منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ممنوعیت ارزهای رمزنگاری شده در چین – بازگشت امید به کاهش قیمت کارت های گرافیک

ممنوعیت ارزهای رمزنگاری شده در چین – بازگشت امید به کاهش قیمت کارت های گرافیک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ممنوعیت ارزهای رمزنگاری شده در چین - بازگشت امید به کاهش قیمت کارت های گرافیک

اگرچه چین همواره به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ارزهای رمزنگاری شده در جهان شناخته شده است ، اما دولت چین مدتهاست که نگران ارزهای رمزنگاری شده است و تمام تلاش خود را برای جلوگیری از رشد این ارز جدید به کار گرفته است. طبق اخبار منتشر شده ، تا به امروز ، بانک خلق چین همه معاملات ارزهای رمزنگاری شده را غیرقانونی و ممنوع اعلام کرده استبه این خبر تأثیر زیادی بر وضعیت ارزهای رمزنگاری شده داشت ، به طوری که تنها دو ساعت پس از اعلام ممنوعیت ارزهای رمزپایه ، قیمت بیت کوین از 45 200 دلار برای 41 675 دلار کاهش یافته و همچنان ادامه دارد. این خبر که کاربران واقعی کارت گرافیک را بسیار خوشحال می کند و امید آنها باعث کاهش قیمت کارت گرافیک می شود.

ممنوعیت هرگونه فعالیت مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده

بانک مرکزی جمهوری خلق چین (PBOC) ، در بیانیه ای در وب سایت رسمی آن آمده است که همه ارزهای رمزنگاری شده ، از جمله بیت کوین و تترا ، پول پشتیبانی نشده هستند و نمی توانند در بازار توزیع شوند. رویترز گزارش می دهد که PBOC همه موسسات مالی ، شرکت های پرداخت و شرکت های اینترنتی را از معامله با ارزهای رمزنگاری شده و نظارت خود بر چنین فعالیت هایی تشدید می کند. همچنین ارزهای رمزپایه خارجی را از ارائه خدمات به سرمایه گذاران چینی از طریق اینترنت منع کرد.

بانک مرکزی جمهوری خلق چین:

معاملات توسط قانون ممنوع است.

ممنوعیت ارزهای رمزنگاری شده در چین - بازگشت امید به کاهش قیمت کارت های گرافیک
آخرین قیمت اعلام شده برای بیت کوین ، روند نزولی ادامه دارد.

عزم دولت چین برای از بین بردن ارزهای رمزنگاری شده

از سوی دیگر ، آژانس برنامه ریزی اقتصادی چین اعلام کرد که استخراج ارزهای رمزنگاری شده در چین ضروری است و این اقدامات سختگیرانه باید تا رسیدن به هدف کاهش انتشار کربن ادامه یابد. البته ، PBOC این شماره را در اوایل ماه جاری منتشر کرد ، اما از امروز به صورت آنلاین اعلام کرد.

اعلامیه PBOC برای ممنوعیت ارزهای رمزنگاری شده اوایل 15 سپتامبر اعلام شد ، اما امروز به صورت آنلاین منتشر شد. بازار در روزهای گذشته به این سیاست های نظارتی پاسخی نداده است.

مولی (bigmagicdao)24 سپتامبر 2021

ممنوعیت ارزهای رمزنگاری شده در چین - بازگشت امید به کاهش قیمت کارت های گرافیک

امیدوارم به بازار کارت گرافیک بازگردم

در ماه مه ، او ریاست کمیته شورای دولتی چین را بر عهده داشت لیو هویمعاون نخست وزیر چین از سرکوب ارزهای رمزپایه مجازی به عنوان بخشی از تلاش برای جلوگیری از ریسک مالی ، شکستن قیمت بیت کوین و در نهایت توقف استخراج ارز رمزنگاری شده در این کشور خبر داد. این امر منجر به کاهش قیمت کارت های گرافیک در این کشور و همچنین فروش ارزهای رمزنگاری شده شد. سایت اینترنتی ASRock همچنین گفته می شود که کاهش تقاضا در چین منجر به کاهش قیمت جهانی کارت های گرافیک می شود. بنابراین ممکن است با ممنوعیت تمام فعالیت های مربوط به ارزهای رمزنگاری شده در کشوری که تقریبا 70 درصد دارای ذخایر جهانی ارزهای رمزنگاری شده است و از سوی دیگر ، به دلیل سختگیری دولت چین در اجرای کامل قوانین ، دوباره شاهد کاهش قیمت کارت های گرافیک در سراسر جهان خواهیم بود.

نشریات مشابه:

  • ارزش 10 هزار دلار بیت کوین در اولین روز عرضه رسمی آن در السالوادور کاهش یافت
  • آمازون شایعات تصویب Ramzarz را رد می کند – بیت کوین سقوط می کند
  • شادی های ناپایدار گیمرها – کاهش سریع قیمت کارت گرافیک متوقف شده است

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.