منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • معرفی قاب ALTA G1M Silver Stone – فضای بیشتر برای دسکتاپ

معرفی قاب ALTA G1M Silver Stone – فضای بیشتر برای دسکتاپ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

معرفی قاب ALTA G1M Silver Stone - فضای بیشتر برای دسکتاپ

Silver Stone قاب جدید خود را با نام ALTA G1M معرفی کرد. این قاب از نوع ایستاده است و از سری موارد MicroATX است. این مورد فقط مساحت 20 سانتی متر در 30 سانتی متر از میز را اشغال می کند. در واقع ، به دلیل چیدمان عمودی قطعات در جعبه ، مساحت اشغال شده آن بسیار کوچک است. ارتفاع جعبه 50.7 سانتی متر است که به کاربر اجازه می دهد تمام سخت افزارهای ضروری ALTA G1M را به صورت عمودی نصب کرده و در عوض از فضای بیشتری روی میز کار خود لذت ببرد.

معرفی قاب ALTA G1M Silver Stone - فضای بیشتر برای دسکتاپ

جریان هوا از پایین به بالا – برج خنک کننده

در این مدل طراحی ، مکانیزم خنک کننده هوا از پایین محفظه وارد شده و سپس هوای گرم از بالا خارج می شود. نگهدارنده مادربرد Micro-ATX در داخل قاب به شما امکان می دهد کارت گرافیک خود را به صورت عمودی نصب کنید. در این حالت ، حتی برج های CPU به صورت عمودی نصب می شوند. در صورت نیاز به جریان هوای بهتر ، می توانید دو عدد فن 120 میلی متری در پشت جعبه و سه عدد در کناره ها نصب کنید. یک پنل نصب شوفاژ نیز در کنار پنل کناری نصب شده است. این کیف دارای SFL-L قدرت سخت افزاری لازم را تأمین می کند.

معرفی قاب ALTA G1M Silver Stone - فضای بیشتر برای دسکتاپ

سیاه و سفید

قاب ALTA G1M Silver Stone در رنگ سفید مات و مشکی گرافیتی موجود است. این قاب می تواند کارت های گرافیک 35 سانتی متری با خنک کننده پردازنده تا ارتفاع 15.9 سانتی متر را در خود جای دهد. (البته اگر خروجی هوا در دو طرف کولر باشد.) ورودی هوا در پایین جعبه یک دریچه 180 میلی متری است که به طور پیش فرض نصب شده است. علاوه بر این ، دو سوراخ 120 میلی متری در پشت جعبه و سه سوراخ دیگر 120 میلی متری در کناری وجود دارد. در کنار آن یک شاسی برای نصب رادیاتور وجود دارد که در صورت لزوم می توان به جای رادیاتور از آن برای نصب 4 هارد دیسک 3.5 و 2.5 استفاده کرد.

معرفی قاب ALTA G1M Silver Stone - فضای بیشتر برای دسکتاپ

قاب ALTA G1M Silver Stone احتمالاً در 20 اکتبر 2021 (28 اکتبر) در آسیا راه اندازی می شود و دو ماه بعد وارد بازارهای آمریکای شمالی و اروپا می شود. هزینه آن نیز حدود 170 دلار است. به طور کلی ، این مورد را می توان برای افرادی توصیه کرد که دوست دارند کیف خود را روی میز بگذارند ، و در عین حال فضای زیادی را از دست نمی دهند ، با توجه به مدل جریان هوا در این مورد ، به نظر می رسد در حال گذار است. کارایی بالایی دارد

مطالب مرتبط:

  • غول 1000 وات SilverStone برای سیستم های حرفه ای معرفی شده است
  • معرفی سری خنک کننده SilverStone IceGem
  • تشخیص مورد خارجی MS12 از SilverStone برای دیسک های S.2 M.2

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.