منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سامسونگ در سه ماهه دوم سال 2021 پیشتاز بازار SSD بود.

سامسونگ در سه ماهه دوم سال 2021 پیشتاز بازار SSD بود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سامسونگ در سه ماهه دوم سال 2021 پیشتاز بازار SSD بود.

SSD ها به سرعت در حال افزایش هستند و آمار بسیار بالای فروش این دستگاه های ذخیره سازی این را تأیید می کند. این روند در سه ماهه دوم سال 2021 ادامه یافت که با ادامه رهبری سامسونگ در بازار SSD همراه بود. همچنین ، تعداد SSD های منتشر شده در سه ماهه اخیر تقریباً 200،000 واحد نسبت به سه ماهه قبل افزایش یافته است ، از 99.4 میلیون دستگاه به 99.6 میلیون دستگاه. از نسل های اولیه ، SSD ها دارای مزایای قابل توجهی نسبت به هارد دیسک های قدیمی بودند ، اما هزینه بالای این درایوها از گسترش آنها جلوگیری کرد. در سال های اخیر ، با افزایش تقاضا و تولید و کاهش هزینه ها ، قیمت SSD ها بسیار مناسب شده است و این برای استفاده گسترده از این دستگاه های پرسرعت کافی بود.

سامسونگ پیشتاز بازار SSD است

امروزه SSD ها در بخش های مختلف ، از بازی گرفته تا مصرف کنندگان معمولی و مشاغل مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال ، ظرفیت ذخیره سازی بسیار زیاد فقط در هارد دیسک ها موجود است. به همین دلیل ، اگرچه فروش SSD در بازارهای مصرف و بازی از هارد دیسک ها پیشی گرفته است ، اما مراکز داده هنوز از هارد دیسک ها برای پشتیبان گیری از رسانه های جمعی خود استفاده می کنند. این امر تقریباً 351 اگزابایت هارد دیسک در مقابل 68 اگزابایت SSD ایجاد می کند.

سامسونگ در سه ماهه دوم سال 2021 پیشتاز بازار SSD بود.

همانطور که می توانید پیش بینی کنید ، در مورد تولید کنندگان پیشرو SSD ، سامسونگ بزرگترین تولید کننده و فروشنده SSD است. غول کره ای در سه ماهه اول و دوم امسال عملکرد خیره کننده ای داشت و 34.9 درصد از سهم بازار و 24.9 درصد از کل SSD های فروخته شده توسط این شرکت را به خود اختصاص داد. پس از سامسونگ وسترن دیجیتال با 18.8 درصد در رتبه دوم و Kioxia با 12.6 درصد در رتبه دوم باقی ماند. سامسونگ در حال حاضر پیشروترین تولید کننده حافظه فلش NAND است.

سامسونگ در سه ماهه دوم سال 2021 پیشتاز بازار SSD بود.

در میان SSD های موجود در بازار ، مدل های M.2 مقرون به صرفه ترین نوع هارد دیسک هستند که به دلیل اندازه آن می توانند در دستگاه های مختلف مانند لپ تاپ و حتی کنسول های بازی نسل بعدی مانند PlayStation 5 استفاده شوند. فروش SSD های تجاری به اندازه مدل های مصرفی نیست و در سه ماهه دوم سال 2021 فقط 13 میلیون دستگاه از این دستگاه ها فروخته شد. فروش SSD های SAS به دلیل پیشرفتهای کمی که در سال 2021 داشته اند ، چندان زیاد نبوده است.

  • توصیه شده توسط Sony SSD برای PS5 – انتخاب مارک Serni چیست؟
  • بهترین SSD برای پلی استیشن 5 – دستگاه های برتر برای ارتقاء حافظه PS5
  • دستگاه های ذخیره سازی جدید IDITA معرفی شده اند – دیسک های SSD پرسرعت مناسب برای گیمرها

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.