منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نمودار عملکرد RDNA 2 با تراشه Navi 22 مشاهده شد

نمودار عملکرد RDNA 2 با تراشه Navi 22 مشاهده شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نمودار عملکرد RDNA 2 با تراشه Navi 22 مشاهده شد

یک کارت گرافیک دیگر RDNA 2 با تراشه Navi 22 و طراحی خنک کننده غیرفعال مشاهده شده است که احتمال تحویل برای این خانواده را افزایش می دهد. تصاویر و اطلاعات این کارت توسط Videocardz منتشر می شود و پیکربندی خاصی را نشان می دهد که قبلاً در کارت های گرافیک RDNA 2 مشاهده نشده بود.

درست مانند مدل قبلی ، Navi 22 جدید از XFX ساخته شده است ، حداقل لوگوی PCB این را نشان می دهد. همانطور که گفتیم ، سرمایش کارت از نوع غیرفعال است و فضای استاندارد دو شکاف را اشغال می کند.

در مورد PCB ، اگرچه تصویری در قسمت جلویی نداریم ، اما در پشت نشان می دهد که ما با یک مدل Navi 22 با شش مکان خاص برای ماژول های GDDR6 سروکار داریم. گرافیک Navi 22 ، مانند Radeon RX 6700 XT ، دارای 12 گیگابایت حافظه GDDR6 و یک گذرگاه 192 بیتی است. هر تراشه GDDR6 دارای ظرفیت 2 گیگابایت بود ، به این معنی که 6 تراشه حافظه روی برد قابل مشاهده بود.

  • کاهش قیمت پردازنده های AMD Ryzen 5000
  • کارت گرافیک RDNA 2 mine با تراشه Navi 22
  • اختصاصی: قیمت و معیار پردازنده های Intel Alder Lake

کارت گرافیک RDNA 2 mine با تراشه Navi 22

کارت گرافیک RDNA 2 mine با تراشه Navi 22

علاوه بر این ، کارت ماینینگ الکترونیکی صفحه نمایش خروجی ندارد. مصرف برق نیز از طریق دو کانکتور 8 پین تأمین می شود. همچنین به نظر می رسد که PCB در ابتدا متعلق به کارت های بازی بود ، اما با برخی تغییرات در بازار معدن استفاده می شود.

کارت گرافیک RDNA 2 mine با تراشه Navi 22
کارت گرافیک RDNA 2 mine با تراشه Navi 22

از نظر مشخصات ، کارت Navi 22 دارای 2304 هسته ، 10 گیگابایت حافظه GDDR6 با ساعت 16 گیگابیت بر ثانیه ، گذرگاه 160 بیتی و پهنای باند 344 گیگابیت بر ثانیه است. باس کاهش یافته تقریباً 11.5 w پهنای باند کمتری نسبت به RX 6700 XT ارائه می دهد. همچنین ، از آنجا که ما قبلاً این مدل خاص Navi را ندیده بودیم ، ممکن بود در ابتدا برنامه هایی برای راه اندازی آن وجود داشته باشد ، اما بعداً شرکت Red آن را لغو کرد. حتی ممکن است در آینده شاهد انتشار مدلی مانند Radeon RX 6700 (غیر XT) باشیم.

کارت گرافیک RDNA 2 mine با تراشه Navi 22

در Atrium Mining این کارت 39.06MH / s با تنظیمات بهینه ارائه می دهد و از آنجا که در سرمایش از فن استفاده نمی شود ، دمای بالای 90 درجه را مشاهده می کنیم. قیمت این کارت ها در حال حاضر مشخص نیست ، اما به نظر می رسد که ما بی سر و صدا شاهد عرضه کارت های RDNA 2 برای بازار ارزهای دیجیتال هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.