منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سود خرده فروشی لهستانی با گرافیک RTX 30 – مدل 3070 را خریداری کنید ، اما 3060 دریافت کنید!

سود خرده فروشی لهستانی با گرافیک RTX 30 – مدل 3070 را خریداری کنید ، اما 3060 دریافت کنید!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سود خرده فروشی لهستانی با گرافیک RTX 30 - مدل 3070 را خریداری کنید ، اما 3060 دریافت کنید!

استخراج و اسکالپ تنها مشکل گیمرها نیست و یک گزارش جدید سودآوری خرده فروشی لهستانی را با گرافیک RTX 30 نشان می دهد. در واقع ، فروشگاه X-Kom وضعیت آشفته بازار را به وضوح نشان می دهد.

در سال گذشته ، پیام های زیادی را برای کاربرانی مشاهده کرده ایم که با کارت گرافیک سفارشی خود مشکل دارند. این مشکلات شامل موجودی ، قیمت بسیار بالا یا مشکلات مربوط به خود سفارشات است. در حالی که اکثر مردم کمک نمی کنند ، می توان در مورد سوء استفاده از مغازه ها و خرده فروشان صحبت کرد (که البته در کشور ما طبیعی است!).

  • فناوری گرافیکی Nvidia Ada Lovelace – سامسونگ یا TSMC؟
  • اطلاعات RTX 3090 SUPER – خروجی حرارت بیش از 400 وات!
  • مدیر عامل انویدیا: کمبود موجودی گرافیک در سال 2022 ادامه دارد

سودآوری خرده فروشی لهستانی در لهستان با گرافیک GeForce RTX 30

سودآوری خرده فروشی لهستانی با گرافیک GeForce RTX 30

یان دومانسکی از Instalki.pl می گوید در نوامبر 2020 یک کارت گرافیک غیر از LHR GeForce RTX 3070 سفارش داد. در آن زمان ، خرده فروش لهستانی X-Kom این مدل را پیش فروش می کرد ، اگرچه در دسترس نبود ، اما به مشتریان اطمینان داد که به محض در دسترس قرار گرفتن گرافیک ها را برای آنها ارسال می کند. با این حال ، هنگامی که سازنده تأخیر در تحویل را اعلام کرد ، خرده فروش بازپرداخت کامل را ارائه داد. با این حال ، مشکلات دیگری نیز وجود دارد.

ایان تصمیم گرفت تا رسیدن نقشه منتظر بماند که متأسفانه هرگز اتفاق نیفتاد. خرده فروش نتوانست ظرف 10 ماه GeForce RTX 3070 غیر LHR را تحویل دهد. در عوض ، آنها به Ian گفتند که وقتی انویدیا سری GeForce RTX 30 LHR را راه اندازی می کند ، آنها یک مدل جایگزین را ارائه می دهند که منجر به محدود کننده هش LHR می شود. اکثر کاربران مشکلی در این زمینه نخواهند داشت زیرا هیچ تفاوتی در عملکرد وجود ندارد و هیچ نمونه دیگری به جز LHR تولید نمی شود.

سودآوری خرده فروشی لهستانی در لهستان با گرافیک GeForce RTX 30

اما شگفتی اصلی این است که خرده فروش Jan GeForce RTX 3060 LHR را به جای GeForce RTX 3070 LHR ارائه می دهد. جالب است که X-Kom حتی توضیح داد که این نمونه عملکرد مشابهی خواهد داشت. چنین چیزی سودآوری خرده فروش را از وضعیت فعلی بازار به وضوح نشان می دهد ، جایی که 10 ماه بعد ، زمانی که قیمت ها به شدت افزایش یافته است ، مدل را با همان قیمت (نوامبر 2020) جایگزین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.