منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • درایور جدید AMD با مشکل مصرف زیاد در YouTube

درایور جدید AMD با مشکل مصرف زیاد در YouTube

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

درایور جدید AMD با مشکل مصرف زیاد در YouTube

درایور گرافیکی جدید AMD (درایور زمان انتشار Radeon RX 6600 XT) با قدرتمند YouTube (4K 60FPS) و مانیتورهای با سرعت بالا ارائه می شود. در واقع ، کاربران RX 6600 XT ComputerBase را بررسی کردند و دریافتند که مصرف برق در برخی از سناریوها برای مدل جدید کمتر است.

برخی رسانه ها از داده های قدیمی این مطالعه استفاده می کنند ، اما در اینجا ComputerBase از ارقام مصرف برق در هنگام راه اندازی هر مدل استفاده می کند ، بنابراین هر کارت گرافیک در هنگام راه اندازی ارائه می شود. بعد از اینکه مصرف انرژی Radeon RX 6600 XT نسبت به سایر مدل های RDNA 2 کمتر بود ، نویسندگان سایت تصمیم گرفتند کارت های دیگر را با همان درایور جدید (Adrenalin 21.8.1) آزمایش کنند.

  • سهم بازار پردازنده های AMD به نزدیک 17 درصد رسید – بالاترین سطح از سال 2006
  • AMD Radeon RX 6600 XT – قربانی جدید معدن
  • اینتل و AMD تا سال 2023 بر بازار سرور تسلط دارند – ARM در حال حاضر رقابتی نیست

درایور جدید AMD با مشکل مصرف زیاد در YouTube

درایور جدید AMD با مشکل مصرف زیاد در YouTube

آنها به سرعت دریافتند که این راننده مصرف برق را برای مدلهای دیگر کاهش می دهد ، اما فقط در برخی موارد. بزرگترین تفاوت در فیلم 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه است ، جایی که کارتی مانند Radeon RX 6700 XT از 30 وات به 18 وات می رسد ، یا Radeon RX 6900 XT از 30 وات به جای 42 وات استفاده می کند. چنین تغییری برای راننده جدید بسیار خوب است ، اما در حالت HDR فعال اتفاق نمی افتد و ما شاهد بهبود و حتی افزایش قدرت به میزان 1 وات برای Radeon RX 6700 XT نیستیم.

درایور جدید AMD با مشکل مصرف زیاد در YouTube

یکی دیگر از مشکلات گرافیک RDNA 2 ، مصرف زیاد برق در حالت 4K در چندین صفحه نمایش است. گرافیک Ampere در این حالت 19 تا 24 وات مصرف می کند ، در حالی که کارت های RDNA 2 21 تا 41 وات مصرف می کنند. متأسفانه آخرین درایور هیچ پیشرفتی در این زمینه نشان نمی دهد و این بدان معناست که Radeon RX 6600 XT تنها کارتی است که در این حالت کمتر از 33 وات مصرف می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.