منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • منبع تغذیه P650B گیگابایت – عالی با قیمت مناسب

منبع تغذیه P650B گیگابایت – عالی با قیمت مناسب

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

منبع تغذیه P650B گیگابایت - عالی با قیمت مناسب

در گذشته ، استفاده از توان وات زیاد برای شما مهم نبود زیرا سایر اجزای آن چندان گران نبودند ، اما در حال حاضر منبع تغذیه واقعاً بخش مهمی از هر سیستم است. اگرچه این قسمت معمولاً دست کم گرفته می شود و دلیل آن این است که توجه را جلب نمی کند (کاربر تا زمانی که کامپیوتر روشن نشود به آن علاقه ای ندارد) ، اما هنگام انتخاب آن باید مراقب بود. هنگامی که ما به دنبال سخت افزار هستیم ، به ویژه در کشور ، ما به عنوان یک مدل قابل اعتماد به نظر می رسیم که به اندازه حقوق چند ماه (اکنون چند سال!) گران نیست. امروز به سراغ منبع تغذیه گیگابایت P650B می رویم که یک مدل عالی ، کارآمد و در عین حال مقرون به صرفه است.

  • GIGABYTE G32QC Gaming Display – منحصر به فرد با قیمت عالی
  • گیگابایت RTX 3060 Gaming OC – شوالیه طبقه متوسط
  • گیگابایت از ایستگاه کاری جدیدی رونمایی می کند – بر اساس طراحی AMD Ryzen
منبع تغذیه P650B گیگابایت

مشخصات قدرت P650B گیگابایت

مدل P650B
تایپ کنید Intel Form Factor ATX 12V v2.31
ولتاژ ورودی 100 – 240 (محدوده کامل)
جریان ورودی 9A-4A
سرعت خروجی 650 وات
ابعاد 150 × 140 × 86 میلی متر
نوع فن بلبرینگ هیدرولیک فن 120 میلی متر fh
درجه بهره وری حداکثر 85
اقامت متوسط بیش از 100000 ساعت
اتصالات 20 + 4 پین ATX / MB
4 + 4 پین برای پردازنده / EPS
چهار پین 6 + 2 PCIe
شش SATA
سه دستگاه جانبی 4 پین
فلاپی دیسک 4 پین
منبع تغذیه P650B گیگابایت
منبع تغذیه P650B گیگابایت
منبع تغذیه P650B گیگابایت

P650B از گواهی برنز 80 Plus برای اطمینان از بهترین عملکرد در کلاس خود استفاده می کند. اتلاف انرژی کمتر همچنین به معنی گرما و سر و صدای کمتر است. همه خازن های مورد استفاده از نوع ژاپنی با کیفیت بالا هستند که عملکرد عالی ، قابلیت اطمینان بالا و عمر مفید خوبی دارند.

منبع تغذیه P650B گیگابایت
منبع تغذیه P650B گیگابایت
منبع تغذیه P650B گیگابایت

Power P650B در بسته بندی استاندارد اما جذاب عرضه می شود. نام تجاری و نام منبع تغذیه به وضوح در این قسمت مشخص شده است و تمام اطلاعاتی که برای انتخاب منبع تغذیه نیاز دارید روی آن نوشته شده است. خود قدرت در اینجا به خوبی نشان داده شده است. در جلو ما نمایی از خود قدرت ، قدرت ، نام تجاری ، گواهی 80+ و غیره را مشاهده می کنیم. با چرخاندن جعبه ، اتصالات را با جزئیات قابل توجه و تصویر واضح از آنها می بینیم. اطلاعات متفاوتی نیز وجود دارد. تصمیم گیگابایت برای انتخاب این جعبه فوق العاده است و امیدواریم شرکت ها محصولات خود را به همان شیوه ارائه دهند.

منبع تغذیه P650B گیگابایت

با بازکردن این بسته ، منبع تغذیه برای محافظت در فوم سیاه قرار می گیرد که بسیار بهتر از فوم های سفید به نظر می رسد. از آنجا که این قدرت ماژولار نیست ، لوازم جانبی زیادی با آن وجود ندارد. اطلاعات مورد نیاز بر روی منبع تغذیه نوشته شده است ، بنابراین ما در این زمینه هیچ اعتراضی به گیگابایت نداریم. از نظر وزن ، ما با یک نمونه سنگین طرف نیستیم و کابل ها نیز با مش پلاستیکی پوشانده شده اند.

منبع تغذیه P650B گیگابایت

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.