منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حداکثر فرکانس ساعت مادربردهای سری Asus Z690 مشخص شده است

حداکثر فرکانس ساعت مادربردهای سری Asus Z690 مشخص شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

حداکثر فرکانس ساعت مادربردهای سری Asus Z690 مشخص شده است

این روزها همه برای ارائه رسمی اینتل بر روی پلتفرم Alder Lake روز شماری می کنند و البته اخبار زیادی در مورد نشت های جدید در این زمینه مشاهده می کنیم. اخباری که برخی صحت دارند و برخی فقط بر اساس حدس و گمان. یکی از موضوعاتی که اطلاعات زیادی درباره آن منتشر شده است ، انواع تست های محک این پردازنده بر روی برد چهار هسته ای سری ASUS Z690 است. این آزمایشات در یک نگاه برای اطلاع از قدرت پردازنده انجام می شود ، اما همچنین می توانید در مورد مادربردهایی که به عنوان بستر آزمایش استفاده شده اند اطلاعات کسب کنید. در این مقاله ، ما به حداکثر سرعت کلاک بدست آمده در هر یک از مادربردهای سری Z690 اشاره می کنیم.

حداکثر فرکانس ساعت مادربردهای سری Asus Z690 مشخص شده است

مادربردهای مبتنی بر DDR4

اسامی مادربردهای منقضی شده که در دو هفته گذشته منقضی شده اند این موضوع را جالب تر می کند. دو مادربرد TUF Gaming Z690-Plus D4 و ROG Strix Z690-A Gaming D4 در این لیست وجود دارد. اما فرکانس ساعت بیشتر از نیست 5333 مگاهرتز نبود این کاملاً طبیعی است زیرا هر دو مادر چنین بوده اند DDR4 حساب می کنند. این امر آنها را برابر با سود جاری می کند ASUS Z590 قرار گیرد.

ROG Strix Z690-F Gaming مبهم ترین سریال Z690

سپس به مادربرد نگاه کنید Prime Z690-A بدیهی است که این گروه را ترک می کند ROG اما توانایی رسیدن به فرکانس ساعت 6000 مگاهرتز دارد. جدیدترین مدل مادربردی که ما بررسی کردیم ، تخته ای است که هرگز نفوذ نکرده است ، اما اعتقاد بر این است که اینطور است. ROG Strix Z690-F Gaming از آنجا که نسخه DDR4 دارای سرعت تقریبی است 6400 مگاهرتز دارد. اما حتی این سرعت همچنان پایین به نظر می رسد زیرا اطلاعاتی که از طریق تست CPU روی مادربرد با سرعت ساعت منتشر می شود 8000 دریافت مگاهرتز ، که در هیچ یک از مادربردهای موجود وجود ندارد. بنابراین ، تنها می توان نتیجه گرفت که یا ایسوس تمام آزمایشات را بر روی مادربردهای رده پایین خود انجام داده است ، یا اینکه سرعت ساعت اعلام شده توسط آنها به این بردها تعلق ندارد.

نشریات مشابه:

  • از سری مادربردهای Asus Z690 – ROG Maximus XIV و برادران رونمایی می کند
  • پردازنده مادربرد 12900K Z690 AORUS Tachyon GIGABYTE با حافظه 8000 DDR5
  • معیار Core i9 12900 در UserBenchmark در مادربرد ROG Maximus Z690 Extreme

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.