هزینه استخدام توسعه دهندگان Node.js چقدر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  تکنولوژی
هزینه استخدام توسعه دهندگان Node.js چقدر است؟


Node.js یک زمان اجرا محبوب و قدرتمند جاوا اسکریپت است که می تواند به ایجاد برنامه های وب سریع و مقیاس پذیر کمک کند. محصول نهایی ساخته شده بر روی Node.js یک محصول چند پلتفرمی است و می تواند بر روی سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز، لینوکس و سیستم عامل مک اجرا شود. این بدان معناست که کسب‌وکارها می‌توانند در زمان و هزینه در توسعه و استقرار برنامه خود برای پلتفرم‌های مختلف صرفه‌جویی کنند.

استفاده از Node.js برای برنامه های تجاری شما مزایای غیرمستقیم زیادی دارد و از این رو برای هر کارآفرینی تصمیم عاقلانه ای است که توسعه دهندگان را از یک شرکت توسعه دهنده معروف Node.js استخدام کند.

وجود توسعه دهندگان Node.JS در پروژه شما چندین مزیت تجاری را ارائه می دهد:

 • توسعه دهندگان می توانند به سرعت محصول شما را بسازند. از این رو، زمان سریع‌تر برای بازاریابی
 • توسعه دهندگان به اکوسیستم غنی از ماژول ها و بسته ها برای بهبود عملکرد و عملکرد برنامه های کاربردی وب دسترسی دارند.
 • توسعه دهندگان Node.js محصولاتی با انعطاف پذیری و سازگاری بهتر برای نیازها و ترجیحات تجاری مختلف ارائه می دهند
 • استخدام توسعه دهندگان Node.js به معنای راه حل های بسیار مقرون به صرفه با کاهش هزینه های نگهداری است

محتوا

 • کل هزینه استخدام توسعه دهندگان Node.js
 • عواملی که بر هزینه استخدام توسعه دهندگان Node.js تأثیر می گذارد
  • محدوده پروژه
  • پیچیدگی پروژه
  • تجربه توسعه دهنده
  • مدل نامزدی
 • میانگین هزینه برای استخدام توسعه دهندگان Node.js
  • یک تجربه عاقلانه
  • محل
  • آژانس حکیم

کل هزینه استخدام توسعه دهندگان Node.js

در حالی که نمی توان میزان دقیق توسعه دهندگان Node.js را برای استخدام محاسبه کرد، اما همیشه یک محدوده وجود دارد. به گفته کارشناسان صنعت، ساختمان الف یک تیم از توسعه دهندگان از راه دور Node.js می تواند هزینه داشته باشد شما بین 12000 تا 60000 دلار برای هر پروژه. اگر هزینه ها را بر اساس نرخ ساعتی برای توسعه دهندگان Node.jsبسته به مکان توسعه دهنده می تواند بین 25 تا 100 دلار در ساعت متغیر باشد.

عواملی که بر هزینه استخدام توسعه دهندگان Node.js تأثیر می گذارد

Node.js یک زمان اجرای جاوا اسکریپت محبوب و انعطاف پذیر است که به توسعه دهندگان متخصص اجازه می دهد تا برنامه های وب سریع و مقیاس پذیر بسازند.

با این حال، هزینه استخدام توسعه دهندگان Node.js می تواند بسته به عوامل مختلفی متفاوت باشد، مانند:

محدوده پروژه

محدوده پروژه ویژگی ها، قابلیت ها و الزاماتی را که توسعه دهندگان Node.js باید پیاده سازی کنند، تعریف می کند. هرچه دامنه پیچیده‌تر و گسترده‌تر باشد، زمان و منابع بیشتری برای تکمیل پروژه نیاز است و از این رو هزینه استخدام توسعه‌دهندگان Node.js بالاتر خواهد بود.

پیچیدگی پروژه

پیچیدگی پروژه به چالش ها و مشکلات فنی اشاره دارد که توسعه دهندگان Node.js باید در حین ساخت پروژه برنامه وب شما بر آن غلبه کنند. هرچه پروژه پیچیده تر باشد، توسعه دهندگان Node.js ماهر و با تجربه بیشتری را برای آن استخدام خواهند کرد. بسته به تجربه مورد نیاز و سطح توسعه دهندگان، قیمت تعیین می شود. توسعه پروژه ساده به توسعه دهندگان سطح پایین تا متوسط ​​نیاز دارد، در حالی که پروژه های پیچیده شما را ملزم به استخدام کارشناسان توسعه Node.js می کنند، بنابراین هزینه توسعه دهندگان Node.js بیشتر است.

تجربه توسعه دهندگان

تجربه توسعه دهندگان عامل مهم دیگری است که بر هزینه استخدام توسعه دهندگان Node.js تأثیر می گذارد. توسعه دهندگان با تجربه Node.js دانش و تجربه بیشتری در استفاده از Node.js و فناوری های مرتبط مانند فریمورک ها، ارتباطات API، کتابخانه های مدیریت پایگاه داده و غیره دارند. آنها همچنین می توانند کد با کیفیت بالا ارائه دهند، بهترین شیوه ها را دنبال کنند و مشکلات را به طور موثرتری حل کنند. بنابراین، توسعه دهندگان باتجربه Node.js تمایل دارند بیشتر از توسعه دهندگان با تجربه کمتر هزینه دریافت کنند.

مدل نامزدی

مدل تعامل برای استخدام توسعه دهندگان Node.js نحوه حفظ قرارداد با توسعه دهندگان است. به عنوان مثال، می توانید آنها را با قیمت ثابت پروژه استخدام کنید یا با استفاده از منابع (معروف به زمان و مواد) آنها را بپردازید. مدل برتر برای استخدام توسعه دهندگان Node.js از شرکت های برون سپاری پیشرو فناوری اطلاعات، یک منبع اختصاصی است که در آن تیمی از کارشناسان را استخدام می کنید که تا زمانی که پروژه شما به طور کامل ساخته شود، منحصراً روی پروژه شما کار خواهند کرد.

همچنین، مکان توسعه دهندگان نیز مهم است زیرا استخدام آنها از یک شرکت خارج از کشور در مقایسه با استخدام تیم توسعه داخلی، به ویژه در کشورهایی مانند ایالات متحده، بریتانیا، استرالیا و غیره، هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

میانگین هزینه برای استخدام توسعه دهندگان Node.js

با جمع آوری تمام منابع موجود در اینترنت و اطلاعات مشتریان وفادار، می توان به میانگین قیمت توسعه دهندگان Node.js دست یافت که به طور اختصاصی روی پروژه شما کار خواهند کرد. تا حد زیادی، میانگین هزینه برای استخدام توسعه دهندگان Node.js به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر ذکر شده است.

یک تجربه عاقلانه

را توسعه دهندگان نوپا Node.js در بازار آزاد بین 15 تا 30 دلار در ساعت شارژ خواهد شد. این توسعه دهندگان دانش پایه ای از فناوری Node.js دارند و می توانید از آنها انتظار داشته باشید که توسعه Node.js اولیه را روی یک برنامه ساده انجام دهند. توسعه دهندگان متوسط ​​Node.js بین 30 تا 60 دلار برای شما هزینه خواهند داشت و می توانند وظایف را بهتر انجام دهند زیرا با MEAN، MERN، MEVN، stacks و غیره آشنایی دارند. در نهایت اگر بخواهید توسعه دهندگان Expert Node.js را استخدام کنیدآنها ممکن است از شما محدوده بالاتری بخواهند. 60 تا 100 دلار که می توانند پروژه شما را خودشان اجرا کنند، زیرا آنها تجربه ای در زمینه فناوری های Backend، چارچوب قدرتمند Node.js دارند و می توانند بسته های NPM را از ابتدا در اختیار شما قرار دهند.

محل

بودجه کلی یا هزینه اجاره Node.js می تواند تا حد زیادی به محل برون سپاری شما بستگی داشته باشد. به عبارت دیگر، وقتی توسعه Node.js را برون سپاری می کنید، طرف برون سپاری اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال، اگر شرکت توسعه Node.js مستقر در ایالات متحده 100000 دلار برای یک پروژه به شما پیشنهاد دهد، ممکن است یک شرکت در هند تقریباً نصف یا حتی کمتر هزینه داشته باشد.

آژانس حکیم

برخی از شرکت‌های توسعه خارج از کشور Node.js هزینه کمتری دارند و برخی دیگر بسته به رتبه‌بندی و سیاست‌های صورت‌حساب خود، از شما نقل قول بیشتری می‌کنند. شرکتی که رتبه اول را دارد مطمئناً برای شما کمی بیشتر از سایر شرکت های لیست هزینه خواهد داشت. همچنین می توانید برای کاهش هزینه ها با آنها مذاکره کنید.

اکنون توسعه دهندگان Node.js را استخدام کنید

اکنون که ایده روشنی در مورد هزینه های استخدام یک توسعه دهنده Node.js دارید، می توانید به دنبال افراد حرفه ای و با تجربه باشید تا آنها را وادار به توسعه پروژه خود کنید. TopDevelopers.co کمک بزرگی برای کسانی است که می خواهند توسعه دهندگان برتر Node.js را برای نیازهای پروژه خود استخدام کنند.

پست استخدام توسعه دهندگان Node.js چقدر هزینه دارد؟ اولین بار در TopDevelopers.co ظاهر شد.