منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • طراحی بسته بندی پردازنده Core i9-12900K به پایان رسیده است – فوق العاده پرچمدار اینتل

طراحی بسته بندی پردازنده Core i9-12900K به پایان رسیده است – فوق العاده پرچمدار اینتل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

طراحی بسته بندی پردازنده Core i9-12900K به پایان رسیده است - فوق العاده پرچمدار اینتل

با اعلام رسمی معرفی و عرضه پردازنده های نسل بعدی اینتل ، اکنون برای مشاهده عملکرد این محصولات مورد انتظار لحظه شماری می کنیم. اینتل برای بازگشت بزرگ به بازار به موفقیت در نسل بعدی نیاز دارد و قصد دارد خود را به عنوان پادشاه بی چون و چرا بازار پردازنده ، جایگزین AMD کند. اگرچه پردازنده هایی در رده های مختلف برای این منظور توسعه یافته اند ، اما می توان گفت که قدرت پرچمداران اینتل و AMD تا حدودی معیار برتری و موفقیت یکی از این دو ابر شرکت است. پرچمدار اینتل در گذشته عملکرد بسیار خوبی داشت و می تواند نماینده تیم قرمز را شکست دهد. به نظر می رسد اینتل از هر لحاظ پایه و اساس این پردازنده را پایه گذاری کرده است. تصویر فاش شده از طراحی بسته بندی پردازنده Core i9-12900K نشان می دهد که این محصول مهم با طراحی مناسب عرضه می شود.

طراحی بسته پردازنده Intel Core i9-12900K

یکی از کاربران Reddit تصویری را در پست به اشتراک گذاشت که شبیه جعبه بسته پردازنده اصلی Core i9-12900K اینتل است. در همین حال ، ما تنها چند هفته با راه اندازی رسمی پردازنده های رسمی Alder Lake ، از جمله i9-12900K به عنوان گل سرسبد خانواده ، فاصله داریم. اگرچه این کاربر معیاری برای این محصول منتشر نکرده است ، اما در هر صورت ، بسته بندی جذاب پرچمدار نسل بعدی اینتل را تأیید می کند. این کاربر با نام کاربری Seby9123 ادعا می کند که دو پردازنده i9-12900K را با قیمت 610 دلار خریداری کرده است که با توجه به قیمت 725 دلاری پردازنده پرچمدار Ryzen 9 5950X ، قیمت مناسبی است. Seby9123 اظهار داشته است که در ایالات متحده زندگی می کند.

طراحی بسته پردازنده Core i9-12900K

کاربر همچنین جعبه را باز کرد و تصویری از خود پردازنده را به اشتراک گذاشت. نکته جالب در مورد بسته پردازنده Core i9-12900K قاب طلایی داخل جعبه است که حاوی پردازنده است که شبیه تراشه ویفر است. این بسته مشابه بسته ای است که در اوایل این ماه منقضی شد و به نوعی گزارش قبلی را تأیید می کند. متأسفانه تصاویر منتشر شده از جعبه های بسته بندی حاوی اطلاعاتی در مورد تعداد هسته های پردازشی یا فرکانس عملکرد هسته ها نیست. با توجه به اینکه هنوز هیچ مادربردی در بازار برای پشتیبانی از پردازنده های Alder Lake وجود ندارد ، طبیعی است که این کاربر در تست پردازنده شکست خورده است.

پردازنده Core i9-12900K

پرچمدار اینتل به احتمال زیاد ارزان تر از AMD است

قیمت های اولیه ای که تا به امروز از پردازنده Core i9-12900K منقضی شده اند کمی متفاوت است و نمی توان به طور قطعی قیمت این پردازنده را در حال حاضر گفت. گزارشی که در ماه سپتامبر منتشر شد بیان می کرد که پردازنده حدود 700 دلار قیمت دارد ، در حالی که یک خرده فروش آمریکایی این محصول را 605 دلار ذکر کرده است. از طرف دیگر آمازون هلند قیمت i9-12900K را 812 دلار اعلام کرده است. اواخر این ماه رونمایی شد و از اوایل نوامبر در دسترس خواهد بود.

  • اولین اورکلاک Core i9 12900K – 330 وات مصرف برق وحشتناک
  • تاریخ عرضه و عرضه اینتل برای Alder Lake اعلام شد
  • معیارهای بیشتری نسبت به Core i9 12900K – حتی در بازی ها بهتر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.