منو سایت

دستگاه مرکز داده Micron 7400 SSD – امنیت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دستگاه مرکز داده Micron 7400 SSD - امنیت

شرکت فناوری میکرون ، جدیدترین SSD با نام او میکرون 7400 معرفی کرد. این یک SSD با تکنولوژی است NVMe و سطح عملکرد PCIe Gen4 و امنیت بالا به طور خاص برای مراکز داده با پردازش بالا طراحی شده است. این شرکت در حال حاضر وسیع ترین گزینه های SSD را برای مراکز داده بزرگ در بازار ارائه می دهد. Micron با استفاده از SSD 7400 خود ، هفت عامل مهم را برای نسل آینده در اختیار سرورها قرار می دهد و یکی از مهمترین نکات ، سطح بالای امنیت این حافظه است.

شما باید سرورها را سریع به روز کنید

جرمی ورنر، می گوید معاون شرکت و مدیر کل واحد پذیرش و ذخیره سازی در Micron.

با توجه به رشد سریع حجم داده ها و افزایش تعداد برنامه های کاربردی ، که همه آنها نیاز به عملکرد بالا دارند ، مراکز داده نیز باید به سرعت در حال رشد باشند. نیاز شدید به پردازش ، تجزیه و تحلیل و حفاظت از داده ها حس نیاز به تغییر مراکز داده و ورود به سطح جدیدی از نوآوری را ایجاد کرده است.

مشتریان ما برای شروع کسب و کار خود باید تراکم ذخیره سازی و کارایی را افزایش دهند. SSD Micron 7400 دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی در پاسخ به برنامه های بی شمار است.

تنوع در محصول نهایی

حافظه SSD Micron 7400 شامل یکی است PCIe Gen4 M.2 2280 مجهز به سیستم محافظت در برابر اتلاف انرژی یک سیستم منحصر به فرد که هرگز توسط هیچ شرکت دیگری ارائه نشده است. SSD Micron 7400 دارای ویژگی های مرکز داده خود است 2.5 در مورد آن U.3 در ضخامت 15 و 7 میلی متر ارائه می دهد. سه سایز مختلف E1.S Enterprise و SSD Form Factor Data Center (EDSFF) آنها همچنین با “فشردگی بیشتر ، عملکرد بهتر فلاش ، بهبود قدرت و گزینه های خنک کننده” در دسترس هستند.

دستگاه مرکز داده Micron 7400 SSD - امنیت

این ویژگی ها و عوامل جدید به سرورها اجازه می دهد تا از مرحله سرور کلاسیک به یک سرور منتقل شوند. EDSFF با SSD بسیار متراکم است. میکرون مجموعه ای از ظرفیت های حافظه را تعریف کرده است ، از 400 گیگابایت برای سایزهای بزرگتر مانند 7.68 ترابایت شامل گزینه های میکرون برای “گزینه های استقامت برای یک تا سه رکورد رانندگی در روز (DWPD) در حمایت از خواندن و نوشتن “برنامه های فشرده”. حافظه SSD Micron 7400 “قابلیت های Micron برای ادغام عمودی کامل” برای نوآوری در “کنترل کننده سیستم عامل و فناوری های پیشرفته NAND و دراماین دارد.

SSD Micron 7400 طوری طراحی شده است که بتواند وات در هر وات را در مقایسه با نسخه های قبلی خود تولید کند. ICP دوبرابر کن. همچنین قابلیت نگهداری دارد PCIe 3.0 همچنین اجازه می دهد تا انتقال آسان داده ها با سیستم عامل های جدیدتر نسل چهارم سازگار باشد. حافظه 7400 میکرون می تواند تا 128 فضای نام را در خود جای دهد (فضای نام) ، که مقیاس محیط مجازی را افزایش می دهد ، به عنوان مثال “زیرساخت های متراکم و ذخیره سازی نرم افزار”به خاطرات جدید میکرون نیز برنامه هستند پروژه محاسبات باز (OCP) پشتیبانی برای ایجاد یک محیط سازگار.

دستگاه مرکز داده Micron 7400 SSD - امنیت

امنیت اطلاعات بالا

SSD Micron 7400 نیز دارای ویژگی های استاندارد مانند TCG-Opal 2.01 و IEEE-1667 که حفاظت از داده ها را فراهم می کند. به همین دلیل Micron 7400 برای سازمان هایی که به دنبال راه حل هایی برای بهبود امنیت و امنیت داده ها در شرایط مختلف هستند بسیار موثر است. محیط اجرای امنیت میکرون (دیدن) ، که به سازمان ها اجازه می دهد تا با خیال راحت تراکنش های امنیتی را پردازش کرده و از خود در برابر تهدیدهای رو به رشد محافظت کنند. SEE علاوه بر حفاظت از داده ها با استفاده از حافظه اختصاصی ، امنیت کدهای امنیتی موجود و ریزپردازنده ها را نیز بهبود بخشیده است.

پاتریک مورهد ، تحلیلگر ارشد بینش و استراتژی مور وی در این زمینه می گوید:

SSD Micron 7400 برای استفاده در ابر بسیار جذاب است ، برنامه های مختلف و بارهای با الزامات منحصر به فرد می توانند از عملکرد و کارایی بالای عوامل جدید و همچنین ویژگی های امنیتی طراحی شده برای محافظت در برابر حملات شبکه ای و فیزیکی استفاده کنند.

نشریات مشابه:

  • طبق آمار ، میزان خرابی SSD در حال افزایش است
  • مشاهده داده های SATA ADATA XPG GAMMIX S70 BLADE 1 ترابایت
  • راهنمای خرید حافظه SSD در ایران (به روز رسانی پاییز 1400)

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.