منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر عامل انویدیا: کمبود موجودی گرافیک در سال 2022 ادامه دارد

مدیر عامل انویدیا: کمبود موجودی گرافیک در سال 2022 ادامه دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مدیر عامل انویدیا: کمبود موجودی گرافیک در سال 2022 ادامه دارد

طی مذاکرات اخیر ، جنسن هوانگ ، مدیرعامل Green اعلام کرد که کمبود موجودی گرافیک در سال 2022 ادامه خواهد داشت. متأسفانه ، این در حالی است که انویدیا تعهد بلندمدتی برای بهبود موجودی کارت های خود خواهد داشت.

آقای جنسن هوانگ ، البته ، از انتظارات خود در مورد کمبود سهام در سال 2021 ، تنها یک ماه پس از راه اندازی سری GeForce RTX 30 صحبت کرد. متأسفانه ، با توجه به اینکه اظهارات قبلی وی محقق شده است ، آیا وضعیت خوبی در 2022

ما در حال حاضر در هشتمین ماه سال 2021 هستیم و یافتن کارت گرافیک GeForce RTX 30 با قیمت رسمی بسیار غیرممکن است. تا کنون ، تنها خبر خوب کاهش مداوم قیمت کارت ها از ماه می است ، زمانی که بالاترین ارقام گرافیکی مشاهده شد.

  • سری Nvidia RTX 30 LHR هک شد – حداکثر 70 درصد از حداکثر هش ریت
  • مدیر عامل انویدیا جایزه بهترین صنعت نیمه هادی را دریافت می کند
  • قیمت سری انویدیا RTX 30 سریعتر از AMD RX 6000 کاهش می یابد

کمبود گرافیکی موجودی در سال 2022 ادامه دارد.

کمبود موجودی های گرافیکی در سال 2022 ادامه دارد.

در جریان گزارش مالی سه ماهه دوم سال مالی جدید ، شرکت گرین با وجود کمبود قطعات و تراشه ها از درآمد سرسام آور 6.5 میلیارد دلاری صحبت کرد. انویدیا همچنین تأیید کرده است که بیشتر کارت های بازی موجود بر اساس سری LHR یا Lite Hash Rate است ، سری که اخیراً توسط توسعه دهندگان نرم افزار دور زده شده است. در سه ماهه دوم ، بیش از 80 graphics گرافیک های مبتنی بر معماری Ampere و نام تجاری GeForce مدل های LHR بودند ، در حالی که راه اندازی سری CMP برای تولید کمتر از حد انتظار بود.

انتظار می رود تیم سبز گرافیک Ada Lovelace GeForce RTX 40 را از سال آینده با فناوری TSMC منتشر کند. با این حال ، منابع می گویند که سامسونگ هنوز بخشی از گزینه های انویدیا است. در حقیقت ، استفاده از کارخانه توسط AMD ، Intel و Nvidia بدون شک تأثیر قابل توجهی در دسترس بودن جهانی کارت های گرافیک نسل بعدی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.