منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • لیانلی نسل جدید کولرهای آبی گلاحد را معرفی کرد

لیانلی نسل جدید کولرهای آبی گلاحد را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

لیانلی نسل جدید کولرهای آبی گلاحد را معرفی کرد

لیان لی، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کیس و لوازم جانبی محبوب، نسل جدید کولرهای آبی In In One خود را با نام Galahad AIO UNI FAN SL Edition معرفی کرد. این آبسردکن های زیبا و پرطرفدار از فن های بی سیم متصل به کنار استفاده می کنند و یکی از زیباترین طرح های نورپردازی را دارند.

کنترل روشنایی این محصولات نیز با اتصال به اکوسیستم Lianelli L-Connect 2 انجام می شود. خانواده Galahad به دلیل داشتن فن های بی سیم که از طریق بدنه جانبی به یکدیگر متصل می شوند، در بین کاربران حرفه ای بسیار محبوب هستند.

لیانلی نسل جدید کولرهای آبی گلاحد را معرفی کرد

در نسل قبلی Galahad، کاربران باید یک کیت کابل ARGB برای اتصال پمپ ARGB تهیه می کردند، اما سری جدید نیاز به کیت جداگانه ای ندارد. کولرهای آبی گالاهاد با کیفیت کار بالا و عملکرد عالی از نظر نویز حداکثر صدای خروجی 31dBi دارند که بسیار کم و ناچیز است.

فن های UNI FAN SL120 به کار رفته در این تجهیزات برودتی از نوع PWM بوده و محدوده سرعت آنها بین 800 تا 1900 دور در دقیقه می باشد. این فن ها از بلبرینگ FDB استفاده می کنند و مجهز به نورپردازی ARGB هستند.

لیانلی نسل جدید کولرهای آبی گلاحد را معرفی کرد

خنک کننده های پردازشگر Galahad Uni Fan SL Edition در دو سایز 360 و 240 میلی متری و همچنین در دو نوع سفید و مشکی موجود می باشد که کاربران با هر نوع تم سیستمی می توانند از قابلیت ها و زیبایی این آبسردکن ها استفاده کنند.

مدل 240 میلی متری این کولر آبی newegg با قیمت پایه 159.9 دلار برای پیش خرید در دسترس است و مدل 360 میلی متری در حال حاضر با قیمت 199.9 دلار موجود است. تمامی این کولرهای آبی با سوکت جدید LGA1700 اینتل سازگاری کامل دارند.

لیانلی نسل جدید کولرهای آبی گلاحد را معرفی کرد

در ایران نیز امیدواریم این محصول و همچنین سایر محصولات برند خوب لیانلی بالاخره روزی وارد کشور شود. حیف است خود را از این کولرهای آبی محروم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.