منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • راز وسترن دیجیتال برای کاهش کیفیت SSD ها

راز وسترن دیجیتال برای کاهش کیفیت SSD ها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

راز وسترن دیجیتال برای کاهش کیفیت SSD ها

گفته می شود وسترن دیجیتال بدون هشدار و کاملاً بی صدا NAND را در یکی از SSD های ارزان قیمت پایین خود جایگزین کرده است. شاید برای خیلی ها این مسئله مهم به نظر نرسد ، اما عدم اطلاعات و شفافیت وسترن دیجیتال در این زمینه ممکن است در آینده به یک روند کلی در وسترن دیجیتال تبدیل شود. این مشکل اخیراً توسط گروهی از متخصصان سخت افزار که عملکرد SSD WD SN550 را مطالعه کرده بودند ، کشف شد. این اطلاعات نشان می دهد که این کار توسط Western Digital در نهایت کیفیت SSD مورد نظر را کاهش داده است.

عدم توجه به حقوق مصرف کننده

خرید SSD مناسب می تواند خریداران را با وجود گزینه های متنوع موجود گیج کند. به همین دلیل ، بسیاری از افراد ترجیح می دهند قبل از خرید ، مشاوره یا دریافت اطلاعات از متخصصان این حوزه تصمیم گیری کنند. ما همچنین مطالعات و تجزیه و تحلیل های مختلفی را روی سخت افزارهای مختلف از جمله SSD انجام دادیم. کیفیت SSD وسترن دیجیتال همیشه مورد استقبال مصرف کنندگان و متخصصان بوده است ، اما اکنون ناگهان شرکتی تصمیم می گیرد محصولی را که قبلاً توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته است ، بدون هیچ گونه هشدار تغییر دهد.

به جای افزایش کیفیت ، کیفیت را کاهش دهید

برای بهبود عملکرد و کیفیت و یا رفع برخی مشکلات ، همیشه تغییرات سخت افزاری مختلف در طول زمان اعمال می شود. این طبیعی و شاد است ، اما این بار متفاوت است. وسترن دیجیتال ناگهان تصمیم گرفت کیفیت محصول نهایی خود را بدون به اشتراک گذاشتن آن با مشتریان و متخصصان کاهش دهد. WD SN550 یک SSD با قیمت مناسب است که متأسفانه تغییراتی در عملکرد نوشتن ایجاد کرده است.

این اولین شماره از یک سایت خبری چینی به نام است پیش نمایش واگذار شد. آنها در مطالعه خود دریافتند که صفحه نمایش دیجیتالی جایگزین NAND در SSD SD550 Blue با نسخه پایین تر شده است. این تغییر باعث کپی فایل های بزرگ شده است.

راز وسترن دیجیتال برای کاهش کیفیت SSD ها

هر دو نسخه اصلی و اصلاح شده این SSD می توانند سرعتهای بالاتر از 2000 مگابایت بر ثانیه را ثبت کنند ، به شرطی که انتقال بیش از حافظه پنهان SLC 12. نباشد ، اما اگر کامل باشد ، اگر SSD شروع به نوشتن کند ، ما یک تفاوت در عملکرد نسخه قدیمی و جدید SSD. در حالی که سرعت دستگاه های قدیمی حدود 610 مگابیت بر ثانیه است ، دستگاه های جدید به 390 مگابایت بر ثانیه کاهش می یابد.

آبی نامیده می شود ، اما سبز است

بر این اساس ، نتایج عملکرد دستگاه اصلاح شده SN550 Blue با SN350 Green بیشتر است. در واقع ، هنگامی که مجبور به انتقال مداوم فایل های بزرگ هستید ، می تواند مزاحم باشد ، در حالی که یک کاربر معمولی حتی نمی تواند متوجه آن شود. اما این به هیچ وجه نمی تواند دلیل موجهی برای مخفی کاری وسترن دیجیتال باشد. این شرکت در گذشته با هارد دیسک های خود همین کار را انجام داده بود ، که در نهایت منجر به شکایت به دلیل طبقه بندی نادرست محصولات شد.

راز وسترن دیجیتال برای کاهش کیفیت SSD ها

بحران کمبود چیپس و تاثیر آن بر کیفیت محصول

بدون شک ، این یکی از پیامدهای مشکل کمبود تراشه در عصر کنونی است. از سوی دیگر تولیدکنندگان تمام تلاش خود را برای رفع نیازهای مشتریان خود در زمینه سیلیکون به کار می گیرند. در همین حال ، شرکت های کوچکتر که قدرت کمتری برای مقابله با چنین مشکلی دارند ، بیشتر احتمال دارد این کار را انجام دهند.

اینکه این امر از سوی شرکت هایی مانند Kingston ، Adita ، Petroit ، Crosial و now Western Digital اتفاق می افتد ، که همه آنها مارک های معتبری در زمینه دستگاه های ذخیره سازی هستند ، به هیچ وجه نشانه خوبی نیست. اگر نسخه جدید SSD Western Digital مطابق اطلاعات منتشر شده توسط نسخه اصلی کار می کرد ، ممکن است نیازی به اطلاع رسانی نبوده است ، اما مطمئناً مشتریان حق دارند از تغییراتی که باعث افت عملکرد شده است مطلع شوند.

مطالب مرتبط:

  • آماده سازی سیستم عامل جدید Western Digital SN850 برای بازگرداندن عملکرد X570
  • از دست دادن حافظه WD Black SN850 هنگام اتصال به چیپست X570 شدید است
  • معرفی تراشه های حافظه Gen 6 3D NAND با 162 لایه از Western Digital

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.