منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرور و لپ تاپ اولویت AMD برای 2022 – رایانه رومیزی در موقعیت پایین تر

سرور و لپ تاپ اولویت AMD برای 2022 – رایانه رومیزی در موقعیت پایین تر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سرور و لپ تاپ اولویت AMD برای 2022 - رایانه رومیزی در موقعیت پایین تر

در چند سال گذشته ، ما به دلیل تمرکز بهتر بر افزایش سهم بازار کامپیوترها و سرورها ، شاهد افزایش چشمگیر درآمد AMD هستیم. در واقع ، Red Team در حال حاضر بیش از 10 of از بازار سرورها را در اختیار دارد که در مقایسه با قبل عالی به نظر می رسد. اگرچه این شرکت پس از عرضه Ryzen پردازنده های رومیزی بسیار محبوب تری نسبت به اینتل عرضه کرد ، اما به نظر می رسد بازار سرورها و لپ تاپ های AMD در سال 2022 در اولویت باشد.

شرکت قرمز در سال 2020 با پردازنده های Renoir توانست دوباره در بازار پردازنده های تلفن همراه ظاهر شود و سپس در سال 2021 با سزان به این کار ادامه دهد. این شرکت در حال حاضر قصد دارد رامبراند را در اوایل سال 2022 راه اندازی کند.

  • اختصاصی: قیمت و معیار پردازنده های Intel Alder Lake
  • عملکرد اصلی حافظه DDR5 با پردازنده Alder Lake – کامل نیست
  • Intel ARC Alchemist Graphics Rivals RTX 3070 و RX 6700 XT – قیمت 100 دلار – 500 دلار

سرور و لپ تاپ AMD در اولویت 2022 است

در اجلاس فناوری Deutsche Bank امسال ، مدیر مالی AMD Devinder Kumar چشم انداز شرکت را برای سالهای آینده بیان کرد. در طول مذاکرات ، او اعلام کرد که Red Team بر بازار سرور و لپ تاپ تمرکز خواهد کرد.

با توجه به نیاز روزافزون به لپ تاپ برای کار از راه دور و موارد دیگر ، همراه با نیاز روزافزون به قابلیت های سرور ، تعجبی ندارد که AMD تمرکز خود را از رومیزی و گرافیک به دو بازار پرسود دیگر تغییر داده است.

آخرین اطلاعات فاش کرده است که سری رامبراند به صورت انبوه تولید می شود تا در سال 2022 در دسترس قرار گیرد. خانواده APU جدید جایگزین سری موفق Ryzen 5000 Cezanne خواهد شد و بدون شک مهمترین تغییر معماری گرافیکی RDNA خواهد بود.

پردازنده AMD EPYC

تصور می شود که Red Team در حال حاضر تمرکز کمتری بر بازار رایانه های رومیزی و رایانه های شخصی دارد ، برنامه ای که کمابیش شبیه پردازنده های فعلی Zen 3 است. با این حال ، ممکن است اینتل تا اواخر سال جاری با Alder Lake کنترل بازار دسکتاپ را در دست بگیرد. چیپس.

البته AMD قصد دارد Zen 3D را منتشر کند که نه تنها در بازار مصرف ، بلکه در بازار سرورها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. تراشه های Zen 3D برای بازی ایده آل خواهند بود ، اما بدیهی است که در موارد دیگر نیز عملکرد را افزایش می دهند.

با توجه به اینکه هر سه غول سخت افزاری اصلی (AMD ، Intel و Nvidia) برای تولید تمام یا بخشی از محصولات خود به فناوری تولید 5 نانومتری TSMC نیاز دارند ، باید منتظر ماند و دید کدام یک از دسته های مختلف می تواند بیشترین سهم بازار را به دست آورد. خودتان را تقسیم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.