منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سری Nvidia RTX 30 LHR هک شد – حداکثر 70 درصد از حداکثر هش ریت

سری Nvidia RTX 30 LHR هک شد – حداکثر 70 درصد از حداکثر هش ریت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سری Nvidia RTX 30 LHR هک شد - حداکثر 70 درصد از حداکثر هش ریت

به نظر می رسد به روزرسانی جدیدی که توسط NBMiner منتشر شده است کارت های گرافیکی سری Nvidia GeForce RTX 30 LHR را هک کند. در واقع ، به نظر می رسد محدودیت هش تا حدودی حذف شده است ، زیرا NBMiner گزارش می دهد که کاربران قادر خواهند بود تا 70 of از حداکثر هش کارت های LHR خود را دریافت کنند ، که می تواند باعث بازگشت ماینرها به نمودارهای آمپر شود.

کارت گرافیک NVIDIA GeForce RTX 30 LHR با تأکید بر حذف بازده در همه بازی های آمبولانس معرفی شده است. این امر به این دلیل اتفاق افتاد که معدنچیان کل سهام کارت های RTX 30 را به دلیل عملکردشان خریداری کردند. این امر باعث کمبود جدی موجودی کارت و در نتیجه قیمت بسیار بالا در فروشگاه های خرده فروشی شده است. به تازگی ، بازار شروع به بهبود کرده است و قیمت کارت های بازی به تدریج کاهش می یابد! عادی نزدیک می شود.

  • مدیر عامل انویدیا جایزه بهترین صنعت نیمه هادی را دریافت می کند
  • کالبد شکافی Nvidia RTX A4000 – برد بسیار کوچک با 16 گیگابایت حافظه
  • نمودارهای Navi 31 و Navi 33 بر روی پلتفرم ROCm فهرست شد

سری هک Nvidia RTX 30 LHR

گرافیک انویدیا

با این حال ، NBMiner ممکن است وضعیت را با آخرین به روز رسانی خود تغییر دهد. سری GeForce RTX 30 LHR بر اساس تراشه های کاملاً متفاوت آمپر است. در حال حاضر ، کارت های LHR تنها نیمی از کل هش ریت خود را ارائه می دهند ، اما با این به روز رسانی این تعداد به 68 improve (طبق توصیه توسعه دهنده) بهبود می یابد. به نظر می رسد در حال حاضر این فقط در اتریوم کار می کند ، اما ممکن است الگوریتم های دیگر استخراج نیز همین کار را انجام دهند. میانگین 70 obviously بدیهی است که عالی نیست ، اما به اندازه محدودیت عملکرد 50 terrible وحشتناک نیست. با این حال ، مالکیت یکی هنوز از دسترس افراد معمولی خارج است.

این به روز رسانی جدید برای کارت های GeForce RTX 30 LHR با سیستم عامل های ویندوز و لینوکس با درایورهای کنونی انویدیا سازگار است. بر اساس لیست تغییرات ، به نظر می رسد توسعه دهندگان این راه حل را بر روی دیگر الگوریتم های استخراج آزمایش می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.