منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • قیمت کارت گرافیک اینتل – بدون قیمت رقابتی

قیمت کارت گرافیک اینتل – بدون قیمت رقابتی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قیمت کارت گرافیک اینتل - بدون قیمت رقابتی

اگرچه اکنون تمام توجهات بر روی نسل جدید پردازنده های اینتل متمرکز شده است که هفته آینده رسما معرفی می شوند ، اما نباید سری اول کارت های گرافیکی خود اینتل را نادیده گرفت. محصولات مهمی که رقیب جدیدی برای کارت های گرافیک Nvidia و AMD هستند و مصرف کنندگان منتظرند ببینند آیا غول آبی در بازار گرافیک می تواند به اندازه بازار پردازنده موفق باشد یا خیر. قدم اول همیشه یک حرکت بسیار مهم است. اگر اینتل بتواند پای خود را با نسل اول تقویت کند، راه را برای ادامه آن هموار خواهد کرد. اگرچه شایعات زیادی در مورد مشخصات فنی این محصولات منتشر شده است ، اما این بار شاهد انتشار اطلاعاتی در مورد قیمت کارت های گرافیک اینتل هستیم.

قیمت کارت گرافیک اینتل در بسته های Xe-HPG Scavenger Hunt

منبع این اطلاعات خود اینتل است. اگرچه این شرکت به طور مستقیم قیمت کارت های گرافیک خود را اعلام نکرد ، اما قیمت کارت های گرافیکی ARC Alchemist خود را از طریق برنامه Xe-HPG Scavenger Hunt ذکر کرد. دو بسته گران قیمت در لیست اینتل ذکر شده است. این بسته ها مجهز به نسخه شاخص کارت گرافیک اینتل و دیگری به کارت گرافیک رده بالای Intel ARC Alchemist هستند.

اینتل احتمالاً اولین کارت گرافیک Xe-HPG خود را بر اساس پردازنده های گرافیکی ARC Alchemist در سه ماهه اول سال 2022 منتشر می کند. انتظار می رود اطلاعات بیشتری در مورد این محصولات مورد انتظار هفته آینده در رویداد نوآوری منتشر شود و انتظار می رود عرضه رسمی این محصولات در CES 2022. مشخص نیست که آیا اینتل در سه ماهه اول سال آینده تنها نسخه های موبایل نمودار ARC Alchemist را عرضه خواهد کرد یا نسخه های رومیزی در همان زمان در دسترس خواهند بود. با این حال ، طبق آخرین اطلاعات غیر رسمی ، کارت های گرافیکی رومیزی اینتل در سه ماهه دوم سال 2022 عرضه می شوند.

قیمت کارت گرافیک اینتل

پرچمدار 700 دلاری – رقیب RTX 3080

طرفداران اینتل و قطعا طرفداران Nvidia و AMD نیز مشتاقانه منتظرند ببینند اینتل چقدر کارت گرافیک نسل اول خود را عرضه می کند. به طور کلی ، انتظار می رود اینتل در اولین گام رقبایی را با سابقه قیمت گذاری رقابتی تحت فشار قرار دهد. اما اینتل فکر نمی کند قصد چنین کاری را داشته باشد. با کسر قیمت کالاهای مختلف موجود در بسته ، می توانیم برای کارت های گرافیکی برتر و کلاس بالا اینتل به قیمت مشخصی برسیم. بسته پرچمدار اینتل شامل اشتراک 6 ماهه Xbox Game Pass برای رایانه 60 دلاری و تعدادی از محصولات با مارک ARC به ارزش حدود 100 تا 150 دلار است. این مجموعه همچنین شامل یک تی شرت ARC با قیمت 54 دلار است. با این حساب ارزش کارت گرافیک درجه یک این بسته بین 700 تا 750 دلار برآورد شده است.

عملکرد با قیمت 600 دلار – رقیب RTX 3070 Ti

بسته دوم که Performance نام دارد و احتمالاً کارت گرافیک رده بالای Intel ARC Alchemist است، به قیمت 30 دلار با یک Xbox Game Pass سه ماهه برای اشتراک رایانه و موارد موجود در بسته Premium به فروش می رسد. با کم کردن این عناصر، قیمت کارت گرافیک رده بالای اینتل حدود 600 دلار تخمین زده می شود. البته ، ما در حال حاضر نمی توانیم این قیمت ها را به عنوان قیمت خرده فروشی پیشنهادی تأیید کنیم. اما اگر قیمت های نهایی تقریباً یکسان باشد ، کارت گرافیک Intel Performance در رده RTX 3070 Ti قرار می گیرد ، در حالی که مدل Premium با GeForce RTX 3080 رقابت می کند. با این حال ، با این قیمت های واضح ، اینتل پیاده سازی نکرده است. یک استراتژی قیمت گذاری رقابتی و ممکن است آنقدر در کار محصولات جدید خود اطمینان داشته باشند که نیازی به قیمت پایین نباشد.

کارت گرافیک Premium ، به عنوان قوی ترین عضو خانواده ARC Alchemist ، مجهز به تراشه EU DG2-512 است ، در حالی که مدل Performance احتمالاً دارای تراشه گرافیکی DG-384 EU است.

  • جزئیات گرافیکی جدید Intel Arc – بدون قفل حفاری
  • طراحی بسته پردازنده Core i9-12900K منقضی شد – پرچمدار زیبا اینتل

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.