منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نسل چهارم جدید Corsair SSD با سرعت فوق العاده بالا ارائه شده است

نسل چهارم جدید Corsair SSD با سرعت فوق العاده بالا ارائه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نسل چهارم جدید Corsair SSD با سرعت فوق العاده بالا ارائه شده است

این روزها تمایل کاربران رایانه شخصی برای خرید SSD های پرسرعت بسیار افزایش یافته است و در همین حال SSD هایی با فاکتور شکل M2 به دلیل قابلیت های بهتر مشتریان بیشتری را به خود جذب کرده اند. به همین دلیل ، تولیدکنندگان تجهیزات ذخیره سازی نیز توجه خاصی به این قسمت از بازار دارند و می بینیم که محصولات متنوعی در این دسته از سخت افزارها دائما در حال معرفی هستند. Corsair یکی از فعالترین تولیدکنندگان SSD است که اخیراً مدلهای برجسته ای را روانه بازار کرده است. اکنون شاهد معرفی نسل جدید SSD Corsair SSD هستیم که در واقع نسخه به روز شده MP600 Pro این شرکت است و با نام MP600 Pro XT معرفی می شود. حافظه ای که سرعت بسیار بالایی دارد.

نسل چهارم جدید Corsair SSD قادر است داده ها را با سرعت پایین 7100 مگابایت بر ثانیه بخواند ، در حالی که سرعت نوشتن داده ها در این حافظه به 6800 مگابایت بر ثانیه می رسد. Corsair MP600 Pro XT را در سه ظرفیت 1 ، 2 و 4 ترابایت عرضه می کند که به ترتیب 199.99 دلار ، 399.99 دلار و 989.99 دلار قیمت دارند. Corsair برای SSD جدید خود هیت سینک جدیدی طراحی کرده است که با رنگ مشکی مات جذابیت خاصی دارد. 8 رادیاتور نیز بر روی این رادیاتور نصب شده است که با این سیستم خنک کننده حرارت بالای تولید شده توسط این SSD پرسرعت را از بین می برد.

نسل جدید SSD Corsair

نسل جدید SSD Corsair SSD را معرفی می کنیم

ارتفاع هیت سینک از هیت سینک اصلی 19 میلیمتری MP600 بیشتر است ، بنابراین خریداران هنگام سفارش این دستگاه باید اطمینان حاصل کنند که فضای نصب کافی وجود دارد و تداخلی با سایر سخت افزارهای نصب شده بر روی مادربرد ندارد. به خصوص در سیستم های mini-ITX ، جایی که فضای نصب قطعات بسیار محدودتر است. MP600 Pro XT می تواند مجهز به کولر مایع باشد. محصولی که Corsair آن را MP600 Pro XT Hydro Edition می نامد. این مدل در دو نسخه 2 و 4 ترابایتی موجود است که 10 تا 25 دلار گرانتر از نسخه معمولی است. همچنین مشتریانی که نسخه معمولی را خریداری کرده اند می توانند کیت Hydro X Series XM2 Water Block Corsair را جداگانه خریداری کنند.

MP600 Pro XT Hydro Edition

درصد تحمل دستگاه جدید Corsair برای نسخه 1 ترابایتی 700TBW ، برای نسخه 2TB 1400TBW و برای نسخه 4TB 3000TBW تعیین شده است. دوام MP600 Pro XT 1.6 میلیون ساعت است که احتمالاً برای اکثر کاربران زمان زیادی است. از دیگر ویژگی های این SSD می توان به سرعت خواندن تصادفی 1 میلیون IOPS تا 1.2 میلیون IOPS سرعت نوشتن تصادفی اشاره کرد. Corsair فروش این SSD را از طریق فروشگاه های رسمی و سایر خرده فروشان معتبر آغاز کرد.

  • بهترین SSD ها برای PlayStation 5 – دستگاه های برتر برای ارتقاء حافظه PS5
  • SSD جدید Team Group با سیستم خنک کننده مایع به زودی رونمایی می شود

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.