منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نتایج مالی بی نظیر انویدیا در سه ماهه دوم – یک رکورد جدید برای تیم سبز

نتایج مالی بی نظیر انویدیا در سه ماهه دوم – یک رکورد جدید برای تیم سبز

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نتایج مالی بی نظیر انویدیا در سه ماهه دوم - یک رکورد جدید برای تیم سبز

دیروز ، انویدیا گزارش خود را درباره رویکرد مالی سه ماهه دوم سال مالی 2022 منتشر کرد که حاوی اخبار جالبی برای سهامداران و سرمایه گذاران شرکت است. انویدیا درآمد سه ماهه 6.5 میلیارد دلاری خود را در سه ماهه دوم سال گزارش داده و از پیش بینی مالی خود فراتر رفته است. درآمد Nvidia در سه ماهه پایانی 6.43 میلیارد دلار بود که کمی کمتر از حد انتظار بود. نتایج مالی بی نظیر انویدیا به دلیل عملکرد بسیار موفق بخش های بازی و مراکز داده آن است. هنگامی که این دو بخش به ترتیب منجر به رشد 11 و 16 درصدی برای شرکت شده اند.

نتایج مالی بی نظیر انویدیا در سه ماهه دوم مالی 2022

Colt Kress ، مدیر مالی Nvidia ، درآمد قابل توجه این شرکت را ناشی از موفقیت در فروش کارت های بازی های ویدیویی و پردازنده های کنسول بازی و همچنین رشد مرکز داده از طریق معماری Ampere می داند. علاوه بر درآمد 6.5 میلیارد دلاری ، سود خالص و درآمد عملیاتی انویدیا در سه ماهه دوم قابل توجه بود. به خصوص اگر این آمار را با سه ماهه دوم سال گذشته مقایسه کنیم ، در این مورد بیشتر متوجه می شویم. در سه ماهه دوم سال گذشته ، Nvidia درآمد عملیاتی 651 میلیون دلار و سود خالص 622 میلیون دلار گزارش کرد.

نتایج مالی بی نظیر انویدیا در سه ماهه دوم - یک رکورد جدید برای تیم سبز

در پایان سه ماهه دوم سال مالی جاری ، Nvidia 2.4 میلیارد دلار درآمد عملیاتی کسب کرد و سود خالص شرکت در آن دوره به ترتیب 2.37 میلیارد دلار ، 275٪ و 282٪ بود. این رقم بیش از دو برابر رشد درآمد عملیاتی با 112 درصد و 109 درصد سود خالص در پایان سه ماهه اول سال جاری بوده است و این قوی ترین سه ماهه مالی در تاریخ انویدیا محسوب می شود.

مدیر مالی Nvidia عملکرد هر بخش از شرکت را در دستیابی به این رکورد تاریخی توصیف می کند ، که بر اساس آن بخش های بازی ، مراکز داده و گرافیک حرفه ای رکورد مالی خود را در سه ماهه دوم شکستند. درآمد سه بخش در سه ماهه دوم سال مالی 2022 به ترتیب 3 میلیارد دلار ، 2.4 میلیارد دلار و 0.5 میلیارد دلار بوده است. نکته مهمی که انویدیا در گزارش خود درباره رویکرد مالی به آن اشاره کرد ، موفقیت ارائه گرافیک بازی به گیمرها بود.

  • کارت گرافیک RTX 3070 Ti (با زیرنویس فارسی)
  • سری Nvidia RTX 30 LHR هک شد – حداکثر 70 درصد از حداکثر هش ریت
نتایج مالی بی نظیر انویدیا در سه ماهه دوم - یک رکورد جدید برای تیم سبز

بازیها ، مراکز داده و کارتهای گرافیکی حرفه ای ضبط کنید

برای مبارزه با حفاری ، انویدیا نمودارهای کم هش را معرفی کرده است که ظرفیت کمی برای استخراج ارز دیجیتال دارند و برای این منظور مناسب نیستند. به این ترتیب ، گیمرها مدت هاست که می توانند به گرافیک بازی دسترسی داشته باشند. در طول یک سال گذشته ، درآمد بازی Nvidia 85 درصد افزایش یافته است که 11 درصد نسبت به سه ماهه قبل افزایش یافته است. این به دلیل فروش بالای تراشه های گرافیکی و چیپست های GeForce برای کنسول های بازی است. روش

انویدیا همچنین اطلاعاتی در مورد فرآیند دستیابی به ARM به اشتراک گذاشت که در حال حاضر با مشکلات زیادی روبرو است. موانع نظارتی انویدیا در تلاش است تا بر خرید ARM غلبه کند. به گفته انویدیا ، تعدادی از شرکتهای دارای مجوز ARM به این معامله اعتراض کرده اند ، که باعث شده روند تصویب تنظیم کننده طولانی تر از حد انتظار شود ، اما انویدیا به این معامله معتقد است و معتقد است که تنظیم کننده ها باید از مزایای خرید ARM توسط انویدیا برای مجوز داران استفاده کنند. صنعت تراشه را در نظر بگیرید. انویدیا درآمد 6.38 میلیارد دلار را در پایان این سه ماه پیش بینی کرده است.

  • مدیر عامل انویدیا جایزه بهترین صنعت نیمه هادی را دریافت می کند

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.