منو سایت

نمایشگر بازی AOC AGON PRO AG254FG ارائه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نمایشگر بازی AOC AGON PRO AG254FG ارائه شده است

ما شاهد معرفی جدیدترین صفحه نمایش بازی AOC AGON PRO AG254FG هستیم که ویژگی های فوق العاده ای مانند نرخ تازه سازی 360 هرتز و پشتیبانی از Nvidia Reflex را ارائه می دهد. این مانیتور دارای اندازه 24.5 اینچ است و دارای پنل فوق سریع IPS برای بازی های تیراندازی رقابتی و موارد دیگر است. به نظر می رسد بخشی از سری AGON Pro است و انتظار می رود در سپتامبر 2021 با قیمت 6،699.99 در دسترس باشد.

نمایش بازی AOC AGON PRO AG254FG

صفحه بازی AGON PRO AG254FG منحصر به فرد گیمرهای eSports خواهد بود و تنها نرخ تازه سازی 360 هرتز آن یکی از مهمترین ویژگی های برجسته آن است. این سرعت البته با زمان پاسخگویی 1 میلی ثانیه GtG و همچنین NVIDIA Reflex Latency Analyzer همراه است. پنل IPS در این مدل 110٪ از طیف رنگی sRGB را پوشش می دهد ، که به معنای رنگ های واقعی تر و روشن تر در زوایای دید متفاوت است.

نمایش بازی AOC AGON PRO AG254FG

نمایش بازی AOC AGON PRO AG254FG

استفان سامر ، مدیر بازاریابی جهانی AOC می گوید:

بازار ورزش های الکترونیکی محیطی بسیار رقابتی است که در آن ورزشکاران و متخصصان به بهترین تجهیزات نیاز دارند. به لطف همکاری با تیم های افسانه ای مانند G2 Esports ، ما می دانیم که متخصصان به چه چیزی نیاز دارند و به همین دلیل AGON Pro متولد شد.


از آنجا که صفحه نمایش بازی از پردازنده Nvidia G Sync استفاده می کند ، از فناوری ویژه کاهش تاری تاری انویدیا نیز برای ایجاد جلوه های بصری فوق العاده صاف استفاده می کند. همانطور که گفته شد ، شاهد حضور فناوری Nvidia Reflex در این مدل هستیم که باعث کاهش تاخیر سیستم و همچنین اندازه گیری زمان دقیق کلیک روی موس و تغییر پیکسل های روی صفحه می شود که برای گیمرها در eSports بسیار مثر است.

  • نمایشگرهای منحنی بازی AG493UCX2 و AG493QCX توسط AOC ارائه شد
  • صفحه نمایش Samsung Odyssey Neo G9 – New King
  • نمایشگرهای 480 هرتز در حال حرکت – منتظر نمایشگرهای جدید LCD باشید

البته یک پایه که در حالت های مختلف قابل تنظیم است تا کاربران راحت ترین تجربه بازی را داشته باشند. نمایشگر بازی AGON PRO AG254FG در ماه سپتامبر با قیمت 6،699.99 در دسترس خواهد بود.

مشخصات فنی AGON PRO AG254FG
نمایش ابعاد 24.l اینچ
نوع پنل IPS
وضوح 1080 1920 1920
HD کامل
درجه تمدید 360 هرتز
زمان پاسخ 1 میلی ثانیه
sRGB 110 درصد
G همگام سازی پشتیبانی از G Sync Ultimate
پشتیبانی Nvidia Reflex

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.