منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نتایج مالی اینتل در سه ماهه سوم و برآورده نشدن انتظارات مالی

نتایج مالی اینتل در سه ماهه سوم و برآورده نشدن انتظارات مالی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نتایج مالی اینتل در سه ماهه سوم و برآورده نشدن انتظارات مالی

اینتل ، ابرقدرت صنعت فناوری ایالات متحده ، گزارش مالی سه ماهه سوم 2021 را برای سهامداران و سرمایه گذاران خود منتشر کرده است و وضعیت این تراشه ساز را در پی کمبود تراشه و تاثیر آن بر درآمد شرکت نشان می دهد. نتایج مالی سه ماهه سوم اینتل ، که در 30 سپتامبر 2021 به پایان رسید ، نشان دهنده درآمد ناخالص این شرکت 18.1 میلیارد دلار است. اگرچه اینتل در برخی زمینه ها از انتظارات فراتر رفت و رکوردهای جدیدی را از این شرکت ثبت کرد ، اما غول آبی از نظر درآمد ناخالص نتوانست انتظارات را برآورده کند.

نتایج مالی اینتل برای سه ماهه سوم سال 2021

برای گروه محاسبات مشتری اینتل ، تحلیلگران درآمد سه ماهه سوم 9.64 میلیارد دلار و برای گروه مرکز داده 6.65 میلیارد دلار پیش بینی کردند. در سه ماهه سوم سال 2021 ، اینتل رکورد درآمد جدیدی را در بخش اینترنت اشیاء ثبت کرد ، در حالی که هر دو مرکز داده و بخش تلفن همراه اینتل رشد خوبی داشتند. درآمد ناخالص هر سهم اینتل از EPS با افزایش 61 درصدی به 1.71 دلار رسید که باز هم از انتظار تحلیلگران فراتر رفت.

نتایج مالی اینتل در سه ماهه سوم و برآورده نشدن انتظارات مالی

در سه ماهه آخر سال 2021 ، اینتل پیش بینی می کند که درآمد ناخالص این شرکت به 18.3 میلیارد دلار برسد. اینتل همچنین افزایش 53.5 درصدی سود ناخالص را در سه ماهه چهارم سال جاری پیش بینی کرده است. اینتل برای سال مالی 2021 کامل انتظار دارد 73.5 میلیارد دلار درآمد ناخالص داشته باشد. با این حال ، سهامداران اینتل در سه ماهه سوم سال پاسخ خوبی به نتایج مالی و درآمد ناخالص اینتل ندادند ، بنابراین ساعاتی پس از معامله ، سهام اینتل حدود 6 درصد کاهش یافت.

یکی از رویدادهایی که می تواند وضعیت را به نفع اینتل کاملاً تغییر دهد ، راه اندازی پردازنده های نسل دوازدهم این شرکت در هفته های آینده است. پردازنده هایی که اینتل امیدوار است بتواند AMD Consultants را شکست دهد.

  • طراحی بسته بندی پردازنده Core i9-12900K به پایان رسیده است – فوق العاده پرچمدار اینتل
  • تاریخ عرضه و عرضه اینتل برای Alder Lake اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.