منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مدیر عامل اینتل: با محصولات بهتر ، ما بر انویدیا فشار می آوریم

مدیر عامل اینتل: با محصولات بهتر ، ما بر انویدیا فشار می آوریم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مدیر عامل اینتل: با محصولات بهتر ، ما بر انویدیا فشار می آوریم

پیر فرراگو ، به عنوان یک متخصص فناوری ، اخیراً با پت ژلسینگر مصاحبه کرده است. در حالی که بیشتر س Pالات پیر فررا در مورد ریشه های پت ژلسینگر و آنچه او از کار خود به عنوان مدیر عامل VMWare آموخته است ، برخی از سوالات وی در مورد ساخت کارت های گرافیک اینتل و چگونگی رقابت آنها با دو رقیب است. AMD و Nvidia متعهد به موفقیت هستند. شاید مهمترین چیزی که آقای پت گلسینگر گفت ادعای او در مورد فشار آوردن بر انویدیا بود. ما همچنین این قسمت از مصاحبه را برای شما در اینجا قرار دادیم.

اینتل را با پت گلسینگر به جلو ببرید

هنگامی که پت ژلسینگر مدیرعامل اینتل شد ، از برنامه ها و نقشه راه جدید خود برای طراحی و تولید محصولات جدید در چند سال آینده رونمایی کرد. از جمله اهداف برنامه می توان به ساخت محصولات جدید برای کاربران و سرورهای معمولی و همچنین ورود مجدد اینتل به بازار کارت های گرافیک بازی اشاره کرد.

اینتل قصد دارد با نسل بعدی محصولات Xeon Scalable با AMD و Nvidia و همچنین گرافیک های Ponte Vecchio و Xe-HP Arctic Sounf با AMD و Nvidia رقابت کند. این شرکت قصد دارد در 3 تا 4 سال آینده رهبری این حوزه ها را بر عهده بگیرد.

مدیر عامل اینتل: با محصولات بهتر ، ما بر انویدیا فشار می آوریم

پیر فرراگو: چگونه مطمئن می شوید که اینتل مشتری اصلی و شماره یک در ابر است؟

پت گلسینجر: ما در اینجا فقط در مورد تهدیدهای AMD صحبت می کنیم ، شما می دانید که ما باید محصولات بهتری در این دوران تولید کنیم. بنابراین ما محصولات بهتری تولید خواهیم کرد ، آنها (AMD) دوره ای داشتند که در آن ما خوب کار نکردیم. اما اکنون ما خوب کار خواهیم کرد!

و به این ترتیب ما وارد دوره ای بسیار رقابتی خواهیم شد. با این حال ، ما در دوران (AMD) عقب ماندیم. اکنون با Ice Lake ، Sapphire Rapids ، Diamond Rapids ما در یک دوره بسیار رقابتی هستیم و در 3-4 سال آینده خواهیم دید که رهبری پایدار را به دست آورده ایم.

بنابراین ما وارد دوره ای می شویم که در آن رقابت پذیری بیشتری خواهیم داشت و محصولات رقابتی تر هستند. قیمت ها شناور هستند ، پتانسیل بیشتری برای بازار دارند و نسبت به هزینه کل مالکیت TCO در ابر ارزش های بهتری دارند. بنابراین ما فقط باید رقابت کنیم.

مدیر عامل اینتل: با محصولات بهتر ، ما بر انویدیا فشار می آوریم

پت همچنین گفت که اینتل در بازار GPU با NVIDIA رقابت خواهد کرد و می تواند برای اولین بار بر Nvidia فشار بیاورد. پس از اعلام فناوری نمونه اولیه Intel XeSS و برنامه های چند ساله برای معماری Xe-HPG ، اینتل نه تنها باید با Nvidia رقابت کند ، بلکه باید با AMD نیز رقابت کند ، که اولین GPU MCM خود را با سری Radeon 7000 در سال آینده عرضه می کند.

پیر فرراگو: آیا لحظه ای ذن برای اینتل وجود خواهد داشت؟

پت گلاسینجر: ما در اینجا چیزهایی داریم […] ما یک معماری ناهمگن ارائه می دهیم که بخشی از دریاچه آدلر است و دارای هسته های بزرگ و کوچک در آن است ، می دانید که AMD تنها یک هسته دارد. ما دارای عملکرد بالاتر و نسخه های کارآمدتر از هسته ، بسیار قانع کننده تر ، کارت برتری خود را خواهیم داشت ، معماری GPU خود را داریم ، که با آن می توانیم برای اولین بار بر Nvidia فشار بیاوریم.

و وقتی نوبت به کارت شبکه های هوشمند و شبکه های هوشمند ما می رسد ، ما معماری IPU خود را ارائه می دهیم. سه ویژگی اصلی وجود دارد که ما فکر می کنیم بسیار شبیه به ذن هستند.

و باور کنید ؛ ما چیزهایی داریم که هنوز در آزمایشگاه ها در حال تکمیل است. ما مشتاقانه منتظر صحبت با مردم در مورد این موارد هستیم ، که من فکر می کنم این یک گام بسیار چشمگیر رو به جلو و بسیار فراتر از هر چیزی است که در مورد آن صحبت می شود یا اصلاً در مورد آن صحبت می شود. ممکن است چندین سال در مورد برخی از آنها صحبت نشود ، اما آنها نوآوری های جدیدی هستند. خبرهای جالبی در راه است

شما در مورد آن چه فکر میکنید. آیا اینتل می تواند به برنامه های خود ادامه دهد و در بازار پردازنده پیشتاز باشد؟ آیا اینتل قادر به رقابت نزدیک با Nvidia در کارت گرافیک خواهد بود؟ لطفا نظرات خود را با.

نشریات مشابه:

  • تاریخ انتشار احتمالی پردازنده های Intel Alder Lake-S و مادربردهای Z690 مشخص شده است
  • قیمت پردازنده های نسل دوازدهم اینتل Alder Lake-S اینتل فاش شد
  • تراشه های مدرن چگونه و با چه دستگاهی تولید می شوند؟

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.