منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • صفحه نمایش تاشو LG ارائه شده است: شیشه سخت ، بدون چین و چروک

صفحه نمایش تاشو LG ارائه شده است: شیشه سخت ، بدون چین و چروک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

صفحه نمایش تاشو LG ارائه شده است: شیشه سخت ، بدون چین و چروک

درست است که ال جی به طور رسمی تولید تلفن های هوشمند را متوقف کرده است ، اما همچنان در سایر بخشهایی که فعالیت می کند حضور قوی دارد. صفحه نمایش تاشو ال جی که به تازگی توسط LG Chem معرفی شده است ، نوع جدیدی از صفحه نمایش تاشو را به دنیای گوشی های هوشمند شیشه ای هوشمند و پلاستیکی انعطاف پذیر وارد می کند.

سامسونگ ، اصلی ترین رقیب ال جی در صنعت صفحه نمایش صدف ، در حال راه اندازی نمایشگرهای انعطاف پذیر خود است. اما همانطور که احتمالاً در گوشی های Galaxy Fold و Flip دیده اید ، این صفحه نمایش های تاشو مانند پلاستیک به نظر می رسند و چین و چروک ها از همان ابتدا در چین و چروک ظاهر می شوند. البته ، این فقط برای گوشی های سامسونگ نیست ، مانند سایر محصولات تاشوی موجود در بازار.

نمایش در Galaxy Z Fold 3
نمایش در Galaxy Z Fold 3

اما در حال حاضر فناوری که ال جی برای ساختن صفحه نمایش انعطاف پذیر جدید خود استفاده می کند ، هم دوام و هم استحکام آن را افزایش داده است و امید می رود با این فناوری ، هر پنل تاشو ، از جمله تلفن های هوشمند ، به طور فزاینده ای برای همه قابل دسترسی باشد.

پنجره تاشو واقعی: صفحه تاشو ال جی

نام صفحه نمایش تاشو LG تاشو Real Folding Window است. در این پانل ، مواد سقف مخصوص تولید شده روی یک لایه PET شفاف (رزین پلیمری ترموپلاستیک) قرار می گیرد. با قرار دادن تنها چند میکرومتر از مواد جدید در دو طرف ورق ، تولید کنندگان صفحه نمایش قادر خواهند بود صفحات پلاستیکی مقاوم در برابر حرارت را ایجاد کنند که ثبات بیشتری را ایجاد می کند.

این تمام ماجرا نیست. LG Chem ادعا می کند که این پنل ها می توانند 200 هزار بار تا شوند و بدون چین و چروک باقی بمانند. اما شاید مثبت ترین نکته در مورد این پانل ها این باشد که می توانند هم داخل و هم بیرون باز و بسته شوند. به گفته چانگ دو کی ، نایب رئیس ارشد بخش مواد پیشرفته ، نمایش پنجره های تاشو واقعی یک گام رو به جلو در حل مشکلات مشتریان در چین های امروزی (چین و چروک و مقاومت) است. این فناوری جدید ابتدا در تلفن های هوشمند و سپس در لپ تاپ ها و تبلت ها استفاده خواهد شد.

  • فروش iPhone در فروشگاه LG – استخوان های خانواده را از بین ببرید
  • پایان تولید گوشی در کارخانه ال جی از امروز
  • فرصتی برای همکاری بین سامسونگ و ال جی برای پنل OLED در تلویزیون های هوشمند
  • سیستم قضایی: بازگشت سامسونگ و ال جی به ایران ممنوع است

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.