منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صفحه نمایش انعطاف پذیر سامسونگ – برای محتوای سه بعدی آماده شوید

صفحه نمایش انعطاف پذیر سامسونگ – برای محتوای سه بعدی آماده شوید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صفحه نمایش انعطاف پذیر سامسونگ - برای محتوای سه بعدی آماده شوید

در سال های اخیر ، شاهد تاکید بیش از حد سامسونگ بر تولید انواع صفحه نمایش بوده ایم. از صفحه های تاشو (توسعه یافته با Z Fold 3) تا معرفی اخیر صفحه نمایش انعطاف پذیر سامسونگ ، آینده ای هیجان انگیز را نوید می دهد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

صفحه نمایش انعطاف پذیر سامسونگ – در آینده نزدیک

نسخه اصلی این صفحه نمایش در رویداد اخیر Global Tech Korea 2021 ارائه شد و پیش نمایش برنامه های مختلف و جدید روی این صفحه در همان نمایشگاه به نمایش درآمد. در اینجا ویدئویی از برنامه ها و ظاهر این صفحه نمایش داده شده است.

سامسونگ یکی از معدود شرکت هایی است که به طور مداوم در تولید صفحه های مختلف نوآوری می کند. این غول کره ای آنقدر به این رشته و وسواس آن توجه می کند که هیچ فرصتی را برای ارتقای دستاوردهای در این زمینه از دست نمی دهد. البته باید در نظر داشته باشیم که در پس آن همه سر و صدا و هیجانی که این شرکت و طرفدارانش در مورد محصولات جدید این شرکت نشان می دهند ، یک دهه تلاش ، پشتکار و آزمایش ها و خطاهای مختلف وجود دارد. به عنوان مثال ، صفحه نمایش های تاشو این شرکت که اخیراً در گوشی های سری Z آن استفاده می شود ، نتیجه 10 سال تلاش در این زمینه است. بنابراین ، به آنها این حق را بدهید که از نتایج تلاش های خود لذت ببرند و برای ترویج آن هر کاری ممکن انجام دهند.

یکی دیگر از پروژه هایی که سالها در حال توسعه است ، صفحه نمایش OLED انعطاف پذیر این شرکت است. آخرین اطلاعات در نمایشگاه تجاری جامعه اطلاعاتی در سال 2017 بود ، جایی که یک مدل 9.1 اینچی ارائه شد. صفحه را می توان خم کرد ، تا کرد و کشید تا زمانی که در کیفیت نهایی کاهش کیفیت را مشاهده نکردید. به نظر می رسد از آن زمان به بعد این شرکت توانسته برنامه های جدیدی برای این محصول پیدا کند. به گفته سامسونگ ، این شرکت به تازگی از نمونه اولیه صفحه نمایش 13 اینچی خود رونمایی کرده است که علاوه بر موارد ذکر شده ، قابلیت کشش ، تغییر شکل و چرخش در پشت را دارد. در این حالت ، موقعیتی مانند توهم سه بعدی برای بیننده ایجاد می شود ، در حالی که محتوای دو بعدی روی آن حک می شود.

همانطور که در ویدئوی بالا مشاهده می کنید ، به نظر می رسد که توده ای از گدازه حباب دار در مقابل چشم بینندگان بالا و پایین می رود و با بافت و حرکت خود حالتی واقع بینانه ایجاد می کند. به نظر می رسد که این فقط پیش نمایشی است از آنچه در آینده خواهیم دید و هنوز چند سال با انتشار آن فاصله داریم. اگرچه سامسونگ مطمئناً از انعطاف پذیری این محصول مطمئن شده است ، اما هنوز 100٪ به آن اطمینان ندارد و برخی از مشکلات آن حل نشده است. در آینده ، ما قطعاً شاهد در دسترس بودن این فناوری در زمینه پوشاک و لوازم جانبی خواهیم بود و این منجر به تغییرات عمده ای در جهان می شود.

نشریات مشابه:

  • صفحه نمایش OLED 90 هرتز سامسونگ در راه است
  • سامسونگ و استنفورد در حال ساختن صفحه نمایش VR هستند

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.