منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جزئیات جدید در مورد گرافیک Intel Arc – بدون قفل حفاری

جزئیات جدید در مورد گرافیک Intel Arc – بدون قفل حفاری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جزئیات جدید در مورد گرافیک Intel Arc - بدون قفل حفاری

در مصاحبه با Gadgets 360 ، مدیران Blue Giant ، از جمله راجا کادوری و راجر چندلر ، اطلاعات و جزئیات جدیدی در مورد گرافیک Intel Arc به اشتراک گذاشتند. نام کد Alchemist ، اولین سری جداگانه گرافیک رومیزی اینتل با معماری Xe HPG خواهد بود.

Blue Team در حال برنامه ریزی این سری برای اوایل سال 2022 است ، اما اخیراً مشخص شد که ممکن است شاهد تاخیر در راه اندازی مدل های رومیزی و راه اندازی Arc Alchemist در فصل دوم سال آینده باشیم. این بدان معناست که اینتل ابتدا روی گرافیک Arc تلفن همراه تمرکز می کند ، که احتمالاً در کنار پردازنده های موبایل Alder Lake در فصل اول 2022 در دسترس خواهد بود.

  • استانداردهای فاش شده Core i5 12400 – یک رقیب قدرتمند 5600X
  • پردازنده Intel Core i7-1270P در نسل بعدی Samsung Galaxy Book دیده شد
  • بهبود عملکرد Intel Core i9-12900K در ویندوز 11
مدیر تیم گرافیک اینتل

با این حال ، هیچ شکی وجود ندارد که توجه بیشتری به سری جدول خواهد شد ، زیرا در نهایت بازیکن سوم وارد مسابقه می شود. در واقع ، این نام تجاری جدید می تواند یکی از بزرگترین مشکلات در سال 2021 ، یعنی کمبود موجودی را حل کند. اگرچه مصاحبه ها معمولاً پاسخ های صریحی ارائه نمی دهند ، اما برای نتیجه گیری مناسب هستند. یکی از سوالات کلیدی این است که آیا Arc graphics از الگوریتمی برای کار با معدنچیان استفاده می کند یا خیر. طبق پاسخ راجر چندلر ، به نظر نمی رسد که اینتل حداقل در ابتدا چنین مکانیزمی را در کارت های خود تعبیه کرده باشد.

جزئیات گرافیکی جدید برای Intel Arc Alchemist

در همان زمان ، با نزدیک شدن به سال 2022 ، گیمرها و مصرف کنندگان منتظر هستند که در دسترس بودن گرافیک مشکل ساز شود. البته لیزا سو مدیرعامل AMD انتظار ندارد این کار حداقل تا نیمه دوم سال 2022 به پایان برسد. تا آن زمان ، نمودارهای AMD ممکن است با کمبود موجودی و قیمت بالاتر در دسترس باشد. هنوز هیچ حرفی در مورد گرافیک انویدیا وجود ندارد ، اما ظاهرا اینتل در مورد گرافیک های جداگانه آن نیز مطمئن نیست. راجا کادوری گفت نمی تواند قول دهد که تقاضای بالای بازار را برآورده کند ، درست مانند رقبا.

گرافیک قوس اینتل

اینتل در حال حاضر با شرکا و شرکت ها برای ارائه گرافیک Arc برای ارائه مدل های سفارشی کار می کند. حداقل یک سال است که تیم Blue با شرکت هایی در زمینه نسل اول گرافیک Xe مانند DG1 همکاری می کند.

مدیرعامل اینتل در پاسخ به سوالی در مورد گرافیک سفارشی Arc ، گفت که این شرکت طراحی ساده خود را برای ساده سازی و سرعت بخشیدن به فرایند طراحی مدل سفارشی ارائه کرده است. این بدان معناست که همه شرکا اطلاعات لازم را برای طراحی کارت های خود دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.