منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جعبه های Alder Lake – پردازنده های اینتل برای رویداد اصلی با دست خالی نشت کردند

جعبه های Alder Lake – پردازنده های اینتل برای رویداد اصلی با دست خالی نشت کردند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جعبه های Alder Lake - پردازنده های اینتل برای رویداد اصلی با دست خالی نشت کردند

با عرضه جعبه پردازنده Alder Lake ، اکنون این سوال مطرح می شود که اینتل در راه اندازی پردازنده نسل دوازدهم خود می خواهد چه چیزی را فاش کند؟ شایعات و اخبار مربوط به این پردازنده های مورد انتظار در حدود یک ماه قبل از عرضه رسمی به اوج خود رسید و اکنون علاوه بر مشخصات فنی اولیه نسل جدید پردازنده های اینتل و قیمت این محصولات ، می توانیم به بسته بندی آنها نیز نگاه کنیم. ارسال شده توسط VideoCardz به

در این افشاگری ما تصاویر جعبه های پردازنده های Core i5 ، Core i7 و البته پردازنده پیشرو Core i9 را می بینیم ، در حالی که هنوز تصویر جعبه Core i3 منتشر نشده است. این می تواند علامتی باشد که پردازنده Core i3 رده پایین از خانواده پردازنده های Alder Lake اینتل کمی دیرتر از خواهر و برادرهای قدیمی ترش است.

جعبه های پردازنده Intel Alder Lake

جعبه های پردازنده Intel Alder Lake

اما اجازه دهید جعبه پردازنده Alder Lake را بررسی کنیم. هنگامی که اینتل نوع دیگری از بسته بندی را برای Core i9-12900K در نظر گرفت. پرچمدار نسل بعدی اینتل بزرگتر از مدل های دیگر به نظر می رسد و اینتل همچنین از رنگ آبی تیره تر برای تمایز پردازنده از سایر اعضای خانواده استفاده می کند. از زاویه ای دیگر ، به نظر می رسد که اینتل نگاهی به ماکت ویفر داخل جعبه ، که بخشی از طراحی بسته بندی است ، انداخته است. در مورد جعبه بزرگ محصول ، می توان پیش بینی کرد که Intel Cooler Stoke پردازنده های جدید طراحی شده Alder Lake را با پردازنده Core i9-12900K ترکیب می کند ، که بسته بندی این پردازنده را عالی می کند. با این حال ، هیچ قطعیتی در این مورد وجود ندارد.

جعبه پردازنده Intel Core i9-12900K
جعبه پردازنده Core i9-12900K

نکته جالب دیگر در مورد پردازنده های نسل بعدی اینتل فروش پردازنده های طراحی شده Core i9-12900K در فروشگاه آنلاین چینی Taobao ، زیرمجموعه علی بابا بود که 4500 ین یا 700 دلار هزینه داشت. با این حال ، در حال حاضر هیچ مادربردی در بازار وجود ندارد که از این پردازنده پشتیبانی کند. با این حال ، در حال حاضر صفحه فروش این پردازنده در فروشگاه Taobao حذف شده است ، که می توان گفت یا پردازنده ها فروخته شده اند ، یا صفحه محصول حذف شده است ، یا اخبار به طور کلی جعلی است.

اینتل رسما از پردازنده های Alder Lake در 28 اکتبر در رویداد Innovation رونمایی می کند. در حالی که خرده فروشان ممکن است پیش فروش این محصولات را بلافاصله پس از عرضه آغاز کنند ، پردازنده های نسل دوازدهم اینتل از 4 نوامبر تا 13 نوامبر در دسترس خواهند بود.

  • Core i9-12900 K را در بازار پیدا کنید – نمونه مهندسی اینتل را بفروشید
  • معیار Core i9 12900 در UserBenchmark در مادربرد ROG Maximus Z690 Extreme

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.