منو سایت

مانیتور بازی MSI Optix MEG381CQR Plus

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مانیتور بازی MSI Optix MEG381CQR Plus

MSI مانیتور بازی Optix MEG381CQR Plus خود را معرفی کرد که برای گیمرها شگفت انگیز است. MSI از یک رابط کاربری انقلابی در مانیتور خود استفاده می کند. HMI (رابط انسان و ماشین) در پایین صفحه. در حال حاضر هیچ مانیتوری با این ویژگی در بازار وجود ندارد.

هر آنچه شما نیاز دارید در اختیار شماست

مانیتور Optix MEG381CQR دارای پنل IPS 2300R ، فناوری Nvidia G-Synce Ultimate ، سرعت 175 هرتز ، زمان پاسخگویی 1 میلی ثانیه ، قابلیت VESA DisplayHDR 600 با وضوح + UWQHD است. MSI ادعا می کند که این مانیتور جدید دارای تمام ویژگی هایی است که یک گیمر حرفه ای به آن نیاز دارد.

مانیتور بازی MSI Optix MEG381CQR Plus

از نظر طراحی ، MSI با رابط HMI دارای یک پایه دوربین در بالای صفحه و یک غربال در گوشه مانیتور است. در قسمت پایین یک اسم حیوان دست اموز نیز وجود دارد که با کنترل سیم ماوس ، کنترل را آسان کرده و دامنه حرکت را افزایش می دهد.

صفحه نمایش خمیده برای دید بهتر

صفحه Optix MEG381CQR دارای انحنای 1000R است تا بهترین زاویه دید را برای کاربر فراهم کند. به لطف رزولوشن + UWQHD ، این مانیتور MSI می تواند نسبت تصویر 21: 9 را با وضوح 3840 16 1600 ارائه دهد.

مانیتور بازی MSI Optix MEG381CQR Plus

خود را در منطقه بازی غوطه ور کنید

MSI از ترکیب Steelseries GameSense + Mystic light برای مانیتور جدید خود استفاده می کند. آنها همچنین از LED و RGB برای تجربه بهتر بازی در کاربر استفاده کردند. این ویژگی از نور اطراف مانیتور برای هشدار به گیمرها در مورد موقعیت های مختلف در طول بازی استفاده می کند. به عنوان مثال ، توجه بازیکن را به حملات بازیکنان دیگر جلب می کند یا در صحنه های اکشن به بازیکن حس حضور در وسط صحنه را می دهد.

مانیتور بازی MSI Optix MEG381CQR Plus

MSI همچنین از فناوری DisplayHDR 600 VESA استفاده می کند که به مانیتور اجازه می دهد طیف وسیع تری از رنگ ها را نسبت به مارک های دیگر بازار پوشش دهد. همچنین با سرعت 175 هرتز و زمان پاسخگویی یک میلی ثانیه ، حتی حرفه ای ترین گیمرها می توانند سطح بازی خود را ارتقا دهند.

پایه دوربین را می توان در هر نقطه در بالای مانیتور قرار داد و ماوس بانجی در پشت مانیتور قرار دارد به طوری که زیاد قابل مشاهده نیست و بهترین شرایط را برای پخش کننده گیمرها ایجاد می کند.

مانیتور بازی MSI Optix MEG381CQR Plus

قیمت مانیتور MSI Optix MEG381CQR هنوز به طور رسمی توسط MSI اعلام نشده است.

مطالب مرتبط:

  • انواع پنل های TN ، VA ، IPS – بهترین انتخاب کدام است؟
  • مانیتور بازی Samsung Neo G9 Odyssey را مشاهده کنید
  • بررسی هدفون های بازی MSI IMMERSE GH30 V2

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.