منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مشخصات فاش شده برای علاقه مندان به Intel NUC 12 – Alder Lake و DG2 Graphics

مشخصات فاش شده برای علاقه مندان به Intel NUC 12 – Alder Lake و DG2 Graphics

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مشخصات فاش شده برای علاقه مندان به Intel NUC 12 - Alder Lake و DG2 Graphics

مشخصات Intel Enthusiast NUC 12 توسط یک کاربر Weirbo فاش شد و وجود گرافیک DG2 را برجسته کرد. اینتل اخیراً NUC 11 Extreme را معرفی کرد که قبلاً معرفی شد. این مدل از پردازنده های سری Tiger Lake KB و همچنین پشتیبانی از کارت گرافیک جداگانه استفاده می کند. پشتیبانی از گرافیک در اندازه کامل و همچنین برد NUC Element باعث می شود دستگاه جدید خیلی کوچک نباشد ، اما Blue Team همچنین ماشین های کوچکتری مانند سری Enthusiast را ارائه می دهد.

نسل بعدی با نام رمز NUC 12 ، به احتمال زیاد از پردازنده های Alder Lake و گرافیک های بعدی DG2 استفاده خواهد کرد. اولین تصویر با مشخصات در پلت فرم اجتماعی چینی Weibo منتشر شد. طبق این لیست ، NUC 12 Enthusiast در سه پیکربندی موجود است. پردازنده Core i7 با گرافیک جداگانه 16 گیگابایت ، پردازنده Core i5 با گرافیک جداگانه 12 گیگابایت و پردازنده Core i5 با گرافیک جداگانه 8 گیگابایت. اگرچه نام کارت های گرافیک اعلام نشده است ، اما پیکربندی حافظه ویدئویی آنها مطابق شایعات مربوط به خانواده Xe HPG DG2 است.

مشخصات Intel Enthusiast NUC 12 فاش شد

مشخصات Intel Enthusiast NUC 12 فاش شد

NUC 12 همچنین مجهز به حافظه DDR4 3200 است ، که تأیید می کند پردازنده های نسل دوازدهم اینتل از فناوری DDR5 و DDR4 پشتیبانی خواهند کرد. این دستگاه از استاندارد PCIe Gen 4.0 فقط برای دو دستگاه NVMe و یک اسلات PCIe استفاده می کند. سایر مشخصات شامل Thunderbolt 4 ، 2.5 گیگابیت بر ثانیه اترنت و سازگاری با راه حل بی سیم WiFi 6E است.

  • پردازنده های Intel Arrow Lake ، Lunar Lake و Nova Lake – بعد از دریاچه شهاب سنگ
  • گرافیک Intel DG2 128EU با 1024 هسته و فرکانس 2.2 گیگاهرتز مشاهده شد
  • نمونه اولیه مهندسی 16 هسته ای آلدر لیک مشاهده شده است – عملکرد مشابه 11900K

واضح است که لیست افشا شده نهایی نیست و برخی جزئیات مانند نام کامل GPU ذکر نشده است ، اما طبق این اسلاید گرافیک Intel DG2 از پورت HDMI 2.1 و Display Port 2.0 پشتیبانی می کند. Nvidia Ampere و AMD RDNA 2 از پورت دوم پشتیبانی نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.