منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • هدفون های واقعیت مجازی را حتی با قیمت بسیار بالا فهرست بندی کنید – 1000 دلار غیرقابل تحمل

هدفون های واقعیت مجازی را حتی با قیمت بسیار بالا فهرست بندی کنید – 1000 دلار غیرقابل تحمل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

هدفون های واقعیت مجازی را حتی با قیمت بسیار بالا فهرست بندی کنید - 1000 دلار غیرقابل تحمل

هدفون واقعیت مجازی Oculus Quest 2 اکنون که تقریباً یک ساله است ، همیشه خود را به عنوان هدست شماره یک واقعیت مجازی در Steam معرفی کرده است. با توجه به کیفیت و قیمت جذاب 300 دلار خوب ، این در ابتدا حضور این گوشی را توجیه می کند. اما نکته جالب در مورد مکان دوم ، که متعلق به هدفون های بسیار گران قیمت است! این پست است هدفون با شاخص هزاران دلار روی شیر با وجود قیمت بالا ، اکنون یکی از سه هدست محبوب واقعیت مجازی است.

گرانترین هدفون در بین پر استفاده ترین ها

وب سایت roadtovr ، که در زمینه واقعیت مجازی تخصص دارد ، اخیراً اعلام کرده است که طبق گفته Valve ، هدفون Index آنها در حال حاضر 17.5 درصد این برنامه برای کاربران واقعیت مجازی طراحی شده است. در رتبه سوم هدفون قرار دارد Oculus Rift S با سهم 17.21 درصد قرارداد. هدفون Quest 2 فیس بوک همچنین با آن بی نظیر است 33.19 درصد سهم Steam اول شد.

هدفون های واقعیت مجازی را حتی با قیمت بسیار بالا فهرست بندی کنید - 1000 دلار غیرقابل تحمل

مهمترین ویژگی هدفون Index قیمت بسیار بالای آن است. بیش از دو سال از عرضه این هدست واقعیت مجازی می گذرد و هنوز مصرف کنندگان برای دریافت آن باید 1000 دلار بپردازند زیرا برای به دست آوردن عملکرد کامل به جز لوازم جانبی خود به تمام لوازم جانبی نیاز دارند. با این حال ، این دستگاه نسبتاً گران است ژانویه 2020 (دسامبر 98) در رتبه دوم قرار دارد ، در حالی که Oculus Quest 2 همیشه خود را به عنوان مقرون به صرفه ترین گزینه با قیمت پایه 300 دلار معرفی کرده است.

هدفون های واقعیت مجازی را حتی با قیمت بسیار بالا فهرست بندی کنید - 1000 دلار غیرقابل تحمل

هیچ تخفیفی وجود ندارد

جالب اینجاست که دو سال پس از عرضه هدست واقعیت مجازی ، Valve تصمیم نگرفته است که قیمت را تا 1000 دلار کاهش دهد ، اما با وجود قیمت بالا هنوز هم استقبال بسیار خوبی از آن شده است. Valve قبلاً تمام مشکلات مربوط به تحویل این محصول را حل کرده است و از اواسط سال 2019 به طور مداوم بخشی از ده محصول پردرآمد در Steam بوده است.

چرا استفاده از هدست های واقعیت مجازی زیاد افزایش نمی یابد؟

تعداد کاربرانی که اکنون از هدست های واقعیت مجازی Steam استفاده می کنند از این تعداد است 1.74 به 1.8 درصد رشد کرده است. شاید دلیل این تاخیر ، افزایش استفاده از هدفون های واقعیت مجازی باشد که در هیچ بازی پیشرو واقعیت مجازی (پس از نیمه عمر: آلیکس) ، که باعث شد گیمرها انگیزه چندانی برای تهیه این محصول نداشته باشند. یکی دیگر از دلایل عدم رشد استفاده از این دستگاه ممکن است تأثیر منفی آن بر بینایی کاربران باشد ، زیرا یکی از توسعه دهندگان VR در مورد آسیب احتمالی به بینایی هشدار داده است. با این حال ، اپل روی هدست واقعیت مجازی خود کار می کند و حداقل می تواند این مشکلات را با فناوری های جدید خود برطرف کند.

حتی یک برنامه بازار بازی جدید

واقعیت مجازی ممکن است لحظاتی را از دست بدهد ، اما Valve قصد دارد از یک کنسول دستی استفاده کند عرشه بخارتا همیشه موقعیت خود را در بازار سخت افزارهای بازی تغییر دهید. همانطور که بازی های رایانه ای از سایه کنسول های بازی بیرون می آیند ، Valve سعی می کند موفقیتی را که قبلاً داشت ، تکرار کند. نینتندو استفاده كردن تعویض او برنده بود.

در این زمینه می توانید مطالب زیر را نیز بخوانید:

HTC دو هدفون واقعیت مجازی Vive Pro 2 و Focus 3 را معرفی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.