منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت اولیه مادربردهای اصلی Z690 GB توسط خرده فروشان آنلاین اعلام شد

قیمت اولیه مادربردهای اصلی Z690 GB توسط خرده فروشان آنلاین اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قیمت اولیه مادربردهای اصلی Z690 GB توسط خرده فروشان آنلاین اعلام شد

آخرین گزارش در مورد پردازنده های نسل بعدی اینتل نشان داد که مادربردهای پرچمدار 600 چیپست همزمان با این محصولات مورد انتظار عرضه خواهند شد تا طرفداران اینتل بتوانند از همان ابتدا از سیستم های سطح بالا لذت ببرند. پردازنده های نسل بعدی این شرکت. بستن با مادربردهای حرفه ای همانطور که انتظار می رفت ، قیمت مادربردهای چیپست سری 600 به تدریج مشخص می شود و اکنون قیمت اولیه مادربردهای اصلی Z690 GB توسط خرده فروشان آنلاین فاش شده است. این بار لیست قیمت این محصولات توسط مصرف کننده momomo-ایالات متحده که اخیراً در افشای اخبار مربوط به محصولات جدید اینتل بسیار فعال بوده است.

قیمت اولیه مادربردهای پیشرو Z690 گیگابایت

دو مادربرد موجود در لیست خرده فروشی استرالیا ، مادربردهای AGBUS Z690 GIGABYTE هستند که شامل محصولات درجه یک حرفه ای تایوانی هستند. دو مادربرد گران قیمت گیگابایت برای نسل بعدی پردازنده های اینتل GA-Z690-AORUS-Master و GA-Z690-AORUS-ELITE-AX هستند که همانطور که گفته شد ، نسل بعدی مادربردهای گران قیمت گیگابایت در 250 هستند. محدوده قیمت.. هزینه آنها تا 400 دلار است. قیمت اولیه این دو مادربرد مطابق لیست خرده فروشان استرالیایی به شرح زیر است:

  • مادربرد GIGABYTE Z690 AORUS Master: با قیمت 573 دلار (ایالات متحده آمریکا)
  • مادربرد GIGABYTE Z690 AORUS Elite AX: به قیمت 327 دلار (ایالات متحده آمریکا)
قیمت اولیه مادربردهای اصلی Z690 GB توسط خرده فروشان آنلاین اعلام شد

اگر قیمت دو مادربرد گیگابایت Z690 را با نسل قبلی با چیپست Z590 مقایسه کنیم ، باید بگوییم که مادربردهای نسل جدید کمی گران شده اند. با این حال ، این تفاوت حدود 15 تا 20 دلار است و افزایش قابل توجهی نیست. به طور کلی ، این خبر خوبی برای مصرف کنندگان است که می خواهند سیستمی را بر اساس پلت فرم جدید اینتل خریداری کنند. با این حال ، ویژگی های قابل توجهی به مادربردهای سوکت LGA 1700 اضافه شده است. مادربردهای چیپست Z690 از RAM با فرکانس بالا DDR5 و همچنین رابط PCIe 5.0 پشتیبانی می کنند و پیشرفت قابل توجهی را در عملکرد سیستم نسبت به نسل فعلی تضمین می کند. مادربردهای Z690 به احتمال زیاد در ماه نوامبر با پردازنده های Intel Alder Lake-S عرضه می شوند.

  • تاریخ انتشار احتمالی پردازنده های Intel Alder Lake-S و مادربردهای Z690 مشخص شده است
  • قیمت پردازنده های نسل دوازدهم اینتل Alder Lake-S اینتل فاش شد

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.