترین بنچمارک چیپست Exynos 2200 و تفاوت کمی با نسل قبلی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جدیدترین بنچمارک چیپست Exynos 2200 و تفاوت کمی با نسل قبلی

چیپست تلفن همراه پیشرو نسل بعدی سامسونگ یکی از مورد انتظارترین محصولات در صنعت تراشه است و اخیراً گزارش های زیادی را شاهد بوده ایم. ما انتظار داریم Exynos 2200 در زمان عرضه قوی ترین چیپست موبایل سامسونگ باشد و طبق شاخص های منتشر شده توسط تراشه در گذشته ، این امر جدی به نظر می رسد. اما آخرین نسخه از بنچمارک چیپست Exynos 2200 که به تازگی منتشر شده است تفاوت کمی را در عملکرد با Exynos 2100 ، تراشه پرچمدار نسل قبلی سامسونگ نشان می دهد. این می تواند برای طرفداران سامسونگ ، به ویژه کسانی که قصد خرید پرچمداران نسل بعدی این شرکت کره ای را دارند ، خسته کننده باشد.

بر اساس معیار جدید پردازنده Exynos 2200 در پایگاه داده Geek Bench ، این چیپست در پردازش تک هسته ای و چند هسته ای به سختی از Exynos 2100 بهتر عمل می کند. طبق ثبت اختراعات ، نسل بعدی پرچمداران سامسونگ ، سری Galaxy S22 ، که احتمالاً سال آینده عرضه می شود ، از نظر قدرت پردازشی عملا از نسل فعلی پرچمداران این شرکت متمایز نخواهد بود. و این برای مشتریانی که مایل به خرید Samsung Galaxy S22 هستند ، خبر خوبی نیست.

آخرین نتیجه مقایسه چیپست Exynos 2200 و عملکرد پایین تر از حد انتظار

با این حال ، باید توجه داشت که کهکشان در توییتر ذکر شده است. طبق توییتی که توسط این کاربر ارسال شده است ، چیپست سامسونگ Exynos 2200 هنوز در مراحل اولیه توسعه است و انتظار می رود در آینده امتیازات بیشتری از این چیپست در بنچمارک ها ثبت شود. در یک توییت جداگانه ، The Galox ادعا می کند که دستگاه مورد آزمایش در این معیار Galaxy S 22 Plus است که دارای 8 گیگابایت رم نیز می باشد.

آخرین نتیجه از معیار چیپست Exynos 2200

Exynos 2200 به طور غیر منتظره ای در بنچمارک جدید امتیاز گرفت ، در حالی که در آزمایش های قبلی این چیپست از پردازنده A14 Bionic اپل پیشی گرفت. در حالی که پردازنده چیپست A14 Bionic هنوز قدرت بالاتری را ارائه می دهد. لازم به ذکر است که سامسونگ برای اولین بار از پردازنده گرافیکی AMD RDNA 2 در Exynos 2200 استفاده می کند که طبق اطلاعات قبلی ، پردازنده گرافیکی در این چیپست از 6 هسته پردازنده تشکیل شده است. با این حال ، تراشه نسل بعدی اپل حتی از نظر قدرت گرافیکی از سامسونگ بهتر عمل می کند. بنچمارک A15 Bionic که به تازگی راه اندازی شد ، قدرت GPU بسیار بالای چیپست را با وجود مشکلات نشان داد. با این حال ، در مراحل بعدی ، انتظار می رود سامسونگ با بهبود عملکرد تراشه نسل بعدی خود ، فاصله خود را با نماینده اپل کاهش دهد.

  • کاهش 25 درصدی عملکرد گرافیک Exynos 2200 و mRDNA پس از چندین معیار
  • کاهش عملکرد گرافیکی A15 Bionic در بنچمارک جدید – هنوز ، اما قوی تر از Exynos 2200

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.