منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شایعات زنده می شوند – پردازنده ARM خود مایکروسافت در راه است

شایعات زنده می شوند – پردازنده ARM خود مایکروسافت در راه است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

شایعات زنده می شوند - پردازنده ARM خود مایکروسافت در راه است

از زمانی که اپل تصمیم گرفت اینتل را رها کند و به سراغ استفاده از تراشه های مبتنی بر معماری ARM برود ، گمانه زنی هایی مطرح شد که طبق معمول ، سایر تولیدکنندگان نیز راه Apple را دنبال خواهند کرد. مایکروسافت به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو رایانه های شخصی ، قصد دارد استراتژی مشابهی را دنبال کند. طبق گزارشات منابع مختلف ، ردموندی ها در حال طراحی این سیستم بر روی تراشه خود هستند. لیست به روز شده از فرصت های شغلی فعلی در مایکروسافت ، که نشان می دهد جای خالی مدیر طراحی چیپست در Surface نشان می دهد ، شایعات را مبنی بر ساخت پردازنده ARM ثبت شده توسط مایکروسافت تقویت می کند. این نشریه همچنین شامل اسناد لازم برای کار ، و همچنین برخی از مسئولیت های مقام مذکور است.

قابلیت ساخت پردازنده ثبت شده ARM مایکروسافت برای دستگاه های سرفیس

اگرچه ظاهرا مایکروسافت می خواهد یک معمار سیستم برای تراشه استخدام کند ، اما این شرکت هنوز به طور رسمی در مورد توسعه پردازنده خود صحبت نکرده است. بنابراین در حال حاضر این حدس و گمان است و ممکن است مایکروسافت برنامه خاصی در این راستا نداشته باشد. با این حال ، توسعه پردازنده ثبت شده برای مایکروسافت یک گام بزرگ است. به این ترتیب ، یک گام مهم برای اپل این بود که در نسل اول کوپرتینوس ها از ریسک پذیری پاسخ مثبت دریافت کردند. با عملکرد عالی تراشه های سیلیکون اپل در مک بوک ها موفق باشید.

پردازنده ARM ثبت شده مایکروسافت

در بیانیه مایکروسافت آمده است: “آیا شما علاقه زیادی به ایجاد ابزارها و فناوری های جذاب دارید؟” تیم سرفیس تجربه مایکروسافت را در نسل بعدی دستگاه ها به نمایش می گذارد. استراتژی مایکروسافت ادغام دستگاه های آموزشی و قابل حمل برای ارائه تجربه کاربری جدید و کمک به خلاقیت و ابتکار کاربران و سازمان ها است. این بیانیه همچنین خاطرنشان می کند که بخش معماری چیپست مسئول توانایی ها و قابلیت های چیپست مورد استفاده در سری دستگاه های سرفیس است. شاید هدف مایکروسافت استخدام افراد برای نظارت بر پردازنده های سفارشی دستگاه های Surface به جای توسعه چیپست های خود باشد.

  • سازنده ایکس باکس از AMD عذرخواهی کرد – روزی که تلاش مهندسان AMD به هدر رفت
  • تولید انبوه مک بوک ایر 2022 با طراحی جدید و چیپست ارتقا یافته از سال آینده

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.